ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/

Y. kari

Numri i fanellës
83
Mbrojtës

Foto: API-Football · Burimet: API-Football

Sezoni 2026Challenger Pro League

6Ndeshje6 herë titullar
409Minuta
0Gola
0Asiste
1Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.65
Gola + asiste0
Minuta për ndeshje65
Gola + asiste për 90 min0.00

Numrat nga 13 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: Daring Brussels 8.3, SK Beveren 7.0, KAS Eupen 6.7, K Beerschot VA 6.4, RFC Seraing 6.2, KV Kortrijk 6.1, RFC Liege 7.2, KSC Hasselt 6.2, Royal Excelsior Virton 7.3, KSC Lokeren-Temse 6.4, RSCA Futures 6.9, K. Lierse Kempenzonen 7.1mes. 6.8208.02.26 · Royal Francs-Borains 0 - 0 Daring Brussels · 8.315.02.26 · Royal Francs-Borains 0 - 2 SK Beveren · 7.021.02.26 · KAS Eupen 1 - 1 Royal Francs-Borains · 6.728.02.26 · Royal Francs-Borains 0 - 2 K Beerschot VA · 6.408.03.26 · RFC Seraing 4 - 0 Royal Francs-Borains · 6.221.03.26 · Royal Francs-Borains 4 - 1 KV Kortrijk · 6.117.08.26 · RFC Liege 1 - 2 Royal Francs-Borains · 7.223.08.26 · Royal Francs-Borains 0 - 1 KSC Hasselt · 6.230.08.26 · Royal Excelsior Virton 0 - 1 Royal Francs-Borains · 7.306.09.26 · Royal Francs-Borains 3 - 0 KSC Lokeren-Temse · 6.418.09.26 · Royal Francs-Borains 3 - 2 RSCA Futures · 6.910.10.26 · K. Lierse Kempenzonen 3 - 0 Royal Francs-Borains · 7.17.18.3

Profili për 90 minuta13 ndeshje · 921 min

Profili për 90 minuta: Gjuajtje 0.61, Pasime kyçe 0.61, Driblime 1.02, Saktësi pasimi 81%, Dyluftime 59%, Rikthime topi 5.98, Faulle të fituara 1.76Gjuajtje: 0.61Pasime kyçe: 0.61Driblime: 1.02Saktësi pasimi: 81%Dyluftime: 59%Rikthime topi: 5.98Faulle të fituara: 1.76Gjuajtje0.61Pasime kyçe0.61Driblime1.02Saktësi pasimi81%Dyluftime59%Rikthime topi5.98Faulle të fituara1.76
Profili për 90 minuta
Gjuajtje0.61
Pasime kyçe0.61
Driblime1.02
Saktësi pasimi81%
Dyluftime59%
Rikthime topi5.98
Faulle të fituara1.76
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2025: Gola 0, Asiste 0; 2026: Gola 0, Asiste 0

Minutat e luajtura13 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 13 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 7131.01.26 · Titullar: 88'08.02.26 · Titullar: 90'15.02.26 · Titullar: 90'21.02.26 · Titullar: 90'28.02.26 · Titullar: 90'08.03.26 · Titullar: 39'21.03.26 · Nga stoli: 25'17.08.26 · Titullar: 87'23.08.26 · Titullar: 72'30.08.26 · Titullar: 68'06.09.26 · Titullar: 81'18.09.26 · Titullar: 45'10.10.26 · Titullar: 56'

Statistika të hollësishme13 ndeshje · 921 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)4 (2)0.61 për 90
  • Driblime të suksesshme5 / 17

Pasimet

  • Pasime kyçe30.61 për 90
  • Saktësia e pasimeve81%470 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje18 · 27
  • Duele të fituara78 / 132
  • Faulle të fituara141.76 për 90

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2026Challenger Pro LeagueRoyal Francs-Borains60040910
2025Challenger Pro LeagueRoyal Francs-Borains70051210
Gjithsej130092120

Klubet

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë