ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Flor Van Den Eynden

Forma numarası
3
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Eerste Divisie

4Maç3 kez ilk 11
111Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.61
Gol + asist0
Maç başına dakika58
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 48 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.4M03.04.26 · Jong AZ Alkmaar 2 - 0 Helmond Sport · Puan 6.46.6B06.04.26 · Helmond Sport 2 - 2 Waalwijk · Puan 6.67.2B10.04.26 · MVV Maastricht 0 - 0 Helmond Sport · Puan 7.27.7G17.04.26 · Helmond Sport 2 - 0 VVV-Venlo · Puan 7.76.8M24.04.26 · FC Eindhoven 1 - 0 Helmond Sport · Puan 6.8–B02.10.26 · Helmond Sport 2 - 2 Heracles Almelo6.2M09.10.26 · TOP Oss 3 - 1 Helmond Sport · Puan 6.26.0M16.10.26 · Helmond Sport 0 - 2 NAC Breda · Puan 6.0–M23.10.26 · Jong AZ Alkmaar 5 - 4 Helmond Sport6.0M27.10.26 · Helmond Sport 3 - 4 Willem II · Puan 6.0

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Jong Ajax Amsterdam 5.9, Jong FC Utrecht 7.1, SC Cambuur Leeuwarden 6.5, Roda JC Kerkrade 7.2, Jong AZ Alkmaar 6.4, Waalwijk 6.6, MVV Maastricht 7.2, VVV-Venlo 7.7, FC Eindhoven 6.8, TOP Oss 6.2, NAC Breda 6.0, Willem II 6.0ort. 6.6327.02.26 · Jong Ajax Amsterdam 5 - 1 Helmond Sport · 5.913.03.26 · Jong FC Utrecht 1 - 0 Helmond Sport · 7.116.03.26 · Helmond Sport 0 - 1 SC Cambuur Leeuwarden · 6.520.03.26 · Roda JC Kerkrade 1 - 1 Helmond Sport · 7.203.04.26 · Jong AZ Alkmaar 2 - 0 Helmond Sport · 6.406.04.26 · Helmond Sport 2 - 2 Waalwijk · 6.610.04.26 · MVV Maastricht 0 - 0 Helmond Sport · 7.217.04.26 · Helmond Sport 2 - 0 VVV-Venlo · 7.724.04.26 · FC Eindhoven 1 - 0 Helmond Sport · 6.809.10.26 · TOP Oss 3 - 1 Helmond Sport · 6.216.10.26 · Helmond Sport 0 - 2 NAC Breda · 6.027.10.26 · Helmond Sport 3 - 4 Willem II · 6.06.07.7

90 dakika başına profil27 maç · 2.134 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.35, Kilit pas 1.45, Pas isabeti 88%, Kazanılan ikili 60%, Top kazanma 4.58, Aldırdığı faul 1.18Şut: 1.35Kilit pas: 1.45Pas isabeti: 88%Kazanılan ikili: 60%Top kazanma: 4.58Aldırdığı faul: 1.18Şut1.35Kilit pas1.45Pas isabeti88%Kazanılan ikili60%Top kazanma4.58Aldırdığı faul1.18
90 dakika başına profil
Şut1.35
Kilit pas1.45
Pas isabeti88%
Kazanılan ikili60%
Top kazanma4.58
Aldırdığı faul1.18
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2025: Gol 0, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 0

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 7326.01.26 · İlk 11: 90'31.01.26 · İlk 11: 90'03.02.26 · İlk 11: 90'06.02.26 · İlk 11: 90'13.02.26 · İlk 11: 73'20.02.26 · İlk 11: 90'27.02.26 · İlk 11: 90'13.03.26 · İlk 11: 90'16.03.26 · İlk 11: 90'20.03.26 · İlk 11: 90'03.04.26 · İlk 11: 90'06.04.26 · İlk 11: 90'10.04.26 · İlk 11: 90'17.04.26 · İlk 11: 90'24.04.26 · İlk 11: 90'02.10.26 · Sonradan: 11'09.10.26 · İlk 11: 28'16.10.26 · İlk 11: 59'23.10.26 · İlk 11: 13'27.10.26 · Sonradan: 16'

Ayrıntılı istatistikler27 maç · 2.134 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)10 (2)90 dk’da 1.35
  • Başarılı çalım1 / 4

Pas

  • Kilit pas590 dk’da 1.45
  • Pas isabeti88%1.185 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme29 · 44
  • Kazanılan ikili mücadele102 / 171
  • Aldırdığı faul1490 dk’da 1.18

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Eerste DivisieHelmond Sport40011100
2025Eerste DivisieHelmond Sport36002.72060
KNVB BekerHelmond Sport1009000
2024Eerste DivisieHelmond Sport60052910
Toplam47003.45070

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım