Club 2 de MayoDefans
Alberto Espinola
- Forma numarası
- 23
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Primera Division
13Maç13 kez ilk 11
1.002Dakika
1Gol
0Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.86
Gol + asist1
Maç başına dakika80
90 dakikada gol + asist0.11
Sayılar arşivimizdeki 25 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.6G15.08.26 · Deportivo Recoleta 1 - 2 Club 2 de Mayo · Puan 7.67.6B26.08.26 · Club 2 de Mayo 0 - 0 Guarani · Puan 7.66.8G29.08.26 · Sportivo Trinidense 0 - 1 Club 2 de Mayo · Puan 6.86.3B02.09.26 · Club 2 de Mayo 2 - 2 Sportivo Luqueno · Puan 6.38.1G06.09.26 · Sportivo San Lorenzo 1 - 2 Club 2 de Mayo · Puan 8.16.5M12.09.26 · Club 2 de Mayo 0 - 2 Libertad · Puan 6.56.5M19.09.26 · Nacional Asuncion 3 - 0 Club 2 de Mayo · Puan 6.56.5G06.10.26 · Cerro Porteno 0 - 2 Club 2 de Mayo · Puan 6.56.4G12.10.26 · Club 2 de Mayo 1 - 0 Sportivo Ameliano · Puan 6.46.3M18.10.26 · Club Olimpia Asuncion 3 - 0 Club 2 de Mayo · Puan 6.3
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil14 maç · 1.023 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 0.90 |
| Kilit pas | 1.18 |
| Çalım | 1.19 |
| Pas isabeti | 73% |
| Kazanılan ikili | 51% |
| Top kazanma | 4.50 |
| Aldırdığı faul | 2.48 |
Son maçları
- Primera DivisionClub Olimpia Asuncion3Club 2 de Mayo057' İlk 116.3
- Primera DivisionClub 2 de Mayo1Sportivo Ameliano0Sarı kart 174' İlk 116.4
- Primera DivisionCerro Porteno0Club 2 de Mayo290' İlk 116.5
- Primera DivisionNacional Asuncion3Club 2 de Mayo090' İlk 116.5
- Primera DivisionClub 2 de Mayo0Libertad2Sarı kart 190' İlk 116.5
- Primera DivisionSportivo San Lorenzo1Club 2 de Mayo290' İlk 118.1
- Primera DivisionClub 2 de Mayo2Sportivo Luqueno290' İlk 116.3
- Primera DivisionSportivo Trinidense0Club 2 de Mayo185' İlk 116.8
- Primera DivisionClub 2 de Mayo0Guarani085' İlk 117.6
- Primera DivisionDeportivo Recoleta1Club 2 de Mayo2Gol 145' İlk 117.6
- Primera DivisionSportivo Ameliano1Club 2 de Mayo126' İlk 116.3
- Primera DivisionClub 2 de Mayo2Cerro Porteno190' İlk 117.6
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler14 maç · 1.023 dk
Hücum
- Şut (isabetli)3 (2)90 dk’da 0.90
- Başarılı çalım7 / 17
Pas
- Kilit pas790 dk’da 1.18
- Pas isabeti73%419 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme32 · 15
- Kazanılan ikili mücadele70 / 137
- Aldırdığı faul1890 dk’da 2.48
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Primera DivisionClub 2 de Mayo | 13 | 1 | 0 | 1.002 | 2 | 0 |
| 2025 | Copa LibertadoresClub Olimpia Asuncion | 1 | 0 | 0 | 90 | 0 | 0 |
| Primera DivisionSportivo Luqueno | 11 | 0 | 1 | 890 | 1 | 0 | |
| Toplam | 25 | 1 | 1 | 1.982 | 3 | 0 | |
Kulüpler
- Sportivo LuquenoŞu an#23
- Club 2 de MayoŞu an#23
- Club Olimpia AsuncionŞu an#23
