StrasbourgOrta saha
Gessime Yassine
- Forma numarası
- 8
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Lig 1 · World Cup
11Maç8 kez ilk 11
754Dakika
3Gol
2Asist
3Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.10
Gol + asist4
Maç başına dakika73
90 dakikada gol + asist0.49
Sayılar arşivimizdeki 78 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.6B30.06.26 · Netherlands 1 - 1 Morocco · Puan 6.65.8M09.07.26 · France 2 - 0 Morocco · Puan 5.86.9M21.08.26 · Marsilya 4 - 0 Strasbourg · Puan 6.99.1G29.08.26 · Strasbourg 2 - 1 Lens · Puan 9.19.1G06.09.26 · ES Troyes 2 - 6 Strasbourg · Puan 9.17.0B12.09.26 · Strasbourg 1 - 1 AS Monaco · Puan 7.06.9M19.09.26 · Paris 2 - 1 Strasbourg · Puan 6.97.0M11.10.26 · OGC Nice 2 - 1 Strasbourg · Puan 7.07.1M17.10.26 · Strasbourg 1 - 3 Paris Saint-Germain · Puan 7.15.5M25.10.26 · Stade Rennais 3 - 0 Strasbourg · Puan 5.5
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil33 maç · 1.845 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 2.13 |
| Kilit pas | 2.00 |
| Çalım | 3.37 |
| Pas isabeti | 84% |
| Kazanılan ikili | 53% |
| Top kazanma | 3.94 |
| Aldırdığı faul | 3.67 |
Son maçları
- Lig 1Stade Rennais3Strasbourg0Sarı kart 170' İlk 115.5
- Lig 1Strasbourg1Paris Saint-Germain3AAsist 183' İlk 117.1
- Lig 1OGC Nice2Strasbourg190' İlk 117.0
- Lig 1Paris2Strasbourg1Sarı kart 187' İlk 116.9
- Lig 1Strasbourg1AS Monaco189' İlk 117.0
- Lig 1ES Troyes2Strasbourg6AAsist 179' İlk 119.1
- Lig 1Strasbourg2Lens12Gol 2Sarı kart 189' İlk 119.1
- Lig 1Marsilya4Strasbourg090' İlk 116.9
- World CupFrance2Morocco016' Sonradan5.8
- World CupNetherlands1Morocco141' Sonradan6.6
- World CupMorocco4Haiti2Gol 120' Sonradan7.3
- Lig 1Angers SCO1Strasbourg115' Sonradan5.8
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler33 maç · 1.845 dk
Hücum
- Şut (isabetli)29 (16)90 dk’da 2.13
- Başarılı çalım48 / 105
Pas
- Kilit pas2990 dk’da 2.00
- Pas isabeti84%677 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme59 · 17
- Kazanılan ikili mücadele178 / 337
- Aldırdığı faul7090 dk’da 3.67
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Lig 1Strasbourg | 8 | 2 | 2 | 677 | 3 | 0 |
| World CupMorocco | 3 | 1 | 0 | 77 | 0 | 0 | |
| 2025 | Coupe de FranceStrasbourg | 3 | 0 | 0 | 127 | 1 | 0 |
| Coupe de FranceUSL Dunkerque | 1 | 0 | 0 | 90 | 0 | 0 | |
| Lig 1Strasbourg | 12 | 0 | 1 | 514 | 0 | 0 | |
| Lig 2USL Dunkerque | 13 | 2 | 6 | 803 | 1 | 0 | |
| UEFA Konferans LigiStrasbourg | 4 | 0 | 0 | 174 | 0 | 0 | |
| 2024 | Coupe de FranceUSL Dunkerque | 4 | 0 | 0 | 192 | 0 | 0 |
| Lig 2USL Dunkerque | 29 | 3 | 0 | 1.553 | 3 | 0 | |
| 2023 | Coupe de FranceUSL Dunkerque | 1 | 0 | 0 | 69 | 0 | 0 |
| Toplam | 78 | 8 | 9 | 4.276 | 8 | 0 | |
Kulüpler
- USL DunkerqueŞu an#8
- StrasbourgŞu an#80
- MoroccoŞu an#16
