HNK GoricaOrta saha
Ante Kavelj
- Forma numarası
- 36
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026HNL
6Maç6 kez ilk 11
478Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.57
Gol + asist1
Maç başına dakika84
90 dakikada gol + asist0.11
Sayılar arşivimizdeki 64 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.8M02.05.26 · HNK Gorica 1 - 2 GNK Dinamo Zagreb · Puan 7.86.5M10.05.26 · Slaven Belupo 1 - 0 HNK Gorica · Puan 6.57.2G16.05.26 · HNK Gorica 2 - 0 Osijek · Puan 7.26.0M23.05.26 · Rijeka 2 - 0 HNK Gorica · Puan 6.06.9M01.08.26 · HNK Gorica 0 - 2 Osijek · Puan 6.96.0M08.08.26 · Lokomotiva Zagreb 3 - 1 HNK Gorica · Puan 6.06.1M16.08.26 · HNK Gorica 1 - 2 Hajduk Split · Puan 6.16.1M22.08.26 · Slaven Belupo 2 - 0 HNK Gorica · Puan 6.16.4B31.08.26 · HNK Gorica 0 - 0 Rijeka · Puan 6.46.7M31.10.26 · Hajduk Split 5 - 0 HNK Gorica · Puan 6.7
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil30 maç · 2.605 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.52 |
| Kilit pas | 1.15 |
| Pas isabeti | 77% |
| Kazanılan ikili | 59% |
| Top kazanma | 4.14 |
| Aldırdığı faul | 1.89 |
Son maçları
- HNLHajduk Split5HNK Gorica031' İlk 116.7
- HNLHNK Gorica0Rijeka087' İlk 116.4
- HNLSlaven Belupo2HNK Gorica0Sarı kart 190' İlk 116.1
- HNLHNK Gorica1Hajduk Split290' İlk 116.1
- HNLLokomotiva Zagreb3HNK Gorica190' İlk 116.0
- HNLHNK Gorica0Osijek290' İlk 116.9
- HNLRijeka2HNK Gorica090' İlk 116.0
- HNLHNK Gorica2Osijek090' İlk 117.2
- HNLSlaven Belupo1HNK Gorica090' İlk 116.5
- HNLHNK Gorica1GNK Dinamo Zagreb2AAsist 190' İlk 117.8
- HNLHNK Gorica1Istra 1961090' İlk 117.1
- HNLHNK Vukovar 911HNK Gorica290' İlk 117.0
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler30 maç · 2.605 dk
Hücum
- Şut (isabetli)14 (6)90 dk’da 1.52
- Başarılı çalım2 / 6
Pas
- Kilit pas1390 dk’da 1.15
- Pas isabeti77%908 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme55 · 40
- Kazanılan ikili mücadele173 / 293
- Aldırdığı faul3490 dk’da 1.89
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | HNLHNK Gorica | 6 | 0 | 0 | 478 | 1 | 0 |
| 2025 | HNLHNK Gorica | 35 | 3 | 2 | 3.022 | 3 | 0 |
| 2024 | HNLSibenik | 23 | 1 | 0 | 1.512 | 3 | 1 |
| Toplam | 64 | 4 | 2 | 5.012 | 7 | 1 | |
Kulüpler
- HNK GoricaŞu an#36
- SibenikŞu an#36
