Le HavreDefans
Ahmed Touba
- Forma numarası
- 5
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Lig 1 · UEFA Konferans Ligi
11Maç10 kez ilk 11
911Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.48
Gol + asist0
Maç başına dakika82
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 70 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.2B30.07.26 · Panathinaikos 2 - 2 Paksi SE · Puan 6.26.6G11.08.26 · CSKA 1948 1 - 2 Panathinaikos · Puan 6.66.3B29.08.26 · Olympique Lyonnais 1 - 1 Le Havre · Puan 6.37.7M05.09.26 · Le Havre 1 - 2 Stade Brestois · Puan 7.77.1B12.09.26 · Le Havre 0 - 0 Angers SCO · Puan 7.15.5M19.09.26 · Toulouse 3 - 2 Le Havre · Puan 5.56.7M10.10.26 · Lille OSC 1 - 0 Le Havre · Puan 6.7–M18.10.26 · Le Havre 1 - 3 AJ Auxerre6.1M25.10.26 · Marsilya 4 - 3 Le Havre · Puan 6.16.1M30.10.26 · Le Havre 1 - 5 Paris Saint-Germain · Puan 6.1
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil30 maç · 2.506 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.05 |
| Kilit pas | 1.12 |
| Çalım | 1.08 |
| Pas isabeti | 84% |
| Kazanılan ikili | 58% |
| Top kazanma | 4.38 |
| Aldırdığı faul | 1.48 |
Son maçları
- Lig 1Le Havre1Paris Saint-Germain590' İlk 116.1
- Lig 1Marsilya4Le Havre390' İlk 116.1
- Lig 1Le Havre1AJ Auxerre390' İlk 11
- Lig 1Lille OSC1Le Havre090' İlk 116.7
- Lig 1Toulouse3Le Havre290' İlk 115.5
- Lig 1Le Havre0Angers SCO0Sarı kart 190' İlk 117.1
- Lig 1Le Havre1Stade Brestois290' İlk 117.7
- Lig 1Olympique Lyonnais1Le Havre190' İlk 116.3
- UEFA Konferans LigiCSKA 19481Panathinaikos240' Sonradan6.6
- UEFA Konferans LigiPanathinaikos2Paksi SE261' İlk 116.2
- UEFA Konferans LigiPaksi SE1Panathinaikos290' İlk 117.1
- Süper Lig 1Panathinaikos2PAOK FC2Sarı kart 190' İlk 115.7
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler30 maç · 2.506 dk
Hücum
- Şut (isabetli)4 (2)90 dk’da 1.05
- Başarılı çalım5 / 9
Pas
- Kilit pas590 dk’da 1.12
- Pas isabeti84%1.412 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme38 · 46
- Kazanılan ikili mücadele138 / 239
- Aldırdığı faul1990 dk’da 1.48
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Lig 1Le Havre | 8 | 0 | 0 | 720 | 1 | 0 |
| UEFA Konferans LigiPanathinaikos | 3 | 0 | 0 | 191 | 0 | 0 | |
| 2025 | Süper Lig 1Panathinaikos | 22 | 0 | 0 | 1.922 | 5 | 1 |
| UEFA Avrupa LigiPanathinaikos | 10 | 0 | 0 | 843 | 3 | 0 | |
| UEFA Şampiyonlar LigiPanathinaikos | 2 | 0 | 0 | 180 | 0 | 0 | |
| 2024 | Pro LigiMechelen | 25 | 2 | 0 | 2.132 | 7 | 0 |
| Toplam | 70 | 2 | 0 | 5.988 | 16 | 1 | |
Kulüpler
- Le HavreŞu an#5
- MechelenŞu an#6
- PanathinaikosŞu an#5
