ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

A. Villalba

Forma numarası
3
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Primera Division

14Maç10 kez ilk 11
857Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.57
Gol + asist0
Maç başına dakika60
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 41 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

7.1B26.08.26 · Club 2 de Mayo 0 - 0 Guarani · Puan 7.16.3G29.08.26 · Sportivo Trinidense 0 - 1 Club 2 de Mayo · Puan 6.36.3B02.09.26 · Club 2 de Mayo 2 - 2 Sportivo Luqueno · Puan 6.37.3M12.09.26 · Club 2 de Mayo 0 - 2 Libertad · Puan 7.3–B26.09.26 · Rubio Nu 2 - 2 Club 2 de Mayo6.6G06.10.26 · Cerro Porteno 0 - 2 Club 2 de Mayo · Puan 6.66.4G12.10.26 · Club 2 de Mayo 1 - 0 Sportivo Ameliano · Puan 6.46.1M18.10.26 · Club Olimpia Asuncion 3 - 0 Club 2 de Mayo · Puan 6.17.0B25.10.26 · Club 2 de Mayo 1 - 1 Deportivo Recoleta · Puan 7.06.0M31.10.26 · Guarani 1 - 0 Club 2 de Mayo · Puan 6.0

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Rubio Nu 7.1, Club Olimpia Asuncion 7.1, Deportivo Recoleta 6.3, Guarani 7.1, Sportivo Trinidense 6.3, Sportivo Luqueno 6.3, Libertad 7.3, Cerro Porteno 6.6, Sportivo Ameliano 6.4, Club Olimpia Asuncion 6.1, Deportivo Recoleta 7.0, Guarani 6.0ort. 6.6324.07.26 · Club 2 de Mayo 1 - 0 Rubio Nu · 7.109.08.26 · Club 2 de Mayo 1 - 0 Club Olimpia Asuncion · 7.115.08.26 · Deportivo Recoleta 1 - 2 Club 2 de Mayo · 6.326.08.26 · Club 2 de Mayo 0 - 0 Guarani · 7.129.08.26 · Sportivo Trinidense 0 - 1 Club 2 de Mayo · 6.302.09.26 · Club 2 de Mayo 2 - 2 Sportivo Luqueno · 6.312.09.26 · Club 2 de Mayo 0 - 2 Libertad · 7.306.10.26 · Cerro Porteno 0 - 2 Club 2 de Mayo · 6.612.10.26 · Club 2 de Mayo 1 - 0 Sportivo Ameliano · 6.418.10.26 · Club Olimpia Asuncion 3 - 0 Club 2 de Mayo · 6.125.10.26 · Club 2 de Mayo 1 - 1 Deportivo Recoleta · 7.031.10.26 · Guarani 1 - 0 Club 2 de Mayo · 6.06.07.3

90 dakika başına profil15 maç · 947 dk

90 dakika başına profil: Şut 0.81, Kilit pas 0.51, Pas isabeti 79%, Kazanılan ikili 63%, Top kazanma 5.10, Aldırdığı faul 1.47Şut: 0.81Kilit pas: 0.51Pas isabeti: 79%Kazanılan ikili: 63%Top kazanma: 5.10Aldırdığı faul: 1.47Şut0.81Kilit pas0.51Pas isabeti79%Kazanılan ikili63%Top kazanma5.10Aldırdığı faul1.47
90 dakika başına profil
Şut0.81
Kilit pas0.51
Pas isabeti79%
Kazanılan ikili63%
Top kazanma5.10
Aldırdığı faul1.47
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2025: Gol 1, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 02025 · Gol: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 7019.09.25 · İlk 11: 90'27.09.25 · İlk 11: 90'03.10.25 · İlk 11: 90'17.10.25 · İlk 11: 90'25.10.25 · İlk 11: 90'21.11.25 · İlk 11: 90'24.07.26 · İlk 11: 68'01.08.26 · Sonradan: 13'09.08.26 · İlk 11: 90'15.08.26 · İlk 11: 90'26.08.26 · İlk 11: 90'29.08.26 · Sonradan: 15'02.09.26 · İlk 11: 90'12.09.26 · İlk 11: 68'26.09.26 · Sonradan: 14'06.10.26 · İlk 11: 90'12.10.26 · İlk 11: 16'18.10.26 · Sonradan: 33'25.10.26 · İlk 11: 90'31.10.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler15 maç · 947 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)4 (0)90 dk’da 0.81
  • Başarılı çalım2 / 7

Pas

  • Kilit pas290 dk’da 0.51
  • Pas isabeti79%452 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme16 · 17
  • Kazanılan ikili mücadele60 / 95
  • Aldırdığı faul1290 dk’da 1.47

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Primera DivisionClub 2 de Mayo140085710
2025CONMEBOL SudamericanaSportivo Luqueno40036000
Primera DivisionSportivo Luqueno16101.44081
2024CONMEBOL SudamericanaSportivo Luqueno70054600
Toplam41103.20391

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım