ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Agustin Jara

Forma numarası
34
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026LFPB

12Maç12 kez ilk 11
998Dakika
4Gol
0Asist
4Sarı kart
1Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.52
Gol + asist3
Maç başına dakika82
90 dakikada gol + asist0.33

Sayılar arşivimizdeki 23 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

7.0M25.04.26 · Independiente Petrolero 2 - 1 FC Universitario de Vinto · Puan 7.05.8B05.05.26 · FC Universitario de Vinto 1 - 1 Club Blooming · Puan 5.87.5G12.05.26 · CD San Antonio Bulo Bulo 0 - 2 FC Universitario de Vinto · Puan 7.56.4M02.06.26 · FC Universitario de Vinto 1 - 2 Club Aurora Cochabamba · Puan 6.45.0M27.07.26 · CD Gualberto Villarroel San Jose 2 - 1 FC Universitario de Vinto · Puan 5.06.0M10.08.26 · CD Oriente Petrolero 5 - 0 FC Universitario de Vinto · Puan 6.06.9M14.08.26 · FC Universitario de Vinto 0 - 1 CD Real Tomayapo · Puan 6.97.6M22.08.26 · The Strongest 4 - 3 FC Universitario de Vinto · Puan 7.66.5G26.08.26 · FC Universitario de Vinto 2 - 0 Nacional Potosi · Puan 6.5–G18.10.26 · FC Universitario de Vinto 2 - 1 CD San Antonio Bulo Bulo

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: CD Gualberto Villarroel San Jose 5.8, The Strongest 5.2, Club ABB 7.4, Independiente Petrolero 7.0, Club Blooming 5.8, CD San Antonio Bulo Bulo 7.5, Club Aurora Cochabamba 6.4, CD Gualberto Villarroel San Jose 5.0, CD Oriente Petrolero 6.0, CD Real Tomayapo 6.9, The Strongest 7.6, Nacional Potosi 6.5ort. 6.4214.12.25 · CD Gualberto Villarroel San Jose 5 - 0 FC Universitario de Vinto · 5.806.04.26 · FC Universitario de Vinto 1 - 2 The Strongest · 5.221.04.26 · FC Universitario de Vinto 5 - 2 Club ABB · 7.425.04.26 · Independiente Petrolero 2 - 1 FC Universitario de Vinto · 7.005.05.26 · FC Universitario de Vinto 1 - 1 Club Blooming · 5.812.05.26 · CD San Antonio Bulo Bulo 0 - 2 FC Universitario de Vinto · 7.502.06.26 · FC Universitario de Vinto 1 - 2 Club Aurora Cochabamba · 6.427.07.26 · CD Gualberto Villarroel San Jose 2 - 1 FC Universitario de Vinto · 5.010.08.26 · CD Oriente Petrolero 5 - 0 FC Universitario de Vinto · 6.014.08.26 · FC Universitario de Vinto 0 - 1 CD Real Tomayapo · 6.922.08.26 · The Strongest 4 - 3 FC Universitario de Vinto · 7.626.08.26 · FC Universitario de Vinto 2 - 0 Nacional Potosi · 6.56.57.6

90 dakika başına profil17 maç · 1.448 dk

90 dakika başına profil: Şut 0.99, Kilit pas 0.59, Çalım 0.48, Pas isabeti 84%, Kazanılan ikili 57%, Top kazanma 3.25, Aldırdığı faul 0.39Şut: 0.99Kilit pas: 0.59Çalım: 0.48Pas isabeti: 84%Kazanılan ikili: 57%Top kazanma: 3.25Aldırdığı faul: 0.39Şut0.99Kilit pas0.59Çalım0.48Pas isabeti84%Kazanılan ikili57%Top kazanma3.25Aldırdığı faul0.39
90 dakika başına profil
Şut0.99
Kilit pas0.59
Çalım0.48
Pas isabeti84%
Kazanılan ikili57%
Top kazanma3.25
Aldırdığı faul0.39
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • LFPBFC Universitario de Vinto2CD San Antonio Bulo Bulo114' İlk 11
  • LFPBFC Universitario de Vinto2Nacional Potosi090' İlk 116.5
  • LFPBThe Strongest4FC Universitario de Vinto32Gol 290' İlk 117.6
  • LFPBFC Universitario de Vinto0CD Real Tomayapo190' İlk 116.9
  • LFPBCD Oriente Petrolero5FC Universitario de Vinto0Sarı kart 190' İlk 116.0
  • LFPBCD Gualberto Villarroel San Jose2FC Universitario de Vinto190' İlk 115.0
  • LFPBFC Universitario de Vinto1Club Aurora Cochabamba290' İlk 116.4
  • LFPBCD San Antonio Bulo Bulo0FC Universitario de Vinto290' İlk 117.5
  • LFPBFC Universitario de Vinto1Club Blooming1Sarı kart 190' İlk 115.8
  • LFPBIndependiente Petrolero2FC Universitario de Vinto1Gol 190' İlk 117.0
  • LFPBFC Universitario de Vinto5Club ABB2Gol 190' İlk 117.4
  • LFPBFC Universitario de Vinto1The Strongest22Sarı kart 2Kırmızı kart 184' İlk 115.2

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2025: Gol 1, Asist 0; 2026: Gol 4, Asist 02025 · Gol: 12026 · Gol: 4

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 8612.07.25 · İlk 11: 90'20.07.25 · İlk 11: 90'08.08.25 · İlk 11: 90'24.11.25 · İlk 11: 90'05.12.25 · İlk 11: 90'08.12.25 · İlk 11: 90'11.12.25 · İlk 11: 90'14.12.25 · İlk 11: 90'06.04.26 · İlk 11: 84'21.04.26 · İlk 11: 90'25.04.26 · İlk 11: 90'05.05.26 · İlk 11: 90'12.05.26 · İlk 11: 90'02.06.26 · İlk 11: 90'27.07.26 · İlk 11: 90'10.08.26 · İlk 11: 90'14.08.26 · İlk 11: 90'22.08.26 · İlk 11: 90'26.08.26 · İlk 11: 90'18.10.26 · İlk 11: 14'

Ayrıntılı istatistikler17 maç · 1.448 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)10 (5)90 dk’da 0.99
  • Başarılı çalım2 / 3

Pas

  • Kilit pas390 dk’da 0.59
  • Pas isabeti84%586 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme16 · 20
  • Kazanılan ikili mücadele42 / 74
  • Aldırdığı faul290 dk’da 0.39

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026LFPBFC Universitario de Vinto124099841
2025CONMEBOL SudamericanaFC Universitario de Vinto1007810
LFPBFC Universitario de Vinto101090040
Toplam23501.97691

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım