ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
RijekaForvet

Ante Matej Jurić

Forma numarası
77
Forvet

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026HNL · UEFA Konferans Ligi

4Maç0 kez ilk 11
44Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.27
Gol + asist0
Maç başına dakika26
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 70 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

–G04.04.26 · Slaven Belupo 0 - 2 Rijeka6.1M12.04.26 · Rijeka 0 - 2 Osijek · Puan 6.15.8M22.04.26 · NK Varaždin 1 - 0 Rijeka · Puan 5.8–B26.04.26 · Rijeka 0 - 0 Hajduk Split6.9G23.05.26 · Rijeka 2 - 0 HNK Gorica · Puan 6.9–M20.08.26 · FC Midtjylland 2 - 0 Rijeka–G05.09.26 · Rijeka 4 - 1 Osijek–B12.09.26 · Lokomotiva Zagreb 1 - 1 Rijeka–M11.10.26 · Slaven Belupo 4 - 1 Rijeka–B01.11.26 · Rijeka 1 - 1 NK Varaždin

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Osijek 6.2, GNK Dinamo Zagreb 6.0, NK Varaždin 6.9, Omonia Nicosia 6.8, Lokomotiva Zagreb 6.8, HNK Vukovar 91 6.9, Strasbourg 6.3, Istra 1961 6.8, HNK Gorica 6.3, Osijek 6.1, NK Varaždin 5.8, HNK Gorica 6.9ort. 6.4801.02.26 · Osijek 1 - 0 Rijeka · 6.208.02.26 · Rijeka 0 - 0 GNK Dinamo Zagreb · 6.014.02.26 · Rijeka 3 - 1 NK Varaždin · 6.919.02.26 · Omonia Nicosia 0 - 1 Rijeka · 6.801.03.26 · Rijeka 2 - 0 Lokomotiva Zagreb · 6.808.03.26 · HNK Vukovar 91 0 - 1 Rijeka · 6.912.03.26 · Rijeka 1 - 2 Strasbourg · 6.315.03.26 · Rijeka 0 - 2 Istra 1961 · 6.822.03.26 · HNK Gorica 4 - 0 Rijeka · 6.312.04.26 · Rijeka 0 - 2 Osijek · 6.122.04.26 · NK Varaždin 1 - 0 Rijeka · 5.823.05.26 · Rijeka 2 - 0 HNK Gorica · 6.96.96.9

90 dakika başına profil30 maç · 1.197 dk

90 dakika başına profil: Şut 3.32, Kilit pas 2.36, Çalım 3.09, Pas isabeti 67%, Kazanılan ikili 44%, Top kazanma 3.29, Aldırdığı faul 1.92Şut: 3.32Kilit pas: 2.36Çalım: 3.09Pas isabeti: 67%Kazanılan ikili: 44%Top kazanma: 3.29Aldırdığı faul: 1.92Şut3.32Kilit pas2.36Çalım3.09Pas isabeti67%Kazanılan ikili44%Top kazanma3.29Aldırdığı faul1.92
90 dakika başına profil
Şut3.32
Kilit pas2.36
Çalım3.09
Pas isabeti67%
Kazanılan ikili44%
Top kazanma3.29
Aldırdığı faul1.92
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 3, Asist 3; 2025: Gol 4, Asist 1; 2026: Gol 0, Asist 02024 · Gol: 32024 · Asist: 32025 · Gol: 42025 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 3908.02.26 · Sonradan: 21'14.02.26 · İlk 11: 59'19.02.26 · İlk 11: 82'26.02.26 · Sonradan: 9'01.03.26 · İlk 11: 62'08.03.26 · İlk 11: 81'12.03.26 · Sonradan: 16'15.03.26 · İlk 11: 90'19.03.26 · Sonradan: 11'22.03.26 · İlk 11: 90'04.04.26 · Sonradan: 1'12.04.26 · Sonradan: 21'22.04.26 · İlk 11: 90'26.04.26 · Sonradan: 14'23.05.26 · İlk 11: 88'20.08.26 · Sonradan: 9'05.09.26 · Sonradan: 11'12.09.26 · Sonradan: 14'11.10.26 · Sonradan: 10'01.11.26 · İlk 11: 1'

Ayrıntılı istatistikler30 maç · 1.197 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)37 (16)90 dk’da 3.32
  • Başarılı çalım11 / 19

Pas

  • Kilit pas1590 dk’da 2.36
  • Pas isabeti67%190 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme10 · 7
  • Kazanılan ikili mücadele78 / 178
  • Aldırdığı faul1890 dk’da 1.92

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026HNLRijeka3003500
UEFA Konferans LigiRijeka100900
2025HNLRijeka25411.15130
UEFA Konferans LigiRijeka70022410
2024Coppa ItaliaBrescia20110500
HNLHNK Gorica1004800
Serie BBrescia30321.28260
Toplam69742.854100

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım