LR Vicenza VirtusDefans
Andrea Papetti
- Forma numarası
- 32
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Serie B
4Maç3 kez ilk 11
291Dakika
0Gol
1Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.04
Gol + asist1
Maç başına dakika77
90 dakikada gol + asist0.12
Sayılar arşivimizdeki 58 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.3M14.03.26 · AS Bari 4 - 1 AC Reggiana 1919 · Puan 6.36.6B17.03.26 · AC Reggiana 1919 0 - 0 AC Monza · Puan 6.65.5M22.03.26 · Virtus Entella 3 - 0 AC Reggiana 1919 · Puan 5.56.0M06.04.26 · AC Reggiana 1919 1 - 3 Pescara Calcio · Puan 6.04.5B25.04.26 · AC Reggiana 1919 1 - 1 Palermo · Puan 4.56.9G08.05.26 · AC Reggiana 1919 1 - 0 Sampdoria · Puan 6.95.9B12.09.26 · LR Vicenza Virtus 1 - 1 SS Juve Stabia · Puan 5.96.1B17.10.26 · Benevento Calcio 2 - 2 LR Vicenza Virtus · Puan 6.16.5G23.10.26 · Empoli FC 0 - 2 LR Vicenza Virtus · Puan 6.56.1M27.10.26 · LR Vicenza Virtus 1 - 2 FC Modena · Puan 6.1
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil25 maç · 2.098 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.14 |
| Kilit pas | 1.07 |
| Pas isabeti | 79% |
| Kazanılan ikili | 55% |
| Top kazanma | 3.48 |
| Aldırdığı faul | 2.52 |
Son maçları
- Serie BLR Vicenza Virtus1FC Modena290' İlk 116.1
- Serie BEmpoli FC0LR Vicenza Virtus2AAsist 190' İlk 116.5
- Serie BBenevento Calcio2LR Vicenza Virtus2Sarı kart 190' İlk 116.1
- Serie BLR Vicenza Virtus1SS Juve Stabia121' Sonradan5.9
- Serie BAC Reggiana 19191Sampdoria080' Sonradan6.9
- Serie BAC Reggiana 19191Palermo1Kırmızı kart 183' İlk 114.5
- Serie BAC Reggiana 19191Pescara Calcio345' İlk 116.0
- Serie BVirtus Entella3AC Reggiana 19190Sarı kart 190' İlk 115.5
- Serie BAC Reggiana 19190AC Monza090' İlk 116.6
- Serie BAS Bari4AC Reggiana 1919190' İlk 116.3
- Serie BVenezia2AC Reggiana 1919090' İlk 116.1
- Serie BAC Reggiana 19190FC Sudtirol490' İlk 115.6
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler25 maç · 2.098 dk
Hücum
- Şut (isabetli)490 dk’da 1.14
- Başarılı çalım1 / 4
Pas
- Kilit pas590 dk’da 1.07
- Pas isabeti79%781 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme39 · 25
- Kazanılan ikili mücadele120 / 217
- Aldırdığı faul4290 dk’da 2.52
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Serie BLR Vicenza Virtus | 4 | 0 | 1 | 291 | 1 | 0 |
| 2025 | Coppa ItaliaAC Reggiana 1919 | 1 | 0 | 0 | 90 | 0 | 0 |
| Serie BAC Reggiana 1919 | 34 | 0 | 0 | 2.932 | 9 | 1 | |
| 2024 | Coppa ItaliaBrescia | 2 | 0 | 0 | 106 | 1 | 0 |
| Serie BBrescia | 17 | 0 | 1 | 1.157 | 2 | 0 | |
| Toplam | 58 | 0 | 2 | 4.576 | 13 | 1 | |
Kulüpler
- BresciaŞu an#32
- AC Reggiana 1919Şu an#2
- LR Vicenza VirtusŞu an#66
