Sporting de CharleroiOrta saha
Gaku Nawata
- Forma numarası
- 13
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2027J1 Ligi
3Maç1 kez ilk 11
132Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.17
Gol + asist0
Maç başına dakika27
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 28 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.6B15.08.26 · Mito HollyHock 1 - 1 Gamba Osaka · Puan 6.66.2M22.08.26 · Nagoya Grampus Eight 3 - 1 Gamba Osaka · Puan 6.26.1B29.08.26 · Gamba Osaka 0 - 0 Sanfrecce Hiroshima · Puan 6.1–M05.09.26 · Sporting de Charleroi 2 - 3 Royale Union Saint-Gilloise6.9G13.09.26 · Zulte Waregem 0 - 1 Sporting de Charleroi · Puan 6.95.7G19.09.26 · Sporting de Charleroi 3 - 2 Cercle Brugge KSV · Puan 5.7–G11.10.26 · Standard Liege 0 - 1 Sporting de Charleroi5.6M24.10.26 · Royal Antwerp 3 - 0 Sporting de Charleroi · Puan 5.66.1G01.11.26 · Sporting de Charleroi 5 - 2 RAAL La Louviere · Puan 6.1–G07.11.26 · KVC Westerlo 1 - 5 Sporting de Charleroi
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil23 maç · 813 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 2.63 |
| Kilit pas | 3.78 |
| Çalım | 3.31 |
| Pas isabeti | 84% |
| Kazanılan ikili | 47% |
| Top kazanma | 4.36 |
| Aldırdığı faul | 2.29 |
Son maçları
- Pro LigiKVC Westerlo1Sporting de Charleroi54' Sonradan
- Pro LigiSporting de Charleroi5RAAL La Louviere228' Sonradan6.1
- Pro LigiRoyal Antwerp3Sporting de Charleroi0Sarı kart 133' Sonradan5.6
- Pro LigiStandard Liege0Sporting de Charleroi113' Sonradan
- Pro LigiSporting de Charleroi3Cercle Brugge KSV228' Sonradan5.7
- Pro LigiZulte Waregem0Sporting de Charleroi126' Sonradan6.9
- Pro LigiSporting de Charleroi2Royale Union Saint-Gilloise39' Sonradan
- J1 LigiGamba Osaka0Sanfrecce Hiroshima015' Sonradan6.1
- J1 LigiNagoya Grampus Eight3Gamba Osaka127' Sonradan6.2
- J1 LigiMito HollyHock1Gamba Osaka190' İlk 116.6
- J1 LigiTokyo Verdy2Gamba Osaka42Gol 2AAsist 190' İlk 1110.0
- J1 LigiGamba Osaka1Tokyo Verdy164' İlk 116.7
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler23 maç · 813 dk
Hücum
- Şut (isabetli)14 (10)90 dk’da 2.63
- Başarılı çalım10 / 22
Pas
- Kilit pas1590 dk’da 3.78
- Pas isabeti84%285 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme22 · 5
- Kazanılan ikili mücadele47 / 100
- Aldırdığı faul990 dk’da 2.29
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | J1 LigiGamba Osaka | 3 | 0 | 0 | 132 | 0 | 0 |
| 2026 | J1 LigiGamba Osaka | 10 | 2 | 1 | 372 | 1 | 0 |
| Pro LigiSporting de Charleroi | 5 | 0 | 0 | 104 | 0 | 0 | |
| 2025 | AFC KupasıGamba Osaka | 4 | 2 | 1 | 194 | 0 | 0 |
| J1 LigiGamba Osaka | 4 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | |
| Toplam | 26 | 4 | 2 | 902 | 1 | 0 | |
Kulüpler
- Sporting de CharleroiŞu an#13
- Gamba OsakaŞu an#38
