LevanteMbrojtës
Víctor García
- Numri i fanellës
- 17
Mbrojtës
Foto: API-Football · Burimet: API-Football
Sezoni 2026LaLiga
13Ndeshje4 herë titullar
491Minuta
0Gola
0Asiste
1Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.21
Gola + asiste0
Minuta për ndeshje39
Gola + asiste për 90 min0.00
Numrat nga 76 ndeshje në arkivin tonë.
FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit
6.2F29.08.26 · Levante 5 - 2 Real Betis · Vlerësimi 6.26.5H13.09.26 · Levante 2 - 4 Barcelona · Vlerësimi 6.56.5H13.09.26 · Levante 2 - 4 Barcelona · Vlerësimi 6.56.1H20.09.26 · Villarreal 3 - 1 Levante · Vlerësimi 6.16.1H20.09.26 · Villarreal 3 - 1 Levante · Vlerësimi 6.16.7B12.10.26 · Levante 3 - 3 Sevilla · Vlerësimi 6.7–B16.10.26 · Deportivo de A Coruna 1 - 1 Levante6.2F21.10.26 · Levante 3 - 1 Athletic Bilbao · Vlerësimi 6.25.6H25.10.26 · Real Sociedad 2 - 1 Levante · Vlerësimi 5.66.0H31.10.26 · Levante 0 - 2 Atletico Madrid · Vlerësimi 6.0
Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim
Profili për 90 minuta26 ndeshje · 1267 min
| Profili për 90 minuta | |
|---|---|
| Gjuajtje | 1.88 |
| Pasime kyçe | 1.96 |
| Driblime | 1.88 |
| Saktësi pasimi | 78% |
| Dyluftime | 47% |
| Rikthime topi | 3.17 |
| Faulle të fituara | 2.34 |
Ndeshjet e fundit
- LaLigaLevante0Atletico Madrid219' Nga stoli6.0
- LaLigaReal Sociedad2Levante1Të verdhë 145' Nga stoli5.6
- LaLigaLevante3Athletic Bilbao118' Nga stoli6.2
- LaLigaDeportivo de A Coruna1Levante11' Nga stoli
- LaLigaLevante3Sevilla356' Titullar6.7
- LaLigaVillarreal3Levante127' Nga stoli6.1
- LaLigaVillarreal3Levante127' Nga stoli6.1
- LaLigaLevante2Barcelona490' Titullar6.5
- LaLigaLevante2Barcelona490' Titullar6.5
- LaLigaLevante5Real Betis218' Nga stoli6.2
- LaLigaOsasuna0Levante012' Nga stoli
- LaLigaOsasuna0Levante012' Nga stoli
Gola dhe asiste për sezon
- Gola
- Asiste
Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit
- Titullar
- Nga stoli
Statistika të hollësishme26 ndeshje · 1267 min
Sulmi
- Goditje (në portë)16 (7)1.88 për 90
- Driblime të suksesshme13 / 31
Pasimet
- Pasime kyçe191.96 për 90
- Saktësia e pasimeve78%339 pasime
Mbrojtja dhe duelet
- Ndërhyrje · prerje21 · 10
- Duele të fituara65 / 138
- Faulle të fituara192.34 për 90
Statistikat e karrierës
| Sezoni | Kampionati · Ekipi | Ndeshje | Gola | Asiste | Minuta | Të verdhë | Të kuq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | LaLigaLevante | 13 | 0 | 0 | 491 | 1 | 0 |
| 2025 | Copa del ReyLevante | 1 | 0 | 1 | 90 | 0 | 0 |
| LaLigaLevante | 21 | 2 | 1 | 1056 | 1 | 0 | |
| 2024 | Copa del ReyCD Eldense | 1 | 0 | 0 | 84 | 0 | 0 |
| LaLiga 2CD Eldense | 40 | 4 | 4 | 3175 | 6 | 0 | |
| Gjithsej | 76 | 6 | 6 | 4896 | 8 | 0 | |
Klubet
- LevanteAktual#17
- CD EldenseAktual#17
