WalsallDefans
Declan Skura
- Forma numarası
- 25
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Lig 2
10Maç10 kez ilk 11
846Dakika
1Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.97
Gol + asist2
Maç başına dakika85
90 dakikada gol + asist0.21
Sayılar arşivimizdeki 28 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.6G29.08.26 · Walsall 3 - 2 Accrington Stanley · Puan 6.66.9B01.09.26 · Crewe Alexandra 2 - 2 Walsall · Puan 6.98.0B12.09.26 · Walsall 0 - 0 Rochdale · Puan 8.07.1G19.09.26 · Walsall 2 - 0 Port Vale · Puan 7.16.6B26.09.26 · Tranmere Rovers 1 - 1 Walsall · Puan 6.66.4B10.10.26 · Fleetwood Town 1 - 1 Walsall · Puan 6.47.0B17.10.26 · Swindon Town 1 - 1 Walsall · Puan 7.0–G20.10.26 · Walsall 3 - 0 Oldham Athletic6.1M26.10.26 · Walsall 2 - 4 Salford City · Puan 6.18.0G31.10.26 · Colchester United 1 - 3 Walsall · Puan 8.0
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil14 maç · 1.121 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.02 |
| Kilit pas | 0.68 |
| Çalım | 0.61 |
| Pas isabeti | 81% |
| Kazanılan ikili | 59% |
| Top kazanma | 3.32 |
| Aldırdığı faul | 0.85 |
Son maçları
- League TwoColchester United1Walsall3Gol 190' İlk 118.0
- Lig 2Walsall2Salford City490' İlk 116.1
- Lig 2Walsall3Oldham Athletic0AAsist 190' İlk 11
- League TwoSwindon Town1Walsall190' İlk 117.0
- League TwoFleetwood Town1Walsall181' İlk 116.4
- League TwoTranmere Rovers1Walsall190' İlk 116.6
- League TwoWalsall2Port Vale090' İlk 117.1
- League TwoWalsall0Rochdale090' İlk 118.0
- League TwoCrewe Alexandra2Walsall245' İlk 116.9
- League TwoWalsall3Accrington Stanley2Sarı kart 190' İlk 116.6
- League TwoWalsall0Grimsby Town090' İlk 116.7
- League TwoGillingham0Walsall390' İlk 117.0
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler14 maç · 1.121 dk
Hücum
- Şut (isabetli)8 (4)90 dk’da 1.02
- Başarılı çalım3 / 5
Pas
- Kilit pas490 dk’da 0.68
- Pas isabeti81%816 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme13 · 18
- Kazanılan ikili mücadele70 / 119
- Aldırdığı faul590 dk’da 0.85
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Lig 2Walsall | 10 | 1 | 0 | 846 | 1 | 0 |
| 2025 | Lig 1Wycombe Wanderers | 4 | 1 | 1 | 275 | 1 | 0 |
| 2024 | EFL TrophyWycombe Wanderers | 3 | 0 | 0 | 270 | 0 | 0 |
| FA CupWycombe Wanderers | 1 | 0 | 0 | 120 | 0 | 0 | |
| Lig 1Wycombe Wanderers | 8 | 0 | 1 | 544 | 0 | 0 | |
| Toplam | 26 | 2 | 2 | 2.055 | 2 | 0 | |
Kulüpler
- WalsallŞu an#25
- Wycombe WanderersŞu an#25
