Club ABBDefans
Augusto Héctor Seimandi
- Forma numarası
- 55
- Tam adı
- Augusto Seimandi
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026LFPB
14Maç14 kez ilk 11
1.167Dakika
0Gol
0Asist
3Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.36
Gol + asist2
Maç başına dakika81
90 dakikada gol + asist0.22
Sayılar arşivimizdeki 47 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.7M08.08.26 · Club ABB 0 - 1 Guabira Montero · Puan 6.75.8M17.08.26 · Nacional Potosi 2 - 0 Club ABB · Puan 5.86.2B22.08.26 · Club ABB 2 - 2 CD Gualberto Villarroel San Jose · Puan 6.25.5M28.08.26 · Club Bolívar 4 - 1 Club ABB · Puan 5.57.8G05.09.26 · Club ABB 2 - 0 FC Universitario de Vinto · Puan 7.85.7M13.09.26 · Club Blooming 6 - 1 Club ABB · Puan 5.76.2M11.10.26 · CD Oriente Petrolero 1 - 0 Club ABB · Puan 6.26.7M16.10.26 · Club ABB 0 - 1 Club Real Potosi · Puan 6.75.9M25.10.26 · Independiente Petrolero 4 - 2 Club ABB · Puan 5.97.1M01.11.26 · Club ABB 2 - 3 CD San Antonio Bulo Bulo · Puan 7.1
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil17 maç · 1.353 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 0.57 |
| Kilit pas | 0.50 |
| Çalım | 0.31 |
| Pas isabeti | 73% |
| Kazanılan ikili | 61% |
| Top kazanma | 3.71 |
| Aldırdığı faul | 1.10 |
Son maçları
- LFPBClub ABB2CD San Antonio Bulo Bulo3Gol 1AAsist 190' İlk 117.1
- LFPBIndependiente Petrolero4Club ABB237' İlk 115.9
- LFPBClub ABB0Club Real Potosi1Sarı kart 190' İlk 116.7
- LFPBCD Oriente Petrolero1Club ABB090' İlk 116.2
- LFPBClub Blooming6Club ABB1Sarı kart 165' İlk 115.7
- LFPBClub ABB2FC Universitario de Vinto090' İlk 117.8
- LFPBClub Bolívar4Club ABB175' İlk 115.5
- LFPBClub ABB2CD Gualberto Villarroel San Jose290' İlk 116.2
- LFPBNacional Potosi2Club ABB090' İlk 115.8
- LFPBClub ABB0Guabira Montero190' İlk 116.7
- LFPBClub ABB4Real Oruro190' İlk 116.7
- LFPBCD Real Tomayapo1Club ABB190' İlk 116.2
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler17 maç · 1.353 dk
Hücum
- Şut (isabetli)3 (2)90 dk’da 0.57
- Başarılı çalım1 / 2
Pas
- Kilit pas290 dk’da 0.50
- Pas isabeti73%527 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme15 · 22
- Kazanılan ikili mücadele57 / 94
- Aldırdığı faul890 dk’da 1.10
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | LFPBClub ABB | 14 | 0 | 0 | 1.167 | 3 | 0 |
| 2025 | CONMEBOL SudamericanaCD Gualberto Villarroel San Jose | 7 | 0 | 0 | 630 | 2 | 0 |
| LFPBCD Gualberto Villarroel San Jose | 8 | 0 | 0 | 588 | 2 | 2 | |
| 2024 | LFPBCD Gualberto Villarroel San Jose | 17 | 0 | 1 | 607 | 1 | 1 |
| Toplam | 46 | 0 | 1 | 2.992 | 8 | 3 | |
Kulüpler
- Club ABBŞu an#55
- CD Gualberto Villarroel San JoseŞu an#5
