ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/
RFC SeraingMesfushor

W. Bahri

Numri i fanellës
8
Mesfushor

Sezoni 2026Challenger Pro League

4Ndeshje4 herë titullar
279Minuta
0Gola
0Asiste
1Të verdhë
0Të kuq
8 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.52
Gola + asiste0
Minuta për ndeshje72
Gola + asiste për 90 min0.00

Numrat nga 8 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 8 ndeshjeve të fundit

6.5H08.08.25 · RFC Seraing 1 - 2 K Beerschot VA · Vlerësimi 6.56.0H03.10.25 · RFC Seraing 2 - 3 Lommel SK · Vlerësimi 6.06.8B08.11.25 · RFC Seraing 1 - 1 KSC Lokeren-Temse · Vlerësimi 6.86.5B22.11.25 · RSCA Futures 2 - 2 RFC Seraing · Vlerësimi 6.56.5H14.08.26 · RFC Seraing 0 - 2 KSC Lokeren-Temse · Vlerësimi 6.57.0H22.08.26 · Club NXT 3 - 2 RFC Seraing · Vlerësimi 7.06.1H04.09.26 · FCV Dender EH 2 - 0 RFC Seraing · Vlerësimi 6.16.8B19.09.26 · Jong KRC Genk 2 - 2 RFC Seraing · Vlerësimi 6.8

Ecuria e vlerësimit8 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: K Beerschot VA 6.5, Lommel SK 6.0, KSC Lokeren-Temse 6.8, RSCA Futures 6.5, KSC Lokeren-Temse 6.5, Club NXT 7.0, FCV Dender EH 6.1, Jong KRC Genk 6.8mes. 6.5208.08.25 · RFC Seraing 1 - 2 K Beerschot VA · 6.503.10.25 · RFC Seraing 2 - 3 Lommel SK · 6.008.11.25 · RFC Seraing 1 - 1 KSC Lokeren-Temse · 6.822.11.25 · RSCA Futures 2 - 2 RFC Seraing · 6.514.08.26 · RFC Seraing 0 - 2 KSC Lokeren-Temse · 6.522.08.26 · Club NXT 3 - 2 RFC Seraing · 7.004.09.26 · FCV Dender EH 2 - 0 RFC Seraing · 6.119.09.26 · Jong KRC Genk 2 - 2 RFC Seraing · 6.86.87.0

Profili për 90 minuta6 ndeshje · 419 min

Profili për 90 minuta: Gjuajtje 0.97, Saktësi pasimi 84%, Dyluftime 52%, Rikthime topi 3.87, Faulle të fituara 3.01Gjuajtje: 0.97Saktësi pasimi: 84%Dyluftime: 52%Rikthime topi: 3.87Faulle të fituara: 3.01Gjuajtje0.97Saktësi pasimi84%Dyluftime52%Rikthime topi3.87Faulle të fituara3.01
Profili për 90 minuta
Gjuajtje0.97
Saktësi pasimi84%
Dyluftime52%
Rikthime topi3.87
Faulle të fituara3.01
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2025: Gola 0, Asiste 0; 2026: Gola 0, Asiste 0

Minutat e luajtura8 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 8 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 7208.08.25 · Titullar: 65'03.10.25 · Titullar: 90'08.11.25 · Titullar: 74'22.11.25 · Titullar: 66'14.08.26 · Titullar: 60'22.08.26 · Titullar: 63'04.09.26 · Titullar: 66'19.09.26 · Titullar: 90'

Statistika të hollësishme6 ndeshje · 419 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)3 (0)0.97 për 90
  • Driblime të suksesshme2 / 6

Pasimet

  • Pasime kyçe2
  • Saktësia e pasimeve84%174 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje11 · 7
  • Duele të fituara28 / 54
  • Faulle të fituara143.01 për 90

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2026Challenger Pro LeagueRFC Seraing40027910
2025Challenger Pro LeagueRFC Seraing40029500
Gjithsej80057410

Klubet

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë