Sparta RotterdamDefans
Bruno Martins Indi
- Forma numarası
- 4
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Eredivisie
11Maç11 kez ilk 11
855Dakika
0Gol
0Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.21
Gol + asist0
Maç başına dakika79
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 55 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.8B22.08.26 · Sparta Rotterdam 3 - 3 Utrecht · Puan 6.86.5M29.08.26 · Excelsior 2 - 1 Sparta Rotterdam · Puan 6.56.6B04.09.26 · Sparta Rotterdam 2 - 2 PEC Zwolle · Puan 6.65.7M13.09.26 · PSV Eindhoven 4 - 1 Sparta Rotterdam · Puan 5.75.4M19.09.26 · Sparta Rotterdam 0 - 4 SC Heerenveen · Puan 5.45.4M19.09.26 · Sparta Rotterdam 0 - 4 SC Heerenveen · Puan 5.46.1B10.10.26 · Go Ahead Eagles 3 - 3 Sparta Rotterdam · Puan 6.16.6G17.10.26 · Sparta Rotterdam 3 - 2 Willem II · Puan 6.66.1M25.10.26 · Sparta Rotterdam 1 - 2 Ajax Amsterdam · Puan 6.16.9G01.11.26 · Groningen 2 - 3 Sparta Rotterdam · Puan 6.9
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil30 maç · 2.329 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 0.94 |
| Kilit pas | 0.81 |
| Çalım | 0.30 |
| Pas isabeti | 89% |
| Kazanılan ikili | 59% |
| Top kazanma | 2.46 |
| Aldırdığı faul | 1.56 |
Son maçları
- EredivisieGroningen2Sparta Rotterdam3Sarı kart 190' İlk 116.9
- EredivisieSparta Rotterdam1Ajax Amsterdam284' İlk 116.1
- EredivisieSparta Rotterdam3Willem II290' İlk 116.6
- EredivisieGo Ahead Eagles3Sparta Rotterdam379' İlk 116.1
- EredivisieSparta Rotterdam0SC Heerenveen462' İlk 115.4
- EredivisieSparta Rotterdam0SC Heerenveen462' İlk 115.4
- EredivisiePSV Eindhoven4Sparta Rotterdam1Sarı kart 182' İlk 115.7
- EredivisieSparta Rotterdam2PEC Zwolle286' İlk 116.6
- EredivisieExcelsior2Sparta Rotterdam190' İlk 116.5
- EredivisieSparta Rotterdam3Utrecht362' İlk 116.8
- EredivisieSparta Rotterdam3Utrecht362' İlk 116.8
- EredivisieSparta Rotterdam0Feyenoord Rotterdam190' İlk 116.3
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler30 maç · 2.329 dk
Hücum
- Şut (isabetli)8 (6)90 dk’da 0.94
- Başarılı çalım1 / 2
Pas
- Kilit pas990 dk’da 0.81
- Pas isabeti89%1.537 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme26 · 20
- Kazanılan ikili mücadele93 / 157
- Aldırdığı faul2290 dk’da 1.56
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | EredivisieSparta Rotterdam | 11 | 0 | 0 | 855 | 2 | 0 |
| 2025 | EredivisieSparta Rotterdam | 27 | 1 | 0 | 2.211 | 5 | 1 |
| KNVB BekerSparta Rotterdam | 3 | 1 | 0 | 200 | 1 | 0 | |
| 2024 | EredivisieAZ Alkmaar | 10 | 0 | 0 | 555 | 1 | 0 |
| KNVB BekerAZ Alkmaar | 2 | 0 | 0 | 103 | 0 | 0 | |
| UEFA Avrupa LigiAZ Alkmaar | 1 | 0 | 0 | 90 | 0 | 0 | |
| 2022 | UEFA Uluslar LigiNetherlands | 2 | 0 | 0 | 102 | 1 | 0 |
| 2018 | World Cup - Qualification EuropeNetherlands | 1 | 0 | 0 | 90 | 0 | 0 |
| Toplam | 57 | 2 | 0 | 4.206 | 10 | 1 | |
Kulüpler
- Sparta RotterdamŞu an#4
- AZ AlkmaarŞu an#4
- NetherlandsŞu an#4
