Angel City FC (Kadınlar)Defans
Emily Sams
- Forma numarası
- 6
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026NWSL - Kadınlar
25Maç25 kez ilk 11
2.075Dakika
1Gol
2Asist
4Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.88
Gol + asist1
Maç başına dakika86
90 dakikada gol + asist0.10
Sayılar arşivimizdeki 81 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.1M27.08.26 · North Carolina Courage (Kadınlar) 2 - 0 Angel City FC (Kadınlar) · Puan 7.17.3G01.09.26 · Boston Legacy FC (Kadınlar) 2 - 5 Angel City FC (Kadınlar) · Puan 7.36.7G06.09.26 · Racing Louisville (Kadınlar) 0 - 2 Angel City FC (Kadınlar) · Puan 6.76.5B12.09.26 · Angel City FC (Kadınlar) 3 - 3 Denver Summit FC (Kadınlar) · Puan 6.56.7G17.09.26 · Angel City FC (Kadınlar) 3 - 1 Seattle Reign FC (Kadınlar) · Puan 6.77.1G21.09.26 · Utah Royals FC (Kadınlar) 0 - 3 Angel City FC (Kadınlar) · Puan 7.17.0G27.09.26 · Washington Spirit (Kadınlar) 0 - 1 Angel City FC (Kadınlar) · Puan 7.07.5B04.10.26 · NJ/NY Gotham FC (Kadınlar) 1 - 1 Angel City FC (Kadınlar) · Puan 7.56.4G18.10.26 · Denver Summit FC (Kadınlar) 2 - 3 Angel City FC (Kadınlar) · Puan 6.46.5G25.10.26 · Angel City FC (Kadınlar) 2 - 0 Bay FC (Kadınlar) · Puan 6.5
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil28 maç · 2.334 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.00 |
| Kilit pas | 1.38 |
| Çalım | 0.97 |
| Pas isabeti | 85% |
| Kazanılan ikili | 62% |
| Top kazanma | 2.99 |
| Aldırdığı faul | 1.22 |
Son maçları
- NWSL - KadınlarAngel City FC (Kadınlar)2Bay FC (Kadınlar)090' İlk 116.5
- NWSL - KadınlarDenver Summit FC (Kadınlar)2Angel City FC (Kadınlar)390' İlk 116.4
- NWSL - KadınlarNJ/NY Gotham FC (Kadınlar)1Angel City FC (Kadınlar)1AAsist 190' İlk 117.5
- NWSL - KadınlarWashington Spirit (Kadınlar)0Angel City FC (Kadınlar)190' İlk 117.0
- NWSL - KadınlarUtah Royals FC (Kadınlar)0Angel City FC (Kadınlar)390' İlk 117.1
- NWSL - KadınlarAngel City FC (Kadınlar)3Seattle Reign FC (Kadınlar)190' İlk 116.7
- NWSL - KadınlarAngel City FC (Kadınlar)3Denver Summit FC (Kadınlar)390' İlk 116.5
- NWSL - KadınlarRacing Louisville (Kadınlar)0Angel City FC (Kadınlar)252' İlk 116.7
- NWSL - KadınlarBoston Legacy FC (Kadınlar)2Angel City FC (Kadınlar)590' İlk 117.3
- NWSL - KadınlarNorth Carolina Courage (Kadınlar)2Angel City FC (Kadınlar)090' İlk 117.1
- NWSL - KadınlarAngel City FC (Kadınlar)1Washington Spirit (Kadınlar)190' İlk 116.1
- NWSL - KadınlarSeattle Reign FC (Kadınlar)2Angel City FC (Kadınlar)2Sarı kart 190' İlk 117.1
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler28 maç · 2.334 dk
Hücum
- Şut (isabetli)8 (2)90 dk’da 1.00
- Başarılı çalım6 / 15
Pas
- Kilit pas1290 dk’da 1.38
- Pas isabeti85%1.414 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme48 · 20
- Kazanılan ikili mücadele95 / 154
- Aldırdığı faul2090 dk’da 1.22
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | NWSL - KadınlarAngel City FC (Kadınlar) | 25 | 1 | 2 | 2.075 | 4 | 0 |
| 2025 | NWSL - KadınlarOrlando Pride (Kadınlar) | 27 | 0 | 0 | 2.149 | 1 | 0 |
| 2024 | NWSL - KadınlarOrlando Pride (Kadınlar) | 28 | 1 | 3 | 2.260 | 2 | 0 |
| Toplam | 80 | 2 | 5 | 6.484 | 7 | 0 | |
Kulüpler
- Orlando Pride (Kadınlar)Şu an#6
- Angel City FC (Kadınlar)Şu an#6
