ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

B. Akomolede

Forma numarası
72
Defans

Sezon 2026Challenger Pro Ligi

6Maç6 kez ilk 11
498Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.51
Gol + asist0
Maç başına dakika70
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 21 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

7.3G28.02.26 · Club NXT 0 - 5 RSCA Futures · Puan 7.36.1M10.03.26 · K Beerschot VA 4 - 2 RSCA Futures · Puan 6.15.8M21.03.26 · KSC Lokeren-Temse 4 - 2 RSCA Futures · Puan 5.86.1M04.04.26 · RSCA Futures 0 - 5 SK Beveren · Puan 6.16.4M15.08.26 · Patro Eisden Maasmechelen 2 - 1 RSCA Futures · Puan 6.46.9M21.08.26 · RSCA Futures 0 - 1 Royal Excelsior Virton · Puan 6.96.4M29.08.26 · RSCA Futures 0 - 1 K Beerschot VA · Puan 6.47.2B05.09.26 · KAA Gent B 2 - 2 RSCA Futures · Puan 7.26.8M18.09.26 · Royal Francs-Borains 3 - 2 RSCA Futures · Puan 6.86.1M09.10.26 · RSCA Futures 0 - 2 Eupen · Puan 6.1

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Lommel SK 5.8, Jong KRC Genk 7.1, Club NXT 7.3, K Beerschot VA 6.1, KSC Lokeren-Temse 5.8, SK Beveren 6.1, Patro Eisden Maasmechelen 6.4, Royal Excelsior Virton 6.9, K Beerschot VA 6.4, KAA Gent B 7.2, Royal Francs-Borains 6.8, Eupen 6.1ort. 6.5014.02.26 · Lommel SK 2 - 0 RSCA Futures · 5.820.02.26 · RSCA Futures 2 - 1 Jong KRC Genk · 7.128.02.26 · Club NXT 0 - 5 RSCA Futures · 7.310.03.26 · K Beerschot VA 4 - 2 RSCA Futures · 6.121.03.26 · KSC Lokeren-Temse 4 - 2 RSCA Futures · 5.804.04.26 · RSCA Futures 0 - 5 SK Beveren · 6.115.08.26 · Patro Eisden Maasmechelen 2 - 1 RSCA Futures · 6.421.08.26 · RSCA Futures 0 - 1 Royal Excelsior Virton · 6.929.08.26 · RSCA Futures 0 - 1 K Beerschot VA · 6.405.09.26 · KAA Gent B 2 - 2 RSCA Futures · 7.218.09.26 · Royal Francs-Borains 3 - 2 RSCA Futures · 6.809.10.26 · RSCA Futures 0 - 2 Eupen · 6.16.17.3

90 dakika başına profil20 maç · 1.255 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.51, Kilit pas 1.02, Çalım 0.38, Pas isabeti 80%, Kazanılan ikili 66%, Top kazanma 4.02, Aldırdığı faul 0.68Şut: 1.51Kilit pas: 1.02Çalım: 0.38Pas isabeti: 80%Kazanılan ikili: 66%Top kazanma: 4.02Aldırdığı faul: 0.68Şut1.51Kilit pas1.02Çalım0.38Pas isabeti80%Kazanılan ikili66%Top kazanma4.02Aldırdığı faul0.68
90 dakika başına profil
Şut1.51
Kilit pas1.02
Çalım0.38
Pas isabeti80%
Kazanılan ikili66%
Top kazanma4.02
Aldırdığı faul0.68
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2025: Gol 0, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 0

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 6322.11.25 · Sonradan: 9'29.11.25 · Sonradan: 27'06.12.25 · İlk 11: 90'09.12.25 · İlk 11: 26'17.01.26 · Sonradan: 21'28.01.26 · İlk 11: 72'31.01.26 · İlk 11: 90'07.02.26 · İlk 11: 90'14.02.26 · İlk 11: 64'20.02.26 · İlk 11: 71'28.02.26 · İlk 11: 60'10.03.26 · Sonradan: 20'21.03.26 · İlk 11: 90'04.04.26 · Sonradan: 27'15.08.26 · İlk 11: 68'21.08.26 · İlk 11: 70'29.08.26 · İlk 11: 90'05.09.26 · İlk 11: 90'18.09.26 · İlk 11: 90'09.10.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler20 maç · 1.255 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)14 (4)90 dk’da 1.51
  • Başarılı çalım3 / 3

Pas

  • Kilit pas1090 dk’da 1.02
  • Pas isabeti80%516 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme29 · 17
  • Kazanılan ikili mücadele73 / 111
  • Aldırdığı faul590 dk’da 0.68

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Challenger Pro LigiRSCA Futures60049800
2025Challenger Pro LigiRSCA Futures150078100
Toplam21001.27900

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım