Always ReadyDefans
Diego Medina
- Forma numarası
- 2
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 20261. Lig · UEFA Konferans Ligi
3Maç3 kez ilk 11
285Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.44
Gol + asist0
Maç başına dakika90
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 62 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.9B08.12.25 · CSKA 1948 0 - 0 PFC Dobrudzha 1919 Dobrich · Puan 6.96.7G06.02.26 · PFC Montana 1921 0 - 1 CSKA 1948 · Puan 6.76.4M14.02.26 · CSKA 1948 0 - 2 CSKA Sofya · Puan 6.45.3M22.02.26 · CSKA 1948 1 - 3 PFK Levski Sofia · Puan 5.36.7G27.02.26 · Slavia Sofia 0 - 2 CSKA 1948 · Puan 6.76.7G05.03.26 · Lokomotiv Plovdiv 0 - 5 CSKA 1948 · Puan 6.76.4G14.03.26 · Spartak Varna 1 - 2 CSKA 1948 · Puan 6.46.3B17.07.26 · Spartak Varna 2 - 2 CSKA 1948 · Puan 6.36.2B05.08.26 · Panathinaikos 1 - 1 CSKA 1948 · Puan 6.26.8M11.08.26 · CSKA 1948 1 - 2 Panathinaikos · Puan 6.8
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil14 maç · 1.219 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Kilit pas | 0.98 |
| Çalım | 1.14 |
| Pas isabeti | 86% |
| Kazanılan ikili | 40% |
| Top kazanma | 1.62 |
| Aldırdığı faul | 0.88 |
Son maçları
- UEFA Konferans LigiCSKA 19481Panathinaikos2105' İlk 116.8
- UEFA Konferans LigiPanathinaikos1CSKA 1948190' İlk 116.2
- 1. LigSpartak Varna2CSKA 1948290' İlk 116.3
- 1. LigSpartak Varna1CSKA 1948290' İlk 116.4
- 1. LigLokomotiv Plovdiv0CSKA 1948590' İlk 116.7
- 1. LigSlavia Sofia0CSKA 19482Sarı kart 190' İlk 116.7
- 1. LigCSKA 19481PFK Levski Sofia390' İlk 115.3
- 1. LigCSKA 19480CSKA Sofya273' İlk 116.4
- 1. LigPFC Montana 19210CSKA 1948190' İlk 116.7
- 1. LigCSKA 19480PFC Dobrudzha 1919 Dobrich090' İlk 116.9
- 1. LigCSKA 19482PFC Beroe Stara Zagora190' İlk 117.0
- 1. LigFK Arda Kardzhali3CSKA 1948051' Sonradan5.6
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler14 maç · 1.219 dk
Hücum
- Şut (isabetli)3 (2)
- Başarılı çalım13 / 19
Pas
- Kilit pas890 dk’da 0.98
- Pas isabeti86%608 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme7 · 15
- Kazanılan ikili mücadele84 / 212
- Aldırdığı faul1190 dk’da 0.88
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1. LigCSKA 1948 | 1 | 0 | 0 | 90 | 0 | 0 |
| UEFA Konferans LigiCSKA 1948 | 2 | 0 | 0 | 195 | 0 | 0 | |
| 2025 | 1. LigCSKA 1948 | 15 | 0 | 0 | 1.289 | 1 | 0 |
| LFPBAlways Ready | 2 | 0 | 0 | 135 | 0 | 0 | |
| 2024 | CONMEBOL SudamericanaAlways Ready | 8 | 0 | 1 | 719 | 1 | 0 |
| Copa LibertadoresAlways Ready | 4 | 0 | 0 | 315 | 1 | 0 | |
| LFPBAlways Ready | 30 | 0 | 3 | 2.332 | 6 | 0 | |
| Toplam | 62 | 0 | 4 | 5.075 | 9 | 0 | |
Kulüpler
- Always ReadyŞu an#2
- CSKA 1948Şu an#2
