Hapoel HaifaDefans
Dario Župarić
- Forma numarası
- 13
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Premier Lig
9Maç9 kez ilk 11
810Dakika
0Gol
0Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.62
Gol + asist0
Maç başına dakika90
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 65 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.6B13.05.26 · Maccabi Netanya 1 - 1 Hapoel Haifa · Puan 6.67.1B30.08.26 · Hapoel Haifa 0 - 0 Hapoel Tel Aviv · Puan 7.16.4B02.09.26 · Hapoel Beer Sheva 2 - 2 Hapoel Haifa · Puan 6.46.3B07.09.26 · Maccabi Netanya 1 - 1 Hapoel Haifa · Puan 6.37.4G14.09.26 · Hapoel Haifa 3 - 1 Bnei Sakhnin · Puan 7.47.8M19.09.26 · Beitar Jerusalem 2 - 1 Hapoel Haifa · Puan 7.86.3G10.10.26 · Hapoel Haifa 2 - 1 Maccabi Petach Tikva · Puan 6.36.2M17.10.26 · Hapoel Haifa 0 - 2 Hapoel Ramat Gan Givatayim FC · Puan 6.25.3M24.10.26 · Maccabi Tel Aviv FC 6 - 2 Hapoel Haifa · Puan 5.36.8G31.10.26 · Hapoel Haifa 2 - 1 Hapoel Petach Tikva · Puan 6.8
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil16 maç · 1.440 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 0.56 |
| Kilit pas | 0.50 |
| Çalım | 0.17 |
| Pas isabeti | 87% |
| Kazanılan ikili | 69% |
| Top kazanma | 3.42 |
| Aldırdığı faul | 1.22 |
Son maçları
- Premier LigHapoel Haifa2Hapoel Petach Tikva190' İlk 116.8
- Premier LigMaccabi Tel Aviv FC6Hapoel Haifa290' İlk 115.3
- Premier LigHapoel Haifa0Hapoel Ramat Gan Givatayim FC2Sarı kart 190' İlk 116.2
- Premier LigHapoel Haifa2Maccabi Petach Tikva1Sarı kart 190' İlk 116.3
- Premier LigBeitar Jerusalem2Hapoel Haifa190' İlk 117.8
- Premier LigHapoel Haifa3Bnei Sakhnin190' İlk 117.4
- Premier LigMaccabi Netanya1Hapoel Haifa190' İlk 116.3
- Premier LigHapoel Beer Sheva2Hapoel Haifa290' İlk 116.4
- Premier LigHapoel Haifa0Hapoel Tel Aviv090' İlk 117.1
- Premier LigMaccabi Netanya1Hapoel Haifa190' İlk 116.6
- Premier LigHapoel Haifa1FC Ashdod090' İlk 117.1
- Premier LigIroni Kiryat Shmona2Hapoel Haifa090' İlk 115.8
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler16 maç · 1.440 dk
Hücum
- Şut (isabetli)5 (0)90 dk’da 0.56
- Başarılı çalım1 / 1
Pas
- Kilit pas590 dk’da 0.50
- Pas isabeti87%676 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme22 · 19
- Kazanılan ikili mücadele70 / 102
- Aldırdığı faul1190 dk’da 1.22
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Premier LigHapoel Haifa | 9 | 0 | 0 | 810 | 2 | 0 |
| 2025 | MLSPortland Timbers | 21 | 0 | 0 | 1.749 | 5 | 0 |
| Premier LigHapoel Haifa | 6 | 0 | 0 | 540 | 0 | 0 | |
| 2024 | MLSPortland Timbers | 29 | 0 | 0 | 2.284 | 6 | 0 |
| Toplam | 65 | 0 | 0 | 5.383 | 13 | 0 | |
Kulüpler
- Hapoel HaifaŞu an#13
- Portland TimbersŞu an#13
- San Diego FCŞu an#13
