Zbrojovka BrnoDefans
Amadou Dante
- Forma numarası
- 44
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 20261. Liga
14Maç13 kez ilk 11
1.177Dakika
1Gol
3Asist
3Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.43
Gol + asist3
Maç başına dakika82
90 dakikada gol + asist0.33
Sayılar arşivimizdeki 47 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
8.6G29.08.26 · Zbrojovka Brno 3 - 2 FC Zlin · Puan 8.68.6G29.08.26 · Zbrojovka Brno 3 - 2 FC Zlin · Puan 8.6–G02.09.26 · Zbrojovka Brno 1 - 0 FC Hradec Králové6.5M05.09.26 · SK Slavia Prague 4 - 0 Zbrojovka Brno · Puan 6.57.5G12.09.26 · Zbrojovka Brno 2 - 1 SK Artis Brno · Puan 7.57.7M19.09.26 · FK Mlada Boleslav 2 - 0 Zbrojovka Brno · Puan 7.76.2M10.10.26 · Zbrojovka Brno 0 - 1 FK Jablonec · Puan 6.26.6G18.10.26 · 1. FC Slovacko 1 - 2 Zbrojovka Brno · Puan 6.68.0B24.10.26 · Zbrojovka Brno 2 - 2 Bohemians 1905 · Puan 8.07.2M31.10.26 · SK Sigma Olomouc 3 - 0 Zbrojovka Brno · Puan 7.2
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil23 maç · 1.545 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 0.75 |
| Kilit pas | 1.83 |
| Çalım | 1.00 |
| Pas isabeti | 78% |
| Kazanılan ikili | 58% |
| Top kazanma | 4.37 |
| Aldırdığı faul | 1.23 |
Son maçları
- 1. LigaSK Sigma Olomouc3Zbrojovka Brno090' İlk 117.2
- 1. LigaZbrojovka Brno2Bohemians 19052Gol 190' İlk 118.0
- 1. Liga1. FC Slovacko1Zbrojovka Brno290' İlk 116.6
- 1. LigaZbrojovka Brno0FK Jablonec1Sarı kart 190' İlk 116.2
- 1. LigaFK Mlada Boleslav2Zbrojovka Brno090' İlk 117.7
- 1. LigaZbrojovka Brno2SK Artis Brno190' İlk 117.5
- 1. LigaSK Slavia Prague4Zbrojovka Brno090' İlk 116.5
- 1. LigaZbrojovka Brno1FC Hradec Králové010' Sonradan
- 1. LigaZbrojovka Brno3FC Zlin2AAsist 190' İlk 118.6
- 1. LigaZbrojovka Brno3FC Zlin2AAsist 190' İlk 118.6
- 1. LigaFK Teplice0Zbrojovka Brno290' İlk 117.1
- 1. LigaZbrojovka Brno0FC Slovan Liberec1Sarı kart 190' İlk 116.2
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler23 maç · 1.545 dk
Hücum
- Şut (isabetli)6 (4)90 dk’da 0.75
- Başarılı çalım7 / 24
Pas
- Kilit pas2490 dk’da 1.83
- Pas isabeti78%561 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme53 · 18
- Kazanılan ikili mücadele83 / 143
- Aldırdığı faul1190 dk’da 1.23
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1. LigaZbrojovka Brno | 14 | 1 | 3 | 1.177 | 3 | 0 |
| 2025 | Liga PortugalFC Arouca | 17 | 0 | 0 | 858 | 0 | 0 |
| 2024 | Liga PortugalFC Arouca | 16 | 0 | 0 | 1.074 | 1 | 0 |
| Toplam | 47 | 1 | 3 | 3.109 | 4 | 0 | |
Kulüpler
- Zbrojovka BrnoŞu an#44
- FC AroucaŞu an#27
