ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

A. Gbedjissi

Forma numarası
7
Forvet

Sezon 2025Premiere Ligue - Kadınlar

15Maç14 kez ilk 11
745Dakika
7Gol
1Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.19
Gol + asist8
Maç başına dakika75
90 dakikada gol + asist0.97

Sayılar arşivimizdeki 10 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.0M21.11.25 · Marsilya (Kadınlar) 2 - 0 RC Lens (Kadınlar) · Puan 6.07.4G05.12.25 · RC Lens (Kadınlar) 1 - 0 Saint-Étienne W · Puan 7.47.3B13.12.25 · Dijon W 1 - 1 RC Lens (Kadınlar) · Puan 7.38.8B31.01.26 · Nantes (Kadınlar) 2 - 2 RC Lens (Kadınlar) · Puan 8.86.0M07.02.26 · RC Lens (Kadınlar) 0 - 2 FC Fleury 91 (Kadınlar) · Puan 6.08.3G11.03.26 · RC Lens (Kadınlar) 2 - 1 Montpellier (Kadınlar) · Puan 8.36.3M22.03.26 · RC Lens (Kadınlar) 0 - 1 Dijon W · Puan 6.37.1M28.03.26 · Saint-Étienne W 2 - 1 RC Lens (Kadınlar) · Puan 7.18.3G22.04.26 · Le Havre (Kadınlar) 0 - 1 RC Lens (Kadınlar) · Puan 8.36.4M25.04.26 · RC Lens (Kadınlar) 0 - 1 Marsilya (Kadınlar) · Puan 6.4

Reyting trendiReytingli son 10 maç

Reyting trendi: Marsilya (Kadınlar) 6.0, Saint-Étienne W 7.4, Dijon W 7.3, Nantes (Kadınlar) 8.8, FC Fleury 91 (Kadınlar) 6.0, Montpellier (Kadınlar) 8.3, Dijon W 6.3, Saint-Étienne W 7.1, Le Havre (Kadınlar) 8.3, Marsilya (Kadınlar) 6.4ort. 7.1921.11.25 · Marsilya (Kadınlar) 2 - 0 RC Lens (Kadınlar) · 6.005.12.25 · RC Lens (Kadınlar) 1 - 0 Saint-Étienne W · 7.413.12.25 · Dijon W 1 - 1 RC Lens (Kadınlar) · 7.331.01.26 · Nantes (Kadınlar) 2 - 2 RC Lens (Kadınlar) · 8.807.02.26 · RC Lens (Kadınlar) 0 - 2 FC Fleury 91 (Kadınlar) · 6.011.03.26 · RC Lens (Kadınlar) 2 - 1 Montpellier (Kadınlar) · 8.322.03.26 · RC Lens (Kadınlar) 0 - 1 Dijon W · 6.328.03.26 · Saint-Étienne W 2 - 1 RC Lens (Kadınlar) · 7.122.04.26 · Le Havre (Kadınlar) 0 - 1 RC Lens (Kadınlar) · 8.325.04.26 · RC Lens (Kadınlar) 0 - 1 Marsilya (Kadınlar) · 6.46.48.8

90 dakika başına profil10 maç · 745 dk

90 dakika başına profil: Şut 2.78, Çalım 1.47, Pas isabeti 63%, Kazanılan ikili 51%, Top kazanma 2.44, Aldırdığı faul 2.20Şut: 2.78Çalım: 1.47Pas isabeti: 63%Kazanılan ikili: 51%Top kazanma: 2.44Aldırdığı faul: 2.20Şut2.78Çalım1.47Pas isabeti63%Kazanılan ikili51%Top kazanma2.44Aldırdığı faul2.20
90 dakika başına profil
Şut2.78
Çalım1.47
Pas isabeti63%
Kazanılan ikili51%
Top kazanma2.44
Aldırdığı faul2.20
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Oynadığı dakikalarSon 10 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 10 maç, Maç başına dakika 7521.11.25 · Sonradan: 26'05.12.25 · İlk 11: 66'13.12.25 · İlk 11: 58'31.01.26 · İlk 11: 87'07.02.26 · İlk 11: 77'11.03.26 · İlk 11: 82'22.03.26 · İlk 11: 80'28.03.26 · İlk 11: 90'22.04.26 · İlk 11: 89'25.04.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler10 maç · 745 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)23 (13)90 dk’da 2.78
  • Başarılı çalım7 / 14

Pas

  • Kilit pas6
  • Pas isabeti63%212 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme10 · 4
  • Kazanılan ikili mücadele33 / 65
  • Aldırdığı faul1490 dk’da 2.20

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2025Premiere Ligue - KadınlarRC Lens (Kadınlar)157174520
Toplam157174520

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım