ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
Macarthur FCOrta saha

Christopher Ikonomidis

Forma numarası
9
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Hindistan Süper Ligi

1Maç0 kez ilk 11
45Dakika
0Gol
1Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.62
Gol + asist2
Maç başına dakika49
90 dakikada gol + asist0.37

Sayılar arşivimizdeki 31 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.8B06.02.26 · Macarthur FC 2 - 2 Perth Glory · Puan 6.86.1M12.02.26 · Bangkok United 2 - 0 Macarthur FC · Puan 6.16.0M22.02.26 · Newcastle Jets 1 - 0 Macarthur FC · Puan 6.06.1M28.02.26 · Macarthur FC 0 - 4 Western Sydney Wanderers · Puan 6.16.1M15.03.26 · Melbourne Victory 4 - 1 Macarthur FC · Puan 6.17.6G21.03.26 · Auckland FC 1 - 2 Macarthur FC · Puan 7.66.8G02.04.26 · Macarthur FC 3 - 2 Newcastle Jets · Puan 6.86.1M12.04.26 · Perth Glory 3 - 1 Macarthur FC · Puan 6.1–M19.04.26 · Adelaide United 3 - 1 Macarthur FC8.0G23.10.26 · Inter Kashi 1 - 5 SC East Bengal · Puan 8.0

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Cong An Ha Noi FC 5.9, Melbourne City 7.1, Adelaide United 7.6, Perth Glory 6.8, Bangkok United 6.1, Newcastle Jets 6.0, Western Sydney Wanderers 6.1, Melbourne Victory 6.1, Auckland FC 7.6, Newcastle Jets 6.8, Perth Glory 6.1, Inter Kashi 8.0ort. 6.6823.10.25 · Cong An Ha Noi FC 1 - 1 Macarthur FC · 5.924.01.26 · Macarthur FC 6 - 2 Melbourne City · 7.130.01.26 · Adelaide United 1 - 1 Macarthur FC · 7.606.02.26 · Macarthur FC 2 - 2 Perth Glory · 6.812.02.26 · Bangkok United 2 - 0 Macarthur FC · 6.122.02.26 · Newcastle Jets 1 - 0 Macarthur FC · 6.028.02.26 · Macarthur FC 0 - 4 Western Sydney Wanderers · 6.115.03.26 · Melbourne Victory 4 - 1 Macarthur FC · 6.121.03.26 · Auckland FC 1 - 2 Macarthur FC · 7.602.04.26 · Macarthur FC 3 - 2 Newcastle Jets · 6.812.04.26 · Perth Glory 3 - 1 Macarthur FC · 6.123.10.26 · Inter Kashi 1 - 5 SC East Bengal · 8.08.0

90 dakika başına profil15 maç · 576 dk

90 dakika başına profil: Kilit pas 2.02, Çalım 3.14, Pas isabeti 77%, Kazanılan ikili 46%, Aldırdığı faul 1.85Kilit pas: 2.02Çalım: 3.14Pas isabeti: 77%Kazanılan ikili: 46%Aldırdığı faul: 1.85Kilit pas2.02Çalım3.14Pas isabeti77%Kazanılan ikili46%Aldırdığı faul1.85
90 dakika başına profil
Kilit pas2.02
Çalım3.14
Pas isabeti77%
Kazanılan ikili46%
Aldırdığı faul1.85
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • Hindistan Süper LigiInter Kashi1SC East Bengal5Asist 145' Sonradan8.0
  • A-LigiAdelaide United3Macarthur FC114' İlk 11
  • A-LigiPerth Glory3Macarthur FC156' İlk 116.1
  • A-LigiMacarthur FC3Newcastle Jets266' İlk 116.8
  • A-LigiAuckland FC1Macarthur FC2Asist 189' İlk 117.6
  • A-LigiMelbourne Victory4Macarthur FC126' Sonradan6.1
  • A-LigiMacarthur FC0Western Sydney Wanderers454' Sonradan6.1
  • A-LigiNewcastle Jets1Macarthur FC035' Sonradan6.0
  • AFC Champions League TwoBangkok United2Macarthur FC060' İlk 116.1
  • A-LigiMacarthur FC2Perth Glory245' Sonradan6.8
  • A-LigiAdelaide United1Macarthur FC1Gol 134' Sonradan7.6
  • A-LigiMacarthur FC6Melbourne City2Asist 118' Sonradan7.1

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 2, Asist 0; 2025: Gol 2, Asist 3; 2026: Gol 0, Asist 12024 · Gol: 22025 · Gol: 22025 · Asist: 32026 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 4825.04.25 · İlk 11: 78'03.05.25 · İlk 11: 90'02.10.25 · İlk 11: 90'17.10.25 · İlk 11: 90'23.10.25 · İlk 11: 42'01.01.26 · Sonradan: 13'05.01.26 · Sonradan: 9'18.01.26 · Sonradan: 12'24.01.26 · Sonradan: 18'30.01.26 · Sonradan: 34'06.02.26 · Sonradan: 45'12.02.26 · İlk 11: 60'22.02.26 · Sonradan: 35'28.02.26 · Sonradan: 54'15.03.26 · Sonradan: 26'21.03.26 · İlk 11: 89'02.04.26 · İlk 11: 66'12.04.26 · İlk 11: 56'19.04.26 · İlk 11: 14'23.10.26 · Sonradan: 45'

Ayrıntılı istatistikler15 maç · 576 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)7 (3)
  • Başarılı çalım14 / 25

Pas

  • Kilit pas890 dk’da 2.02
  • Pas isabeti77%144 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme6 · 1
  • Kazanılan ikili mücadele29 / 63
  • Aldırdığı faul790 dk’da 1.85

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Hindistan Süper LigiSC East Bengal1014500
2025A-LigiMacarthur FC141256110
AFC Champions League TwoMacarthur FC31119200
2024A-LigiMacarthur FC132068300
Toplam31441.48110

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım