ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Abzi Diyaeddine

Forma numarası
11
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Kanada Premier Ligi

18Maç15 kez ilk 11
1.349Dakika
1Gol
5Asist
9Sarı kart
1Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.25
Gol + asist4
Maç başına dakika86
90 dakikada gol + asist0.42

Sayılar arşivimizdeki 19 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

4.5B23.08.26 · Inter Toronto FC 1 - 1 FC Supra du Quebec · Puan 4.55.5M07.09.26 · Vancouver FC 3 - 2 FC Supra du Quebec · Puan 5.58.8G20.09.26 · Atletico Ottawa 0 - 2 FC Supra du Quebec · Puan 8.85.8M26.09.26 · Cavalry FC 6 - 0 FC Supra du Quebec · Puan 5.88.9G04.10.26 · FC Supra du Quebec 5 - 0 FC Pacific Greater Victoria · Puan 8.97.6G07.10.26 · Inter Toronto FC 1 - 2 FC Supra du Quebec · Puan 7.67.6B10.10.26 · FC Supra du Quebec 2 - 2 Vancouver FC · Puan 7.68.8G17.10.26 · FC Supra du Quebec 3 - 0 Inter Toronto FC · Puan 8.87.4G25.10.26 · HFX Wanderers 3 - 4 FC Supra du Quebec · Puan 7.47.6G02.11.26 · FC Supra du Quebec 2 - 1 Cavalry FC · Puan 7.6

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Cavalry FC 5.8, Atletico Ottawa 6.4, Inter Toronto FC 4.5, Vancouver FC 5.5, Atletico Ottawa 8.8, Cavalry FC 5.8, FC Pacific Greater Victoria 8.9, Inter Toronto FC 7.6, Vancouver FC 7.6, Inter Toronto FC 8.8, HFX Wanderers 7.4, Cavalry FC 7.6ort. 7.0629.07.26 · Cavalry FC 2 - 1 FC Supra du Quebec · 5.816.08.26 · FC Supra du Quebec 1 - 2 Atletico Ottawa · 6.423.08.26 · Inter Toronto FC 1 - 1 FC Supra du Quebec · 4.507.09.26 · Vancouver FC 3 - 2 FC Supra du Quebec · 5.520.09.26 · Atletico Ottawa 0 - 2 FC Supra du Quebec · 8.826.09.26 · Cavalry FC 6 - 0 FC Supra du Quebec · 5.804.10.26 · FC Supra du Quebec 5 - 0 FC Pacific Greater Victoria · 8.907.10.26 · Inter Toronto FC 1 - 2 FC Supra du Quebec · 7.610.10.26 · FC Supra du Quebec 2 - 2 Vancouver FC · 7.617.10.26 · FC Supra du Quebec 3 - 0 Inter Toronto FC · 8.825.10.26 · HFX Wanderers 3 - 4 FC Supra du Quebec · 7.402.11.26 · FC Supra du Quebec 2 - 1 Cavalry FC · 7.67.68.9

90 dakika başına profil19 maç · 1.439 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.97, Kilit pas 1.89, Çalım 1.91, Pas isabeti 83%, Kazanılan ikili 49%, Top kazanma 3.54, Aldırdığı faul 1.57Şut: 1.97Kilit pas: 1.89Çalım: 1.91Pas isabeti: 83%Kazanılan ikili: 49%Top kazanma: 3.54Aldırdığı faul: 1.57Şut1.97Kilit pas1.89Çalım1.91Pas isabeti83%Kazanılan ikili49%Top kazanma3.54Aldırdığı faul1.57
90 dakika başına profil
Şut1.97
Kilit pas1.89
Çalım1.91
Pas isabeti83%
Kazanılan ikili49%
Top kazanma3.54
Aldırdığı faul1.57
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Oynadığı dakikalarSon 19 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 19 maç, Maç başına dakika 7625.04.26 · İlk 11: 90'13.05.26 · Sonradan: 29'30.05.26 · İlk 11: 90'07.06.26 · Sonradan: 18'05.07.26 · İlk 11: 90'18.07.26 · İlk 11: 90'25.07.26 · İlk 11: 65'29.07.26 · İlk 11: 90'16.08.26 · Sonradan: 22'23.08.26 · İlk 11: 90'07.09.26 · İlk 11: 73'20.09.26 · İlk 11: 89'26.09.26 · İlk 11: 63'04.10.26 · İlk 11: 90'07.10.26 · İlk 11: 90'10.10.26 · İlk 11: 90'17.10.26 · İlk 11: 90'25.10.26 · İlk 11: 90'02.11.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler19 maç · 1.439 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)26 (7)90 dk’da 1.97
  • Başarılı çalım23 / 46

Pas

  • Kilit pas2690 dk’da 1.89
  • Pas isabeti83%790 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme31 · 24
  • Kazanılan ikili mücadele71 / 146
  • Aldırdığı faul1390 dk’da 1.57

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Kanada Premier LigiFC Supra du Quebec18151.34991
Toplam18151.34991

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım