FC Fleury 91 (Kadınlar)Defans
C. Meffometou
- Forma numarası
- 12
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Premiere Ligue - Kadınlar
5Maç5 kez ilk 11
440Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.16
Gol + asist0
Maç başına dakika89
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 36 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.5M11.03.26 · Nantes (Kadınlar) 2 - 0 FC Fleury 91 (Kadınlar) · Puan 6.56.0M21.03.26 · FC Fleury 91 (Kadınlar) 0 - 2 Olympique Lyonnais (Kadınlar) · Puan 6.05.9M28.03.26 · Paris FC (Kadınlar) 2 - 1 FC Fleury 91 (Kadınlar) · Puan 5.96.6G22.04.26 · FC Fleury 91 (Kadınlar) 3 - 1 Strasbourg Alsace (Kadınlar) · Puan 6.66.1M25.04.26 · FC Fleury 91 (Kadınlar) 0 - 2 Paris Saint-Germain (Kadınlar) · Puan 6.14.8M04.09.26 · FC Fleury 91 (Kadınlar) 1 - 7 Olympique Lyonnais (Kadınlar) · Puan 4.86.6B12.09.26 · Nantes (Kadınlar) 1 - 1 FC Fleury 91 (Kadınlar) · Puan 6.66.7G19.09.26 · US Saint-Malo (Kadınlar) 0 - 2 FC Fleury 91 (Kadınlar) · Puan 6.76.0M04.10.26 · FC Fleury 91 (Kadınlar) 1 - 3 Paris Saint-Germain (Kadınlar) · Puan 6.06.4B18.10.26 · Marsilya (Kadınlar) 2 - 2 FC Fleury 91 (Kadınlar) · Puan 6.4
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil16 maç · 1.430 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 0.41 |
| Kilit pas | 0.20 |
| Çalım | 1.45 |
| Pas isabeti | 80% |
| Kazanılan ikili | 61% |
| Top kazanma | 3.21 |
| Aldırdığı faul | 1.01 |
Son maçları
- Premiere Ligue - KadınlarMarsilya (Kadınlar)2FC Fleury 91 (Kadınlar)290' İlk 116.4
- Premiere Ligue - KadınlarFC Fleury 91 (Kadınlar)1Paris Saint-Germain (Kadınlar)380' İlk 116.0
- Premiere Ligue - KadınlarUS Saint-Malo (Kadınlar)0FC Fleury 91 (Kadınlar)290' İlk 116.7
- Premiere Ligue - KadınlarNantes (Kadınlar)1FC Fleury 91 (Kadınlar)190' İlk 116.6
- Premiere Ligue - KadınlarFC Fleury 91 (Kadınlar)1Olympique Lyonnais (Kadınlar)7Sarı kart 190' İlk 114.8
- Premiere Ligue - KadınlarFC Fleury 91 (Kadınlar)0Paris Saint-Germain (Kadınlar)290' İlk 116.1
- Premiere Ligue - KadınlarFC Fleury 91 (Kadınlar)3Strasbourg Alsace (Kadınlar)190' İlk 116.6
- Premiere Ligue - KadınlarParis FC (Kadınlar)2FC Fleury 91 (Kadınlar)1Sarı kart 190' İlk 115.9
- Premiere Ligue - KadınlarFC Fleury 91 (Kadınlar)0Olympique Lyonnais (Kadınlar)290' İlk 116.0
- Premiere Ligue - KadınlarNantes (Kadınlar)2FC Fleury 91 (Kadınlar)090' İlk 116.5
- Premiere Ligue - KadınlarFC Fleury 91 (Kadınlar)0Dijon W090' İlk 117.8
- Premiere Ligue - KadınlarRC Lens (Kadınlar)0FC Fleury 91 (Kadınlar)290' İlk 116.8
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler16 maç · 1.430 dk
Hücum
- Şut (isabetli)2 (0)90 dk’da 0.41
- Başarılı çalım10 / 15
Pas
- Kilit pas190 dk’da 0.20
- Pas isabeti80%681 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme18 · 17
- Kazanılan ikili mücadele53 / 87
- Aldırdığı faul1090 dk’da 1.01
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Premiere Ligue - KadınlarFC Fleury 91 (Kadınlar) | 5 | 0 | 0 | 440 | 1 | 0 |
| 2025 | Premiere Ligue - KadınlarFC Fleury 91 (Kadınlar) | 12 | 0 | 0 | 1.080 | 2 | 0 |
| 2024 | Premiere Ligue - KadınlarFC Fleury 91 (Kadınlar) | 19 | 1 | 2 | 1.665 | 4 | 0 |
| Toplam | 36 | 1 | 2 | 3.185 | 7 | 0 | |
Kulüpler
- FC Fleury 91 (Kadınlar)Şu an#12
