ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Beck-Ray Enoru

Forma numarası
22
Forvet

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2025FA Cup · Lig 2

6Maç1 kez ilk 11
205Dakika
0Gol
0Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 8 maç
Ortalama puan6.07
Gol + asist0
Maç başına dakika38
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 8 maçtan.

FormSon 8 maçın puanı ve sonucu

–G01.11.24 · Tamworth FC 1 - 0 Huddersfield Town5.8M12.01.25 · Tamworth FC 0 - 3 Tottenham Hotspur · Puan 5.86.6M03.11.25 · Tamworth FC 0 - 1 Leyton Orient · Puan 6.66.2G17.01.26 · Crawley Town 1 - 2 Notts County · Puan 6.26.4M17.02.26 · Shrewsbury Town 1 - 0 Notts County · Puan 6.45.9M28.02.26 · Notts County 0 - 1 Grimsby Town · Puan 5.95.5M11.04.26 · Cambridge United 4 - 0 Notts County · Puan 5.56.1M18.04.26 · Notts County 1 - 2 Barnet FC · Puan 6.1

Reyting trendiReytingli son 7 maç

Reyting trendi: Tottenham Hotspur 5.8, Leyton Orient 6.6, Crawley Town 6.2, Shrewsbury Town 6.4, Grimsby Town 5.9, Cambridge United 5.5, Barnet FC 6.1ort. 6.0712.01.25 · Tamworth FC 0 - 3 Tottenham Hotspur · 5.803.11.25 · Tamworth FC 0 - 1 Leyton Orient · 6.617.01.26 · Crawley Town 1 - 2 Notts County · 6.217.02.26 · Shrewsbury Town 1 - 0 Notts County · 6.428.02.26 · Notts County 0 - 1 Grimsby Town · 5.911.04.26 · Cambridge United 4 - 0 Notts County · 5.518.04.26 · Notts County 1 - 2 Barnet FC · 6.16.16.6

Son maçları

  • League TwoNotts County1Barnet FC215' Sonradan6.1
  • League TwoCambridge United4Notts County0Sarı kart 132' Sonradan5.5
  • League TwoNotts County0Grimsby Town116' Sonradan5.9
  • League TwoShrewsbury Town1Notts County0Sarı kart 132' Sonradan6.4
  • League TwoCrawley Town1Notts County221' Sonradan6.2
  • FA CupTamworth FC0Leyton Orient189' İlk 116.6
  • FA CupTamworth FC0Tottenham Hotspur381' İlk 115.8
  • FA CupTamworth FC1Huddersfield Town014' Sonradan

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2025: Gol 0, Asist 0

Oynadığı dakikalarSon 8 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 8 maç, Maç başına dakika 3801.11.24 · Sonradan: 14'12.01.25 · İlk 11: 81'03.11.25 · İlk 11: 89'17.01.26 · Sonradan: 21'17.02.26 · Sonradan: 32'28.02.26 · Sonradan: 16'11.04.26 · Sonradan: 32'18.04.26 · Sonradan: 15'

Ayrıntılı istatistikler6 maç · 205 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)7 (2)
  • Başarılı çalım6 / 13

Pas

  • Kilit pas2

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme3 · 1
  • Kazanılan ikili mücadele17 / 34
  • Aldırdığı faul4

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2025FA CupTamworth FC1008900
Lig 2Notts County50011620
2024FA CupTamworth FC2009500
Toplam80030020

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım