ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/
Goztepe SKSulmues

Turaç Böke

Numri i fanellës
46
Sulmues

Foto: API-Football · Burimet: API-Football

Sezoni 2026Super Lig · TFF 1. League

5Ndeshje1 herë titullar
96Minuta
0Gola
0Asiste
1Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.37
Gola + asiste0
Minuta për ndeshje38
Gola + asiste për 90 min0.00

Numrat nga 60 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

6.5H07.03.26 · Sivasspor 0 - 1 Ankara Keciorengucu · Vlerësimi 6.56.1F15.03.26 · Sivasspor 1 - 0 Umraniyespor · Vlerësimi 6.16.1F21.03.26 · Manisa FK 0 - 1 Sivasspor · Vlerësimi 6.16.2H05.04.26 · Sivasspor 1 - 3 Esenler Erokspor · Vlerësimi 6.26.4H13.04.26 · Sivasspor 1 - 3 Istanbulspor AS · Vlerësimi 6.46.9B08.08.26 · Sivasspor 0 - 0 Esenler Erokspor · Vlerësimi 6.9–H29.08.26 · Galatasaray 3 - 2 Goztepe SK–B12.09.26 · Alanyaspor 2 - 2 Goztepe SK–B20.09.26 · Goztepe SK 2 - 2 Caykur Rizespor–F25.10.26 · Goztepe SK 2 - 0 Corum FK

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: Erzurumspor FK 5.9, BB Bodrumspor 7.8, Amedspor SK 7.0, Pendikspor 6.5, Sariyer 5.8, Adana Demirspor 6.3, Ankara Keciorengucu 6.5, Umraniyespor 6.1, Manisa FK 6.1, Esenler Erokspor 6.2, Istanbulspor AS 6.4, Esenler Erokspor 6.9mes. 6.4611.01.26 · Sivasspor 0 - 2 Erzurumspor FK · 5.919.01.26 · BB Bodrumspor 1 - 2 Sivasspor · 7.825.01.26 · Sivasspor 1 - 1 Amedspor SK · 7.001.02.26 · Sivasspor 0 - 0 Pendikspor · 6.507.02.26 · Sariyer 1 - 0 Sivasspor · 5.819.02.26 · Adana Demirspor 1 - 1 Sivasspor · 6.307.03.26 · Sivasspor 0 - 1 Ankara Keciorengucu · 6.515.03.26 · Sivasspor 1 - 0 Umraniyespor · 6.121.03.26 · Manisa FK 0 - 1 Sivasspor · 6.105.04.26 · Sivasspor 1 - 3 Esenler Erokspor · 6.213.04.26 · Sivasspor 1 - 3 Istanbulspor AS · 6.408.08.26 · Sivasspor 0 - 0 Esenler Erokspor · 6.96.97.8

Profili për 90 minuta23 ndeshje · 1028 min

Profili për 90 minuta: Gjuajtje 2.46, Pasime kyçe 2.13, Driblime 2.45, Saktësi pasimi 73%, Dyluftime 52%, Rikthime topi 3.07, Faulle të fituara 2.35Gjuajtje: 2.46Pasime kyçe: 2.13Driblime: 2.45Saktësi pasimi: 73%Dyluftime: 52%Rikthime topi: 3.07Faulle të fituara: 2.35Gjuajtje2.46Pasime kyçe2.13Driblime2.45Saktësi pasimi73%Dyluftime52%Rikthime topi3.07Faulle të fituara2.35
Profili për 90 minuta
Gjuajtje2.46
Pasime kyçe2.13
Driblime2.45
Saktësi pasimi73%
Dyluftime52%
Rikthime topi3.07
Faulle të fituara2.35
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2024: Gola 4, Asiste 1; 2025: Gola 7, Asiste 1; 2026: Gola 0, Asiste 02024 · Gola: 42024 · Asiste: 12025 · Gola: 72025 · Asiste: 1

Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 20 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 4313.12.25 · Titullar: 67'27.12.25 · Nga stoli: 25'11.01.26 · Titullar: 45'19.01.26 · Titullar: 90'25.01.26 · Titullar: 90'01.02.26 · Titullar: 90'07.02.26 · Nga stoli: 22'14.02.26 · Nga stoli: 13'19.02.26 · Nga stoli: 38'01.03.26 · Nga stoli: 1'07.03.26 · Nga stoli: 45'15.03.26 · Nga stoli: 83'21.03.26 · Titullar: 87'05.04.26 · Titullar: 45'13.04.26 · Nga stoli: 25'08.08.26 · Titullar: 63'29.08.26 · Nga stoli: 11'12.09.26 · Nga stoli: 1'20.09.26 · Nga stoli: 14'25.10.26 · Nga stoli: 7'

Statistika të hollësishme23 ndeshje · 1028 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)20 (8)2.46 për 90
  • Driblime të suksesshme10 / 15

Pasimet

  • Pasime kyçe162.13 për 90
  • Saktësia e pasimeve73%207 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje9 · 5
  • Duele të fituara63 / 122
  • Faulle të fituara212.35 për 90

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2026Super LigGoztepe SK4003310
TFF 1. LeagueSivasspor1006300
2025TFF 1. LeagueSivasspor2771155531
2024Super LigSivasspor284196710
Gjithsej60112261851

Klubet

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë