ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/
Jong KRC GenkMbrojtës

W. Kapers

Numri i fanellës
59
Mbrojtës

Sezoni 2026Challenger Pro League

4Ndeshje4 herë titullar
247Minuta
0Gola
0Asiste
1Të verdhë
1Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.29
Gola + asiste0
Minuta për ndeshje57
Gola + asiste për 90 min0.00

Numrat nga 11 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

6.8H20.02.26 · RSCA Futures 2 - 1 Jong KRC Genk · Vlerësimi 6.85.9H28.02.26 · Jong KRC Genk 2 - 3 K. Lierse Kempenzonen · Vlerësimi 5.96.5H06.03.26 · K Beerschot VA 1 - 0 Jong KRC Genk · Vlerësimi 6.56.8B10.03.26 · Jong KRC Genk 0 - 0 Club NXT · Vlerësimi 6.8–B14.03.26 · RFC Seraing 2 - 2 Jong KRC Genk6.3F20.03.26 · ROC Charleroi-Marchienne 1 - 2 Jong KRC Genk · Vlerësimi 6.37.2H23.08.26 · Jong KRC Genk 2 - 3 RFC Liege · Vlerësimi 7.27.3F05.09.26 · Jong KRC Genk 3 - 0 KSC Hasselt · Vlerësimi 7.34.2H12.09.26 · Royal Excelsior Virton 3 - 0 Jong KRC Genk · Vlerësimi 4.25.6H11.10.26 · Patro Eisden Maasmechelen 1 - 0 Jong KRC Genk · Vlerësimi 5.6

Ecuria e vlerësimit9 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: RSCA Futures 6.8, K. Lierse Kempenzonen 5.9, K Beerschot VA 6.5, Club NXT 6.8, ROC Charleroi-Marchienne 6.3, RFC Liege 7.2, KSC Hasselt 7.3, Royal Excelsior Virton 4.2, Patro Eisden Maasmechelen 5.6mes. 6.2920.02.26 · RSCA Futures 2 - 1 Jong KRC Genk · 6.828.02.26 · Jong KRC Genk 2 - 3 K. Lierse Kempenzonen · 5.906.03.26 · K Beerschot VA 1 - 0 Jong KRC Genk · 6.510.03.26 · Jong KRC Genk 0 - 0 Club NXT · 6.820.03.26 · ROC Charleroi-Marchienne 1 - 2 Jong KRC Genk · 6.323.08.26 · Jong KRC Genk 2 - 3 RFC Liege · 7.205.09.26 · Jong KRC Genk 3 - 0 KSC Hasselt · 7.312.09.26 · Royal Excelsior Virton 3 - 0 Jong KRC Genk · 4.211.10.26 · Patro Eisden Maasmechelen 1 - 0 Jong KRC Genk · 5.65.67.3

Profili për 90 minuta11 ndeshje · 582 min

Profili për 90 minuta: Gjuajtje 0.80, Pasime kyçe 1.69, Driblime 0.53, Saktësi pasimi 84%, Dyluftime 46%, Rikthime topi 2.95, Faulle të fituara 1.53Gjuajtje: 0.80Pasime kyçe: 1.69Driblime: 0.53Saktësi pasimi: 84%Dyluftime: 46%Rikthime topi: 2.95Faulle të fituara: 1.53Gjuajtje0.80Pasime kyçe1.69Driblime0.53Saktësi pasimi84%Dyluftime46%Rikthime topi2.95Faulle të fituara1.53
Profili për 90 minuta
Gjuajtje0.80
Pasime kyçe1.69
Driblime0.53
Saktësi pasimi84%
Dyluftime46%
Rikthime topi2.95
Faulle të fituara1.53
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2025: Gola 0, Asiste 0; 2026: Gola 0, Asiste 0

Minutat e luajtura11 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 11 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 5306.02.26 · Nga stoli: 12'20.02.26 · Titullar: 90'28.02.26 · Nga stoli: 45'06.03.26 · Titullar: 67'10.03.26 · Nga stoli: 29'14.03.26 · Nga stoli: 2'20.03.26 · Titullar: 90'23.08.26 · Titullar: 45'05.09.26 · Titullar: 90'12.09.26 · Titullar: 26'11.10.26 · Titullar: 86'

Statistika të hollësishme11 ndeshje · 582 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)3 (1)0.80 për 90
  • Driblime të suksesshme2 / 6

Pasimet

  • Pasime kyçe91.69 për 90
  • Saktësia e pasimeve84%372 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje4 · 8
  • Duele të fituara19 / 41
  • Faulle të fituara71.53 për 90

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2026Challenger Pro LeagueJong KRC Genk40024711
2025Challenger Pro LeagueJong KRC Genk70033520
Gjithsej110058231

Klubet

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë