ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
TOP OssDefans

Delano Vianello

Forma numarası
23
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Eerste Divisie

11Maç11 kez ilk 11
990Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.63
Gol + asist1
Maç başına dakika90
90 dakikada gol + asist0.10

Sayılar arşivimizdeki 64 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.9G28.08.26 · TOP Oss 2 - 1 Jong FC Utrecht · Puan 6.96.6M04.09.26 · Vitesse Arnhem 2 - 1 TOP Oss · Puan 6.64.9M11.09.26 · VVV-Venlo 3 - 1 TOP Oss · Puan 4.97.3G18.09.26 · TOP Oss 3 - 0 FC Dordrecht · Puan 7.36.6M26.09.26 · Emmen 1 - 0 TOP Oss · Puan 6.66.7G03.10.26 · TOP Oss 4 - 1 MVV Maastricht · Puan 6.77.0G09.10.26 · TOP Oss 3 - 1 Helmond Sport · Puan 7.06.5M16.10.26 · FC Den Bosch 2 - 1 TOP Oss · Puan 6.56.3B23.10.26 · TOP Oss 3 - 3 Jong Ajax Amsterdam · Puan 6.37.5G28.10.26 · PEC Zwolle 1 - 2 TOP Oss · Puan 7.5

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: FC Volendam 5.9, Jong PSV Eindhoven 6.5, Jong FC Utrecht 6.9, Vitesse Arnhem 6.6, VVV-Venlo 4.9, FC Dordrecht 7.3, Emmen 6.6, MVV Maastricht 6.7, Helmond Sport 7.0, FC Den Bosch 6.5, Jong Ajax Amsterdam 6.3, PEC Zwolle 7.5ort. 6.5615.08.26 · FC Volendam 3 - 0 TOP Oss · 5.924.08.26 · Jong PSV Eindhoven 1 - 0 TOP Oss · 6.528.08.26 · TOP Oss 2 - 1 Jong FC Utrecht · 6.904.09.26 · Vitesse Arnhem 2 - 1 TOP Oss · 6.611.09.26 · VVV-Venlo 3 - 1 TOP Oss · 4.918.09.26 · TOP Oss 3 - 0 FC Dordrecht · 7.326.09.26 · Emmen 1 - 0 TOP Oss · 6.603.10.26 · TOP Oss 4 - 1 MVV Maastricht · 6.709.10.26 · TOP Oss 3 - 1 Helmond Sport · 7.016.10.26 · FC Den Bosch 2 - 1 TOP Oss · 6.523.10.26 · TOP Oss 3 - 3 Jong Ajax Amsterdam · 6.328.10.26 · PEC Zwolle 1 - 2 TOP Oss · 7.57.5

90 dakika başına profil35 maç · 3.011 dk

90 dakika başına profil: Şut 0.92, Kilit pas 1.08, Çalım 0.50, Pas isabeti 81%, Kazanılan ikili 62%, Top kazanma 2.79, Aldırdığı faul 1.66Şut: 0.92Kilit pas: 1.08Çalım: 0.50Pas isabeti: 81%Kazanılan ikili: 62%Top kazanma: 2.79Aldırdığı faul: 1.66Şut0.92Kilit pas1.08Çalım0.50Pas isabeti81%Kazanılan ikili62%Top kazanma2.79Aldırdığı faul1.66
90 dakika başına profil
Şut0.92
Kilit pas1.08
Çalım0.50
Pas isabeti81%
Kazanılan ikili62%
Top kazanma2.79
Aldırdığı faul1.66
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2025: Gol 1, Asist 5; 2026: Gol 0, Asist 02025 · Gol: 12025 · Asist: 5

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 8817.03.26 · İlk 11: 90'20.03.26 · İlk 11: 90'03.04.26 · İlk 11: 59'06.04.26 · İlk 11: 90'13.04.26 · İlk 11: 90'17.04.26 · İlk 11: 90'24.04.26 · İlk 11: 90'07.08.26 · İlk 11: 90'15.08.26 · İlk 11: 90'24.08.26 · İlk 11: 90'28.08.26 · İlk 11: 90'04.09.26 · İlk 11: 90'11.09.26 · İlk 11: 90'18.09.26 · İlk 11: 90'26.09.26 · İlk 11: 90'03.10.26 · İlk 11: 90'09.10.26 · İlk 11: 90'16.10.26 · İlk 11: 90'23.10.26 · İlk 11: 90'28.10.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler35 maç · 3.011 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)12 (3)90 dk’da 0.92
  • Başarılı çalım3 / 9

Pas

  • Kilit pas2190 dk’da 1.08
  • Pas isabeti81%1.402 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme41 · 25
  • Kazanılan ikili mücadele138 / 222
  • Aldırdığı faul3190 dk’da 1.66

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Eerste DivisieTOP Oss110099000
2025Eerste DivisieTOP Oss36143.03460
KNVB BekerTOP Oss20114910
2024Eerste DivisieTOP Oss130083720
Toplam62155.01090

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım