ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Alan Núñez

Forma numarası
24
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Primera Division

2Maç0 kez ilk 11
29Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.86
Gol + asist0
Maç başına dakika69
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 26 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.9M21.03.26 · Famalicao 1 - 0 CD Nacional Madeira · Puan 6.96.5G04.04.26 · CD Nacional Madeira 2 - 0 Estrela Amadora · Puan 6.56.1M12.04.26 · SL Benfica 2 - 0 CD Nacional Madeira · Puan 6.18.0G18.04.26 · CD Nacional Madeira 1 - 0 FC Alverca · Puan 8.07.5G25.04.26 · CD Tondela 0 - 2 CD Nacional Madeira · Puan 7.56.9M02.05.26 · CD Nacional Madeira 1 - 2 AVS Vila das Aves · Puan 6.96.4M11.05.26 · Santa Clara 2 - 0 CD Nacional Madeira · Puan 6.47.2G16.05.26 · CD Nacional Madeira 2 - 0 Vitoria Guimaraes · Puan 7.2–M25.07.26 · Cerro Porteno 1 - 2 Sportivo Trinidense6.2M29.07.26 · Club 2 de Mayo 2 - 1 Cerro Porteno · Puan 6.2

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Braga 5.9, Moreirense 7.2, Estoril Praia 6.5, Famalicao 6.9, Estrela Amadora 6.5, SL Benfica 6.1, FC Alverca 8.0, CD Tondela 7.5, AVS Vila das Aves 6.9, Santa Clara 6.4, Vitoria Guimaraes 7.2, Club 2 de Mayo 6.2ort. 6.7828.02.26 · CD Nacional Madeira 1 - 2 Braga · 5.907.03.26 · Moreirense 1 - 1 CD Nacional Madeira · 7.215.03.26 · CD Nacional Madeira 0 - 1 Estoril Praia · 6.521.03.26 · Famalicao 1 - 0 CD Nacional Madeira · 6.904.04.26 · CD Nacional Madeira 2 - 0 Estrela Amadora · 6.512.04.26 · SL Benfica 2 - 0 CD Nacional Madeira · 6.118.04.26 · CD Nacional Madeira 1 - 0 FC Alverca · 8.025.04.26 · CD Tondela 0 - 2 CD Nacional Madeira · 7.502.05.26 · CD Nacional Madeira 1 - 2 AVS Vila das Aves · 6.911.05.26 · Santa Clara 2 - 0 CD Nacional Madeira · 6.416.05.26 · CD Nacional Madeira 2 - 0 Vitoria Guimaraes · 7.229.07.26 · Club 2 de Mayo 2 - 1 Cerro Porteno · 6.26.28.0

90 dakika başına profil21 maç · 1.599 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.00, Kilit pas 1.57, Çalım 1.00, Pas isabeti 78%, Kazanılan ikili 50%, Top kazanma 3.64, Aldırdığı faul 1.14Şut: 1.00Kilit pas: 1.57Çalım: 1.00Pas isabeti: 78%Kazanılan ikili: 50%Top kazanma: 3.64Aldırdığı faul: 1.14Şut1.00Kilit pas1.57Çalım1.00Pas isabeti78%Kazanılan ikili50%Top kazanma3.64Aldırdığı faul1.14
90 dakika başına profil
Şut1.00
Kilit pas1.57
Çalım1.00
Pas isabeti78%
Kazanılan ikili50%
Top kazanma3.64
Aldırdığı faul1.14
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • Primera DivisionClub 2 de Mayo2Cerro Porteno127' Sonradan6.2
  • Primera DivisionCerro Porteno1Sportivo Trinidense22' Sonradan
  • Liga PortugalCD Nacional Madeira2Vitoria Guimaraes090' İlk 117.2
  • Liga PortugalSanta Clara2CD Nacional Madeira028' Sonradan6.4
  • Liga PortugalCD Nacional Madeira1AVS Vila das Aves288' İlk 116.9
  • Liga PortugalCD Tondela0CD Nacional Madeira290' İlk 117.5
  • Liga PortugalCD Nacional Madeira1FC Alverca090' İlk 118.0
  • Liga PortugalSL Benfica2CD Nacional Madeira090' İlk 116.1
  • Liga PortugalCD Nacional Madeira2Estrela Amadora0Sarı kart 190' İlk 116.5
  • Liga PortugalFamalicao1CD Nacional Madeira090' İlk 116.9
  • Liga PortugalCD Nacional Madeira0Estoril Praia190' İlk 116.5
  • Liga PortugalMoreirense1CD Nacional Madeira1Asist 190' İlk 117.2

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2025: Gol 1, Asist 2; 2026: Gol 0, Asist 02025 · Gol: 12025 · Asist: 2

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 7507.12.25 · İlk 11: 89'17.01.26 · Sonradan: 15'25.01.26 · İlk 11: 90'01.02.26 · İlk 11: 90'08.02.26 · İlk 11: 90'15.02.26 · İlk 11: 90'21.02.26 · İlk 11: 90'28.02.26 · İlk 11: 90'07.03.26 · İlk 11: 90'15.03.26 · İlk 11: 90'21.03.26 · İlk 11: 90'04.04.26 · İlk 11: 90'12.04.26 · İlk 11: 90'18.04.26 · İlk 11: 90'25.04.26 · İlk 11: 90'02.05.26 · İlk 11: 88'11.05.26 · Sonradan: 28'16.05.26 · İlk 11: 90'25.07.26 · Sonradan: 2'29.07.26 · Sonradan: 27'

Ayrıntılı istatistikler21 maç · 1.599 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)3 (1)90 dk’da 1.00
  • Başarılı çalım8 / 13

Pas

  • Kilit pas1890 dk’da 1.57
  • Pas isabeti78%494 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme32 · 21
  • Kazanılan ikili mücadele53 / 105
  • Aldırdığı faul890 dk’da 1.14

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Primera DivisionCerro Porteno2002900
2025Copa LibertadoresCerro Porteno30019710
Liga PortugalCD Nacional Madeira21121.67320
Toplam26121.89930

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım