ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Daouda Coulibaly

Forma numarası
10
Forvet

Sezon 2025CAF Champions League

6Maç6 kez ilk 11
526Dakika
1Gol
0Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.63
Gol + asist1
Maç başına dakika81
90 dakikada gol + asist0.11

Sayılar arşivimizdeki 12 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.5M15.12.24 · RS Berkane 1 - 0 Stade Malien · Puan 6.57.1M05.01.25 · Stade Malien 0 - 1 RS Berkane · Puan 7.16.4M12.01.25 · Stellenbosch FC 2 - 0 Stade Malien · Puan 6.46.5M19.01.25 · Stade Malien 0 - 1 CD da Lunda Sul · Puan 6.5–G25.01.26 · Stade Malien 2 - 0 Petro Atletico de Luanda–B31.01.26 · Petro Atletico de Luanda 0 - 0 Stade Malien–G08.02.26 · Stade Malien 1 - 0 Esperance Tunis–M14.02.26 · Simba SC 1 - 0 Stade Malien–M13.03.26 · Mamelodi Sundowns 3 - 0 Stade Malien–G22.03.26 · Stade Malien 2 - 0 Mamelodi Sundowns

Reyting trendiReytingli son 6 maç

Reyting trendi: Stellenbosch FC 7.3, CD da Lunda Sul 7.1, RS Berkane 6.5, RS Berkane 7.1, Stellenbosch FC 6.4, CD da Lunda Sul 6.5ort. 6.8227.11.24 · Stade Malien 2 - 0 Stellenbosch FC · 7.308.12.24 · CD da Lunda Sul 1 - 1 Stade Malien · 7.115.12.24 · RS Berkane 1 - 0 Stade Malien · 6.505.01.25 · Stade Malien 0 - 1 RS Berkane · 7.112.01.25 · Stellenbosch FC 2 - 0 Stade Malien · 6.419.01.25 · Stade Malien 0 - 1 CD da Lunda Sul · 6.56.57.3

90 dakika başına profil6 maç · 526 dk

90 dakika başına profil: Şut 2.33, Çalım 1.75, Pas isabeti 56%, Kazanılan ikili 41%, Aldırdığı faul 4.67Şut: 2.33Çalım: 1.75Pas isabeti: 56%Kazanılan ikili: 41%Aldırdığı faul: 4.67Şut2.33Çalım1.75Pas isabeti56%Kazanılan ikili41%Aldırdığı faul4.67
90 dakika başına profil
Şut2.33
Çalım1.75
Pas isabeti56%
Kazanılan ikili41%
Aldırdığı faul4.67
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • CAF Champions LeagueStade Malien2Mamelodi Sundowns0Sarı kart 190' İlk 11
  • CAF Champions LeagueMamelodi Sundowns3Stade Malien081' İlk 11
  • CAF Champions LeagueSimba SC1Stade Malien090' İlk 11
  • CAF Champions LeagueStade Malien1Esperance Tunis0Gol 190' İlk 11
  • CAF Champions LeaguePetro Atletico de Luanda0Stade Malien085' İlk 11
  • CAF Champions LeagueStade Malien2Petro Atletico de Luanda0Sarı kart 190' İlk 11
  • CAF Confederation CupStade Malien0CD da Lunda Sul126' Sonradan6.5
  • CAF Confederation CupStellenbosch FC2Stade Malien081' İlk 116.4
  • CAF Confederation CupStade Malien0RS Berkane190' İlk 117.1
  • CAF Confederation CupRS Berkane1Stade Malien090' İlk 116.5
  • CAF Confederation CupCD da Lunda Sul1Stade Malien1Asist 1Sarı kart 190' İlk 117.1
  • CAF Confederation CupStade Malien2Stellenbosch FC0Gol 1Sarı kart 190' İlk 117.3

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 1, Asist 1; 2025: Gol 1, Asist 02024 · Gol: 12024 · Asist: 12025 · Gol: 1

Oynadığı dakikalarSon 12 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 12 maç, Maç başına dakika 8327.11.24 · İlk 11: 90'08.12.24 · İlk 11: 90'15.12.24 · İlk 11: 90'05.01.25 · İlk 11: 90'12.01.25 · İlk 11: 81'19.01.25 · Sonradan: 26'25.01.26 · İlk 11: 90'31.01.26 · İlk 11: 85'08.02.26 · İlk 11: 90'14.02.26 · İlk 11: 90'13.03.26 · İlk 11: 81'22.03.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler6 maç · 526 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)7 (4)90 dk’da 2.33
  • Başarılı çalım7 / 19

Pas

  • Kilit pas4
  • Pas isabeti56%96 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme7 · 1
  • Kazanılan ikili mücadele30 / 74
  • Aldırdığı faul1490 dk’da 4.67

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2025CAF Champions LeagueStade Malien61052620
2024CAF Confederation CupStade Malien61146720
Toplam122199340

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım