ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Abdul Zubairu

Forma numarası
4
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 20261. Lig

2Maç1 kez ilk 11
100Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.88
Gol + asist0
Maç başına dakika55
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 51 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.1M14.02.26 · MFK Skalica 2 - 1 MFK Zemplin Michalovce · Puan 6.16.3M28.02.26 · MFK Zemplin Michalovce 0 - 2 FC Kosice · Puan 6.37.2M07.03.26 · MFK Zemplin Michalovce 1 - 3 SK Slovan Bratislava · Puan 7.28.1G21.03.26 · MFK Zemplin Michalovce 1 - 0 FC Spartak Trnava · Puan 8.16.5G04.04.26 · MFK Zemplin Michalovce 2 - 1 Žilina · Puan 6.56.7M18.04.26 · FC Spartak Trnava 3 - 0 MFK Zemplin Michalovce · Puan 6.76.6M25.04.26 · MFK Zemplin Michalovce 1 - 2 ŽP Šport Podbrezová · Puan 6.66.4M05.05.26 · Žilina 3 - 2 MFK Zemplin Michalovce · Puan 6.4–M25.07.26 · ŽP Šport Podbrezová 2 - 0 MFK Zemplin Michalovce8.0M02.08.26 · MFK Zemplin Michalovce 0 - 1 Žilina · Puan 8.0

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: ŽP Šport Podbrezová 6.3, FC Tatran Presov 8.5, FC Spartak Trnava 6.9, MFK Skalica 6.1, FC Kosice 6.3, SK Slovan Bratislava 7.2, FC Spartak Trnava 8.1, Žilina 6.5, FC Spartak Trnava 6.7, ŽP Šport Podbrezová 6.6, Žilina 6.4, Žilina 8.0ort. 6.9706.12.25 · MFK Zemplin Michalovce 0 - 4 ŽP Šport Podbrezová · 6.313.12.25 · FC Tatran Presov 0 - 1 MFK Zemplin Michalovce · 8.508.02.26 · MFK Zemplin Michalovce 1 - 1 FC Spartak Trnava · 6.914.02.26 · MFK Skalica 2 - 1 MFK Zemplin Michalovce · 6.128.02.26 · MFK Zemplin Michalovce 0 - 2 FC Kosice · 6.307.03.26 · MFK Zemplin Michalovce 1 - 3 SK Slovan Bratislava · 7.221.03.26 · MFK Zemplin Michalovce 1 - 0 FC Spartak Trnava · 8.104.04.26 · MFK Zemplin Michalovce 2 - 1 Žilina · 6.518.04.26 · FC Spartak Trnava 3 - 0 MFK Zemplin Michalovce · 6.725.04.26 · MFK Zemplin Michalovce 1 - 2 ŽP Šport Podbrezová · 6.605.05.26 · Žilina 3 - 2 MFK Zemplin Michalovce · 6.402.08.26 · MFK Zemplin Michalovce 0 - 1 Žilina · 8.08.08.5

90 dakika başına profil16 maç · 1.072 dk

90 dakika başına profil: Kilit pas 2.59, Çalım 1.43, Pas isabeti 88%, Kazanılan ikili 59%, Top kazanma 4.86, Aldırdığı faul 2.66Kilit pas: 2.59Çalım: 1.43Pas isabeti: 88%Kazanılan ikili: 59%Top kazanma: 4.86Aldırdığı faul: 2.66Kilit pas2.59Çalım1.43Pas isabeti88%Kazanılan ikili59%Top kazanma4.86Aldırdığı faul2.66
90 dakika başına profil
Kilit pas2.59
Çalım1.43
Pas isabeti88%
Kazanılan ikili59%
Top kazanma4.86
Aldırdığı faul2.66
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • 1. LigMFK Zemplin Michalovce0Žilina190' İlk 118.0
  • 1. LigŽP Šport Podbrezová2MFK Zemplin Michalovce010' Sonradan
  • 1. LigŽilina3MFK Zemplin Michalovce227' Sonradan6.4
  • 1. LigMFK Zemplin Michalovce1ŽP Šport Podbrezová285' İlk 116.6
  • 1. LigFC Spartak Trnava3MFK Zemplin Michalovce045' Sonradan6.7
  • 1. LigMFK Zemplin Michalovce2Žilina131' Sonradan6.5
  • 1. LigMFK Zemplin Michalovce1FC Spartak Trnava090' İlk 118.1
  • 1. LigMFK Zemplin Michalovce1SK Slovan Bratislava345' Sonradan7.2
  • 1. LigMFK Zemplin Michalovce0FC Kosice245' İlk 116.3
  • 1. LigMFK Skalica2MFK Zemplin Michalovce1Sarı kart 178' İlk 116.1
  • 1. LigMFK Zemplin Michalovce1FC Spartak Trnava190' İlk 116.9
  • 1. LigFC Tatran Presov0MFK Zemplin Michalovce190' İlk 118.5

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2025: Gol 0, Asist 1; 2026: Gol 0, Asist 02025 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 6926.07.25 · İlk 11: 90'02.08.25 · İlk 11: 90'09.08.25 · İlk 11: 45'04.10.25 · İlk 11: 90'08.11.25 · İlk 11: 90'23.11.25 · İlk 11: 90'30.11.25 · İlk 11: 90'06.12.25 · İlk 11: 76'13.12.25 · İlk 11: 90'08.02.26 · İlk 11: 90'14.02.26 · İlk 11: 78'28.02.26 · İlk 11: 45'07.03.26 · Sonradan: 45'21.03.26 · İlk 11: 90'04.04.26 · Sonradan: 31'18.04.26 · Sonradan: 45'25.04.26 · İlk 11: 85'05.05.26 · Sonradan: 27'25.07.26 · Sonradan: 10'02.08.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler16 maç · 1.072 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)1
  • Başarılı çalım9 / 19

Pas

  • Kilit pas1990 dk’da 2.59
  • Pas isabeti88%671 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme29 · 17
  • Kazanılan ikili mücadele69 / 117
  • Aldırdığı faul2790 dk’da 2.66

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
20261. LigMFK Zemplin Michalovce20010000
20251. LigMFK Zemplin Michalovce18011.28740
20241. LigMFK Zemplin Michalovce31002.09441
Toplam51013.48181

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım