KFC KomarnoOrta saha
Dominik Žák
- Forma numarası
- 12
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 20261. Lig
4Maç2 kez ilk 11
188Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.72
Gol + asist2
Maç başına dakika65
90 dakikada gol + asist0.28
Sayılar arşivimizdeki 48 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.2B14.03.26 · FC Tatran Presov 0 - 0 KFC Komarno · Puan 6.27.2M22.03.26 · MFK Skalica 2 - 1 KFC Komarno · Puan 7.26.6M05.04.26 · KFC Komarno 0 - 1 AS Trencín · Puan 6.67.1M12.04.26 · KFC Komarno 1 - 2 FC Kosice · Puan 7.17.3M18.04.26 · MFK Ružomberok 2 - 1 KFC Komarno · Puan 7.36.2M25.04.26 · KFC Komarno 0 - 2 MFK Skalica · Puan 6.26.7B25.07.26 · AS Trencín 1 - 1 KFC Komarno · Puan 6.77.3M02.08.26 · KFC Komarno 1 - 2 FC Spartak Trnava · Puan 7.36.3B08.08.26 · MFK Zemplin Michalovce 1 - 1 KFC Komarno · Puan 6.36.3B10.10.26 · FC Kosice 1 - 1 KFC Komarno · Puan 6.3
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil16 maç · 1.186 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.87 |
| Kilit pas | 1.67 |
| Çalım | 1.49 |
| Pas isabeti | 73% |
| Kazanılan ikili | 52% |
| Top kazanma | 2.71 |
| Aldırdığı faul | 3.32 |
Son maçları
- 1. LigFC Kosice1KFC Komarno133' Sonradan6.3
- 1. LigMFK Zemplin Michalovce1KFC Komarno131' İlk 116.3
- 1. LigKFC Komarno1FC Spartak Trnava290' İlk 117.3
- 1. LigAS Trencín1KFC Komarno134' Sonradan6.7
- 1. LigKFC Komarno0MFK Skalica2Sarı kart 190' İlk 116.2
- 1. LigMFK Ružomberok2KFC Komarno1Gol 1Sarı kart 190' İlk 117.3
- 1. LigKFC Komarno1FC Kosice2Gol 180' İlk 117.1
- 1. LigKFC Komarno0AS Trencín190' İlk 116.6
- 1. LigMFK Skalica2KFC Komarno190' İlk 117.2
- 1. LigFC Tatran Presov0KFC Komarno018' Sonradan6.2
- 1. LigKFC Komarno2FK DAC Dunajska Streda2Gol 190' İlk 117.1
- 1. LigŽilina1KFC Komarno090' İlk 115.7
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler16 maç · 1.186 dk
Hücum
- Şut (isabetli)18 (10)90 dk’da 1.87
- Başarılı çalım11 / 29
Pas
- Kilit pas1490 dk’da 1.67
- Pas isabeti73%470 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme21 · 10
- Kazanılan ikili mücadele98 / 189
- Aldırdığı faul3890 dk’da 3.32
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1. LigKFC Komarno | 4 | 0 | 0 | 188 | 0 | 0 |
| 2025 | 1. LigKFC Komarno | 15 | 3 | 0 | 1.268 | 3 | 0 |
| 2024 | 1. LigKFC Komarno | 26 | 2 | 3 | 2.308 | 6 | 1 |
| 1. LigaKarvina | 3 | 0 | 0 | 98 | 3 | 0 | |
| Toplam | 48 | 5 | 3 | 3.862 | 12 | 1 | |
Kulüpler
- KarvinaŞu an#12
- KFC KomarnoŞu an#12
