ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Antonio Moya

Forma numarası
21
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2025Segunda Division

25Maç12 kez ilk 11
1.269Dakika
1Gol
1Asist
3Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.49
Gol + asist0
Maç başına dakika64
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 63 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

7.4B25.01.26 · Real Zaragoza 0 - 0 CD Castellon · Puan 7.4–M21.03.26 · Deportivo de A Coruna 2 - 1 Real Zaragoza6.1G29.03.26 · Real Zaragoza 2 - 0 Racing Santander · Puan 6.15.5M11.04.26 · Córdoba CF 1 - 0 Real Zaragoza · Puan 5.55.9M26.04.26 · SD Huesca 1 - 0 Real Zaragoza · Puan 5.97.0M09.05.26 · Real Valladolid 2 - 0 Real Zaragoza · Puan 7.07.2M17.05.26 · Real Zaragoza 1 - 3 Sporting Gijon · Puan 7.26.8B24.05.26 · UD Las Palmas 1 - 1 Real Zaragoza · Puan 6.86.5M31.05.26 · Real Zaragoza 0 - 2 Malaga CF · Puan 6.56.0B28.10.26 · Gamba Osaka 1 - 1 Buriram United · Puan 6.0

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: UD Las Palmas 5.6, Racing Santander 7.2, Real Sociedad B 6.4, CD Castellon 7.4, Racing Santander 6.1, Córdoba CF 5.5, SD Huesca 5.9, Real Valladolid 7.0, Sporting Gijon 7.2, UD Las Palmas 6.8, Malaga CF 6.5, Gamba Osaka 6.0ort. 6.4704.01.26 · Real Zaragoza 1 - 2 UD Las Palmas · 5.610.01.26 · Racing Santander 2 - 3 Real Zaragoza · 7.217.01.26 · Real Zaragoza 1 - 1 Real Sociedad B · 6.425.01.26 · Real Zaragoza 0 - 0 CD Castellon · 7.429.03.26 · Real Zaragoza 2 - 0 Racing Santander · 6.111.04.26 · Córdoba CF 1 - 0 Real Zaragoza · 5.526.04.26 · SD Huesca 1 - 0 Real Zaragoza · 5.909.05.26 · Real Valladolid 2 - 0 Real Zaragoza · 7.017.05.26 · Real Zaragoza 1 - 3 Sporting Gijon · 7.224.05.26 · UD Las Palmas 1 - 1 Real Zaragoza · 6.831.05.26 · Real Zaragoza 0 - 2 Malaga CF · 6.528.10.26 · Gamba Osaka 1 - 1 Buriram United · 6.06.07.4

90 dakika başına profil20 maç · 1.025 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.55, Kilit pas 2.00, Pas isabeti 83%, Kazanılan ikili 46%, Top kazanma 3.24, Aldırdığı faul 1.91Şut: 1.55Kilit pas: 2.00Pas isabeti: 83%Kazanılan ikili: 46%Top kazanma: 3.24Aldırdığı faul: 1.91Şut1.55Kilit pas2.00Pas isabeti83%Kazanılan ikili46%Top kazanma3.24Aldırdığı faul1.91
90 dakika başına profil
Şut1.55
Kilit pas2.00
Pas isabeti83%
Kazanılan ikili46%
Top kazanma3.24
Aldırdığı faul1.91
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • AFC Şampiyonlar LigiGamba Osaka1Buriram United182' İlk 116.0
  • Segunda DivisionReal Zaragoza0Malaga CF290' İlk 116.5
  • Segunda DivisionUD Las Palmas1Real Zaragoza182' İlk 116.8
  • Segunda DivisionReal Zaragoza1Sporting Gijon390' İlk 117.2
  • Segunda DivisionReal Valladolid2Real Zaragoza090' İlk 117.0
  • Segunda DivisionSD Huesca1Real Zaragoza020' Sonradan5.9
  • Segunda DivisionCórdoba CF1Real Zaragoza0Sarı kart 169' İlk 115.5
  • Segunda DivisionReal Zaragoza2Racing Santander015' Sonradan6.1
  • Segunda DivisionDeportivo de A Coruna2Real Zaragoza18' Sonradan
  • Segunda DivisionReal Zaragoza0CD Castellon090' İlk 117.4
  • Segunda DivisionReal Zaragoza1Real Sociedad B170' İlk 116.4
  • Segunda DivisionRacing Santander2Real Zaragoza390' İlk 117.2

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 6; 2025: Gol 1, Asist 12024 · Asist: 62025 · Gol: 12025 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 5109.11.25 · İlk 11: 90'16.11.25 · Sonradan: 12'22.11.25 · Sonradan: 11'30.11.25 · Sonradan: 27'08.12.25 · Sonradan: 14'13.12.25 · Sonradan: 19'21.12.25 · Sonradan: 24'04.01.26 · Sonradan: 24'10.01.26 · İlk 11: 90'17.01.26 · İlk 11: 70'25.01.26 · İlk 11: 90'21.03.26 · Sonradan: 8'29.03.26 · Sonradan: 15'11.04.26 · İlk 11: 69'26.04.26 · Sonradan: 20'09.05.26 · İlk 11: 90'17.05.26 · İlk 11: 90'24.05.26 · İlk 11: 82'31.05.26 · İlk 11: 90'28.10.26 · İlk 11: 82'

Ayrıntılı istatistikler20 maç · 1.025 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)13 (7)90 dk’da 1.55
  • Başarılı çalım2 / 4

Pas

  • Kilit pas1590 dk’da 2.00
  • Pas isabeti83%444 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme22 · 7
  • Kazanılan ikili mücadele36 / 78
  • Aldırdığı faul990 dk’da 1.91

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2025Segunda DivisionReal Zaragoza25111.26930
2024Copa del ReyReal Zaragoza1002800
Segunda DivisionReal Zaragoza36061.91870
Toplam62173.215100

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım