StrasbourgForvet
Gessime Yassine
- Uyruk
- France
- Yaş
- 20
- Forma numarası
- 80
- Doğum yeri
- Salon-de-Provence
Forvet
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Lig 1 · World Cup
12Maç9 kez ilk 11
844Dakika
5Gol
3Asist
3Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.42
Gol + asist7
Maç başına dakika83
90 dakikada gol + asist0.76
Sayılar arşivimizdeki 80 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.9M21.08.26 · Marsilya 4 - 0 Strasbourg · Puan 6.99.1G29.08.26 · Strasbourg 2 - 1 Lens · Puan 9.19.1G06.09.26 · ES Troyes 2 - 6 Strasbourg · Puan 9.17.0B12.09.26 · Strasbourg 1 - 1 AS Monaco · Puan 7.06.9M19.09.26 · Paris 2 - 1 Strasbourg · Puan 6.97.0M11.10.26 · OGC Nice 2 - 1 Strasbourg · Puan 7.07.1M17.10.26 · Strasbourg 1 - 3 Paris Saint-Germain · Puan 7.15.5M25.10.26 · Stade Rennais 3 - 0 Strasbourg · Puan 5.510.0G01.11.26 · Strasbourg 5 - 1 AJ Auxerre · Puan 10.05.6M06.11.26 · Toulouse 3 - 1 Strasbourg · Puan 5.6
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil33 maç · 1.846 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 2.21 |
| Kilit pas | 1.93 |
| Çalım | 3.35 |
| Pas isabeti | 84% |
| Kazanılan ikili | 53% |
| Top kazanma | 3.99 |
| Aldırdığı faul | 3.57 |
Son maçları
- Lig 1Toulouse3Strasbourg1Sarı kart 162' İlk 115.6
- Lig 1Strasbourg5AJ Auxerre12Gol 2AAsist 190' İlk 1110.0
- Lig 1Stade Rennais3Strasbourg0Sarı kart 170' İlk 115.5
- Lig 1Strasbourg1Paris Saint-Germain3AAsist 183' İlk 117.1
- Lig 1OGC Nice2Strasbourg190' İlk 117.0
- Lig 1Paris2Strasbourg1Sarı kart 187' İlk 116.9
- Lig 1Strasbourg1AS Monaco189' İlk 117.0
- Lig 1ES Troyes2Strasbourg6AAsist 179' İlk 119.1
- Lig 1Strasbourg2Lens12Gol 2Sarı kart 189' İlk 119.1
- Lig 1Marsilya4Strasbourg090' İlk 116.9
- World CupFransa2Morocco016' Sonradan5.8
- World CupNetherlands1Morocco141' Sonradan6.6
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler33 maç · 1.846 dk
Hücum
- Şut (isabetli)30 (18)90 dk’da 2.21
- Başarılı çalım51 / 108
Pas
- Kilit pas2890 dk’da 1.93
- Pas isabeti84%680 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme60 · 17
- Kazanılan ikili mücadele180 / 338
- Aldırdığı faul6890 dk’da 3.57
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Lig 1Strasbourg | 9 | 4 | 3 | 767 | 3 | 0 |
| World CupMorocco | 3 | 1 | 0 | 77 | 0 | 0 | |
| 2025 | Coupe de FranceStrasbourg | 3 | 0 | 0 | 127 | 1 | 0 |
| Coupe de FranceUSL Dunkerque | 1 | 0 | 0 | 90 | 0 | 0 | |
| Lig 1Strasbourg | 12 | 0 | 1 | 514 | 0 | 0 | |
| Lig 2USL Dunkerque | 13 | 2 | 6 | 803 | 1 | 0 | |
| UEFA Konferans LigiStrasbourg | 4 | 0 | 0 | 174 | 0 | 0 | |
| 2024 | Coupe de FranceUSL Dunkerque | 4 | 0 | 0 | 192 | 0 | 0 |
| Lig 2USL Dunkerque | 29 | 3 | 0 | 1.553 | 3 | 0 | |
| 2023 | Coupe de FranceUSL Dunkerque | 1 | 0 | 0 | 69 | 0 | 0 |
| Toplam | 79 | 10 | 10 | 4.366 | 8 | 0 | |
Kulüpler
- StrasbourgŞu an#80
- USL DunkerqueŞu an#8
- MoroccoŞu an#16
Hakkında
Gessime Yassine, Strasbourg formasıyla forvet olarak oynuyor. Doğum tarihi ve yeri: 22 Kas 2005, Salon-de-Provence (20 yaşında). Uyruğu: France. 2026 sezonunda 12 maçta 844 dakika oynadı; 5 gol, 3 asist.
Bu sayfadaki sayılardan otomatik metin · her maçtan sonra güncellenir
