Sparta RotterdamDefans
Bruno Martins Indi
- Forma numarası
- 4
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Eredivisie
8Maç8 kez ilk 11
641Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.24
Gol + asist0
Maç başına dakika82
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 52 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.3M10.05.26 · Twente 4 - 0 Sparta Rotterdam · Puan 6.36.3M09.08.26 · Sparta Rotterdam 0 - 1 Feyenoord Rotterdam · Puan 6.36.8B22.08.26 · Sparta Rotterdam 3 - 3 Utrecht · Puan 6.86.5M29.08.26 · Excelsior 2 - 1 Sparta Rotterdam · Puan 6.56.6B04.09.26 · Sparta Rotterdam 2 - 2 PEC Zwolle · Puan 6.65.7M13.09.26 · PSV Eindhoven 4 - 1 Sparta Rotterdam · Puan 5.75.4M19.09.26 · Sparta Rotterdam 0 - 4 SC Heerenveen · Puan 5.46.1B10.10.26 · Go Ahead Eagles 3 - 3 Sparta Rotterdam · Puan 6.16.6G17.10.26 · Sparta Rotterdam 3 - 2 Willem II · Puan 6.66.1M25.10.26 · Sparta Rotterdam 1 - 2 Ajax Amsterdam · Puan 6.1
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil27 maç · 2.115 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.14 |
| Kilit pas | 0.95 |
| Pas isabeti | 89% |
| Kazanılan ikili | 58% |
| Top kazanma | 2.63 |
| Aldırdığı faul | 1.70 |
Son maçları
- EredivisieSparta Rotterdam1Ajax Amsterdam284' İlk 116.1
- EredivisieSparta Rotterdam3Willem II290' İlk 116.6
- EredivisieGo Ahead Eagles3Sparta Rotterdam379' İlk 116.1
- EredivisieSparta Rotterdam0SC Heerenveen462' İlk 115.4
- EredivisiePSV Eindhoven4Sparta Rotterdam1Sarı kart 182' İlk 115.7
- EredivisieSparta Rotterdam2PEC Zwolle286' İlk 116.6
- EredivisieExcelsior2Sparta Rotterdam190' İlk 116.5
- EredivisieSparta Rotterdam3Utrecht362' İlk 116.8
- EredivisieSparta Rotterdam0Feyenoord Rotterdam190' İlk 116.3
- EredivisieTwente4Sparta Rotterdam0Sarı kart 190' İlk 116.3
- EredivisieSparta Rotterdam2Go Ahead Eagles29' Sonradan
- EredivisieNAC Breda0Sparta Rotterdam045' İlk 116.5
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler27 maç · 2.115 dk
Hücum
- Şut (isabetli)7 (6)90 dk’da 1.14
- Başarılı çalım0 / 1
Pas
- Kilit pas990 dk’da 0.95
- Pas isabeti89%1.396 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme24 · 19
- Kazanılan ikili mücadele81 / 139
- Aldırdığı faul2090 dk’da 1.70
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | EredivisieSparta Rotterdam | 8 | 0 | 0 | 641 | 1 | 0 |
| 2025 | EredivisieSparta Rotterdam | 27 | 1 | 0 | 2.211 | 5 | 1 |
| KNVB BekerSparta Rotterdam | 3 | 1 | 0 | 200 | 1 | 0 | |
| 2024 | EredivisieAZ Alkmaar | 10 | 0 | 0 | 555 | 1 | 0 |
| KNVB BekerAZ Alkmaar | 2 | 0 | 0 | 103 | 0 | 0 | |
| UEFA Avrupa LigiAZ Alkmaar | 1 | 0 | 0 | 90 | 0 | 0 | |
| 2022 | UEFA Uluslar LigiNetherlands | 2 | 0 | 0 | 102 | 1 | 0 |
| 2018 | World Cup - Qualification EuropeNetherlands | 1 | 0 | 0 | 90 | 0 | 0 |
| Toplam | 54 | 2 | 0 | 3.992 | 9 | 1 | |
Kulüpler
- AZ AlkmaarŞu an#4
- Sparta RotterdamŞu an#14
- NetherlandsŞu an#4
