ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
The StrongestOrta saha

Adriel Fernandez

Forma numarası
20
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026LFPB

5Maç5 kez ilk 11
364Dakika
2Gol
2Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.00
Gol + asist4
Maç başına dakika68
90 dakikada gol + asist0.53

Sayılar arşivimizdeki 39 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

7.6G01.12.25 · Club Aurora Cochabamba 1 - 0 Jorge Wilstermann · Puan 7.65.9M04.12.25 · Always Ready 5 - 3 Club Aurora Cochabamba · Puan 5.96.1G08.12.25 · Club Aurora Cochabamba 2 - 0 FC Universitario de Vinto · Puan 6.15.7M10.12.25 · Club Blooming 2 - 1 Club Aurora Cochabamba · Puan 5.77.2G16.12.25 · Club Aurora Cochabamba 3 - 2 Club ABB · Puan 7.27.0B12.04.26 · Real Oruro 2 - 2 Club Blooming · Puan 7.07.5M23.04.26 · CD San Antonio Bulo Bulo 2 - 1 Real Oruro · Puan 7.58.2M26.04.26 · Real Oruro 2 - 3 The Strongest · Puan 8.27.4G02.05.26 · Club Real Potosi 1 - 2 Real Oruro · Puan 7.47.4B13.05.26 · Club Aurora Cochabamba 1 - 1 Real Oruro · Puan 7.4

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Club Blooming 7.2, Independiente Petrolero 7.2, Jorge Wilstermann 7.6, Always Ready 5.9, FC Universitario de Vinto 6.1, Club Blooming 5.7, Club ABB 7.2, Club Blooming 7.0, CD San Antonio Bulo Bulo 7.5, The Strongest 8.2, Club Real Potosi 7.4, Club Aurora Cochabamba 7.4ort. 7.0314.08.25 · Club Aurora Cochabamba 4 - 1 Club Blooming · 7.204.11.25 · Club Aurora Cochabamba 2 - 3 Independiente Petrolero · 7.201.12.25 · Club Aurora Cochabamba 1 - 0 Jorge Wilstermann · 7.604.12.25 · Always Ready 5 - 3 Club Aurora Cochabamba · 5.908.12.25 · Club Aurora Cochabamba 2 - 0 FC Universitario de Vinto · 6.110.12.25 · Club Blooming 2 - 1 Club Aurora Cochabamba · 5.716.12.25 · Club Aurora Cochabamba 3 - 2 Club ABB · 7.212.04.26 · Real Oruro 2 - 2 Club Blooming · 7.023.04.26 · CD San Antonio Bulo Bulo 2 - 1 Real Oruro · 7.526.04.26 · Real Oruro 2 - 3 The Strongest · 8.202.05.26 · Club Real Potosi 1 - 2 Real Oruro · 7.413.05.26 · Club Aurora Cochabamba 1 - 1 Real Oruro · 7.47.48.2

90 dakika başına profil10 maç · 678 dk

90 dakika başına profil: Şut 3.28, Kilit pas 2.39, Çalım 2.59, Pas isabeti 72%, Kazanılan ikili 56%, Aldırdığı faul 2.40Şut: 3.28Kilit pas: 2.39Çalım: 2.59Pas isabeti: 72%Kazanılan ikili: 56%Aldırdığı faul: 2.40Şut3.28Kilit pas2.39Çalım2.59Pas isabeti72%Kazanılan ikili56%Aldırdığı faul2.40
90 dakika başına profil
Şut3.28
Kilit pas2.39
Çalım2.59
Pas isabeti72%
Kazanılan ikili56%
Aldırdığı faul2.40
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • LFPBClub Aurora Cochabamba1Real Oruro1Gol 168' İlk 117.4
  • LFPBClub Real Potosi1Real Oruro277' İlk 117.4
  • LFPBReal Oruro2The Strongest3Gol 1Asist 168' İlk 118.2
  • LFPBCD San Antonio Bulo Bulo2Real Oruro1Asist 161' İlk 117.5
  • LFPBReal Oruro2Club Blooming2Sarı kart 190' İlk 117.0
  • LFPBClub Aurora Cochabamba3Club ABB268' İlk 117.2
  • LFPBClub Blooming2Club Aurora Cochabamba174' İlk 115.7
  • LFPBClub Aurora Cochabamba2FC Universitario de Vinto017' Sonradan6.1
  • LFPBAlways Ready5Club Aurora Cochabamba367' İlk 115.9
  • LFPBClub Aurora Cochabamba1Jorge Wilstermann088' İlk 117.6
  • LFPBClub Aurora Cochabamba2Independiente Petrolero3Asist 164' İlk 117.2
  • LFPBClub Aurora Cochabamba4Club Blooming1Asist 189' İlk 117.2

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 1, Asist 0; 2025: Gol 1, Asist 2; 2026: Gol 2, Asist 22024 · Gol: 12025 · Gol: 12025 · Asist: 22026 · Gol: 22026 · Asist: 2

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 6229.03.25 · İlk 11: 76'05.04.25 · İlk 11: 66'02.05.25 · İlk 11: 60'15.05.25 · Sonradan: 8'22.06.25 · İlk 11: 45'06.07.25 · Sonradan: 45'19.07.25 · İlk 11: 45'11.08.25 · İlk 11: 61'14.08.25 · İlk 11: 89'04.11.25 · İlk 11: 64'01.12.25 · İlk 11: 88'04.12.25 · İlk 11: 67'08.12.25 · Sonradan: 17'10.12.25 · İlk 11: 74'16.12.25 · İlk 11: 68'12.04.26 · İlk 11: 90'23.04.26 · İlk 11: 61'26.04.26 · İlk 11: 68'02.05.26 · İlk 11: 77'13.05.26 · İlk 11: 68'

Ayrıntılı istatistikler10 maç · 678 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)22 (6)90 dk’da 3.28
  • Başarılı çalım13 / 24

Pas

  • Kilit pas1290 dk’da 2.39
  • Pas isabeti72%207 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme3 · 4
  • Kazanılan ikili mücadele30 / 54
  • Aldırdığı faul1490 dk’da 2.40

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026LFPBReal Oruro52236410
2025Copa LibertadoresCD San Antonio Bulo Bulo100800
LFPBCD San Antonio Bulo Bulo40024700
LFPBClub Aurora Cochabamba101261800
2024LFPBThe Strongest1001100
LFPBCD San Antonio Bulo Bulo181085020
Toplam39442.09830

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım