ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/

Tom Rothe

Numri i fanellës
15
Mbrojtës

Foto: API-Football · Burimet: API-Football

Sezoni 2026Bundesliga · DFB Pokal

8Ndeshje8 herë titullar
720Minuta
1Gola
1Asiste
1Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.76
Gola + asiste2
Minuta për ndeshje86
Gola + asiste për 90 min0.21

Numrat nga 60 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: 1.FC Koln 7.9, 1. FSV Mainz 05 6.3, Augsburg 7.9, Eintracht Braunschweig 8.3, Eintracht Frankfurt 6.4, Bayer 04 Leverkusen 6.0, Schalke 04 7.0, Bayern Munich 5.6, SV Elversberg 6.9, Borussia Dortmund 7.3, Augsburg 6.3, 1.FC Koln 5.9mes. 6.8202.05.26 · 1. FC Union Berlin 2 - 2 1.FC Koln · 7.910.05.26 · 1. FSV Mainz 05 1 - 3 1. FC Union Berlin · 6.316.05.26 · 1. FC Union Berlin 4 - 0 Augsburg · 7.923.08.26 · Eintracht Braunschweig 2 - 4 1. FC Union Berlin · 8.329.08.26 · 1. FC Union Berlin 3 - 3 Eintracht Frankfurt · 6.405.09.26 · Bayer 04 Leverkusen 4 - 0 1. FC Union Berlin · 6.011.09.26 · 1. FC Union Berlin 1 - 3 Schalke 04 · 7.018.09.26 · Bayern Munich 7 - 0 1. FC Union Berlin · 5.610.10.26 · 1. FC Union Berlin 1 - 0 SV Elversberg · 6.917.10.26 · 1. FC Union Berlin 0 - 0 Borussia Dortmund · 7.324.10.26 · Augsburg 1 - 1 1. FC Union Berlin · 6.327.10.26 · 1.FC Koln 5 - 0 1. FC Union Berlin · 5.95.98.3

Profili për 90 minuta22 ndeshje · 1416 min

Profili për 90 minuta: Gjuajtje 1.91, Pasime kyçe 1.97, Driblime 1.61, Saktësi pasimi 70%, Dyluftime 48%, Rikthime topi 4.78, Faulle të fituara 1.37Gjuajtje: 1.91Pasime kyçe: 1.97Driblime: 1.61Saktësi pasimi: 70%Dyluftime: 48%Rikthime topi: 4.78Faulle të fituara: 1.37Gjuajtje1.91Pasime kyçe1.97Driblime1.61Saktësi pasimi70%Dyluftime48%Rikthime topi4.78Faulle të fituara1.37
Profili për 90 minuta
Gjuajtje1.91
Pasime kyçe1.97
Driblime1.61
Saktësi pasimi70%
Dyluftime48%
Rikthime topi4.78
Faulle të fituara1.37
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2024: Gola 3, Asiste 3; 2025: Gola 2, Asiste 0; 2026: Gola 1, Asiste 12024 · Gola: 32024 · Asiste: 32025 · Gola: 22026 · Gola: 12026 · Asiste: 1

Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 20 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 6903.12.25 · Titullar: 88'06.12.25 · Nga stoli: 20'15.03.26 · Nga stoli: 19'21.03.26 · Nga stoli: 45'05.04.26 · Nga stoli: 10'11.04.26 · Nga stoli: 28'18.04.26 · Titullar: 68'24.04.26 · Titullar: 90'02.05.26 · Titullar: 90'10.05.26 · Titullar: 60'16.05.26 · Titullar: 90'23.08.26 · Titullar: 90'29.08.26 · Titullar: 90'05.09.26 · Titullar: 90'11.09.26 · Titullar: 90'18.09.26 · Titullar: 90'10.10.26 · Titullar: 90'17.10.26 · Titullar: 90'24.10.26 · Titullar: 90'27.10.26 · Titullar: 45'

Statistika të hollësishme22 ndeshje · 1416 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)16 (7)1.91 për 90
  • Driblime të suksesshme12 / 32

Pasimet

  • Pasime kyçe181.97 për 90
  • Saktësia e pasimeve70%517 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje40 · 28
  • Duele të fituara90 / 189
  • Faulle të fituara91.37 për 90

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2026Bundesliga1. FC Union Berlin70163010
DFB Pokal1. FC Union Berlin1109000
2025Bundesliga1. FC Union Berlin2120103911
DFB Pokal1. FC Union Berlin30029300
2024Bundesliga1. FC Union Berlin2633167241
DFB Pokal1. FC Union Berlin1003400
Gjithsej5964375862

Klubet

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë