ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Aloïs Penin

Forma numarası
62
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Challenger Pro Ligi

1Maç1 kez ilk 11
90Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.44
Gol + asist0
Maç başına dakika84
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 21 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

–G13.02.26 · Club NXT 2 - 3 Patro Eisden Maasmechelen5.6M27.02.26 · KAA Gent B 2 - 1 Patro Eisden Maasmechelen · Puan 5.66.5B07.03.26 · RSCA Futures 0 - 0 Patro Eisden Maasmechelen · Puan 6.56.3B10.03.26 · Patro Eisden Maasmechelen 1 - 1 RFC Liege · Puan 6.36.5G13.03.26 · K. Lierse Kempenzonen 1 - 2 Patro Eisden Maasmechelen · Puan 6.55.5M20.03.26 · Patro Eisden Maasmechelen 0 - 4 K Beerschot VA · Puan 5.56.2M05.04.26 · RFC Seraing 2 - 0 Patro Eisden Maasmechelen · Puan 6.26.5B23.04.26 · Patro Eisden Maasmechelen 1 - 1 K Beerschot VA · Puan 6.57.1M27.04.26 · K Beerschot VA 3 - 2 Patro Eisden Maasmechelen · Puan 7.17.8M13.09.26 · Patro Eisden Maasmechelen 1 - 2 Eupen · Puan 7.8

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: ROC Charleroi-Marchienne 7.4, KSC Lokeren-Temse 6.3, Jong KRC Genk 5.9, KAA Gent B 5.6, RSCA Futures 6.5, RFC Liege 6.3, K. Lierse Kempenzonen 6.5, K Beerschot VA 5.5, RFC Seraing 6.2, K Beerschot VA 6.5, K Beerschot VA 7.1, Eupen 7.8ort. 6.4705.12.25 · ROC Charleroi-Marchienne 0 - 0 Patro Eisden Maasmechelen · 7.421.12.25 · KSC Lokeren-Temse 1 - 1 Patro Eisden Maasmechelen · 6.306.02.26 · Patro Eisden Maasmechelen 4 - 4 Jong KRC Genk · 5.927.02.26 · KAA Gent B 2 - 1 Patro Eisden Maasmechelen · 5.607.03.26 · RSCA Futures 0 - 0 Patro Eisden Maasmechelen · 6.510.03.26 · Patro Eisden Maasmechelen 1 - 1 RFC Liege · 6.313.03.26 · K. Lierse Kempenzonen 1 - 2 Patro Eisden Maasmechelen · 6.520.03.26 · Patro Eisden Maasmechelen 0 - 4 K Beerschot VA · 5.505.04.26 · RFC Seraing 2 - 0 Patro Eisden Maasmechelen · 6.223.04.26 · Patro Eisden Maasmechelen 1 - 1 K Beerschot VA · 6.527.04.26 · K Beerschot VA 3 - 2 Patro Eisden Maasmechelen · 7.113.09.26 · Patro Eisden Maasmechelen 1 - 2 Eupen · 7.87.8

90 dakika başına profil17 maç · 1.174 dk

90 dakika başına profil: Kilit pas 0.69, Çalım 0.69, Pas isabeti 73%, Kazanılan ikili 58%, Top kazanma 4.95, Aldırdığı faul 1.71Kilit pas: 0.69Çalım: 0.69Pas isabeti: 73%Kazanılan ikili: 58%Top kazanma: 4.95Aldırdığı faul: 1.71Kilit pas0.69Çalım0.69Pas isabeti73%Kazanılan ikili58%Top kazanma4.95Aldırdığı faul1.71
90 dakika başına profil
Kilit pas0.69
Çalım0.69
Pas isabeti73%
Kazanılan ikili58%
Top kazanma4.95
Aldırdığı faul1.71
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • Challenger Pro LigiPatro Eisden Maasmechelen1Eupen290' İlk 117.8
  • Pro LigiK Beerschot VA3Patro Eisden Maasmechelen2120' İlk 117.1
  • Pro LigiPatro Eisden Maasmechelen1K Beerschot VA190' İlk 116.5
  • Challenger Pro LigiRFC Seraing2Patro Eisden Maasmechelen090' İlk 116.2
  • Challenger Pro LigiPatro Eisden Maasmechelen0K Beerschot VA490' İlk 115.5
  • Challenger Pro LigiK. Lierse Kempenzonen1Patro Eisden Maasmechelen290' İlk 116.5
  • Challenger Pro LigiPatro Eisden Maasmechelen1RFC Liege190' İlk 116.3
  • Challenger Pro LigiRSCA Futures0Patro Eisden Maasmechelen0Sarı kart 190' İlk 116.5
  • Challenger Pro LigiKAA Gent B2Patro Eisden Maasmechelen190' İlk 115.6
  • Challenger Pro LigiClub NXT2Patro Eisden Maasmechelen31' Sonradan
  • Challenger Pro LigiPatro Eisden Maasmechelen4Jong KRC Genk432' Sonradan5.9
  • Challenger Pro LigiLommel SK1Patro Eisden Maasmechelen18' Sonradan

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2025: Gol 0, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 0

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 7013.09.25 · İlk 11: 90'04.10.25 · İlk 11: 90'19.10.25 · İlk 11: 45'23.11.25 · İlk 11: 90'29.11.25 · İlk 11: 90'05.12.25 · İlk 11: 90'21.12.25 · Sonradan: 15'27.01.26 · Sonradan: 8'31.01.26 · Sonradan: 8'06.02.26 · Sonradan: 32'13.02.26 · Sonradan: 1'27.02.26 · İlk 11: 90'07.03.26 · İlk 11: 90'10.03.26 · İlk 11: 90'13.03.26 · İlk 11: 90'20.03.26 · İlk 11: 90'05.04.26 · İlk 11: 90'23.04.26 · İlk 11: 90'27.04.26 · İlk 11: 120'13.09.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler17 maç · 1.174 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)1 (0)
  • Başarılı çalım3 / 7

Pas

  • Kilit pas390 dk’da 0.69
  • Pas isabeti73%267 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme29 · 23
  • Kazanılan ikili mücadele62 / 107
  • Aldırdığı faul1690 dk’da 1.71

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Challenger Pro LigiPatro Eisden Maasmechelen1009000
2025Challenger Pro LigiPatro Eisden Maasmechelen18001.18940
Pro LigiPatro Eisden Maasmechelen20021000
Toplam21001.48940

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım