ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Andrea Meroni

Forma numarası
13
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Coppa Italia · Serie B

2Maç0 kez ilk 11
78Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.82
Gol + asist2
Maç başına dakika76
90 dakikada gol + asist0.24

Sayılar arşivimizdeki 59 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

7.4G07.02.26 · Mantova FC 2 - 1 AS Bari · Puan 7.46.4M10.02.26 · AC Reggiana 1919 1 - 0 Mantova FC · Puan 6.46.4M14.02.26 · Catanzaro 2 - 0 Mantova FC · Puan 6.46.6G21.02.26 · Mantova FC 2 - 1 Sampdoria · Puan 6.66.2B01.03.26 · Mantova FC 1 - 1 Carrarese · Puan 6.26.6G08.03.26 · Mantova FC 2 - 0 SS Juve Stabia · Puan 6.67.5B14.03.26 · Empoli FC 2 - 2 Mantova FC · Puan 7.58.6G17.03.26 · Mantova FC 3 - 0 Cesena FC · Puan 8.66.3G16.08.26 · Lazio 0 - 2 Mantova FC · Puan 6.36.2G22.08.26 · Carrarese 1 - 2 Mantova FC · Puan 6.2

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: AS Avellino 7.2, Carrarese 6.7, AS Bari 7.4, AC Reggiana 1919 6.4, Catanzaro 6.4, Sampdoria 6.6, Carrarese 6.2, SS Juve Stabia 6.6, Empoli FC 7.5, Cesena FC 8.6, Lazio 6.3, Carrarese 6.2ort. 6.8427.12.25 · AS Bari 1 - 1 AS Avellino · 7.210.01.26 · Carrarese 1 - 0 AS Bari · 6.707.02.26 · Mantova FC 2 - 1 AS Bari · 7.410.02.26 · AC Reggiana 1919 1 - 0 Mantova FC · 6.414.02.26 · Catanzaro 2 - 0 Mantova FC · 6.421.02.26 · Mantova FC 2 - 1 Sampdoria · 6.601.03.26 · Mantova FC 1 - 1 Carrarese · 6.208.03.26 · Mantova FC 2 - 0 SS Juve Stabia · 6.614.03.26 · Empoli FC 2 - 2 Mantova FC · 7.517.03.26 · Mantova FC 3 - 0 Cesena FC · 8.616.08.26 · Lazio 0 - 2 Mantova FC · 6.322.08.26 · Carrarese 1 - 2 Mantova FC · 6.26.28.6

90 dakika başına profil17 maç · 1.311 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.60, Pas isabeti 87%, Kazanılan ikili 61%, Top kazanma 4.77, Aldırdığı faul 2.10Şut: 1.60Pas isabeti: 87%Kazanılan ikili: 61%Top kazanma: 4.77Aldırdığı faul: 2.10Şut1.60Pas isabeti87%Kazanılan ikili61%Top kazanma4.77Aldırdığı faul2.10
90 dakika başına profil
Şut1.60
Pas isabeti87%
Kazanılan ikili61%
Top kazanma4.77
Aldırdığı faul2.10
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • Serie BCarrarese1Mantova FC244' Sonradan6.2
  • Coppa ItaliaLazio0Mantova FC234' Sonradan6.3
  • Serie BMantova FC3Cesena FC0Gol 190' İlk 118.6
  • Serie BEmpoli FC2Mantova FC290' İlk 117.5
  • Serie BMantova FC2SS Juve Stabia090' İlk 116.6
  • Serie BMantova FC1Carrarese1Sarı kart 190' İlk 116.2
  • Serie BMantova FC2Sampdoria190' İlk 116.6
  • Serie BCatanzaro2Mantova FC090' İlk 116.4
  • Serie BAC Reggiana 19191Mantova FC0Sarı kart 177' İlk 116.4
  • Serie BMantova FC2AS Bari1Gol 168' İlk 117.4
  • Serie BAS Bari0SS Juve Stabia113' Sonradan
  • Serie BCarrarese1AS Bari090' İlk 116.7

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2025: Gol 2, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 02025 · Gol: 2

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 7918.10.25 · İlk 11: 90'26.10.25 · İlk 11: 81'02.11.25 · İlk 11: 90'07.11.25 · İlk 11: 90'22.11.25 · İlk 11: 90'04.12.25 · İlk 11: 90'08.12.25 · İlk 11: 90'27.12.25 · İlk 11: 85'10.01.26 · İlk 11: 90'17.01.26 · Sonradan: 13'07.02.26 · İlk 11: 68'10.02.26 · İlk 11: 77'14.02.26 · İlk 11: 90'21.02.26 · İlk 11: 90'01.03.26 · İlk 11: 90'08.03.26 · İlk 11: 90'14.03.26 · İlk 11: 90'17.03.26 · İlk 11: 90'16.08.26 · Sonradan: 34'22.08.26 · Sonradan: 44'

Ayrıntılı istatistikler17 maç · 1.311 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)6 (3)90 dk’da 1.60
  • Başarılı çalım1 / 3

Pas

  • Kilit pas1
  • Pas isabeti87%697 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme22 · 23
  • Kazanılan ikili mücadele94 / 153
  • Aldırdığı faul2390 dk’da 2.10

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Coppa ItaliaMantova FC1003400
Serie BMantova FC1004400
2025Serie BAS Bari120097441
Serie BMantova FC82068520
2024Coppa ItaliaAC Reggiana 19191009010
Serie BAC Reggiana 191936003.10040
Toplam59204.927111

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım