ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/

Thorsten Schriebl

Numri i fanellës
20
Mesfushor

Foto: API-Football · Burimet: API-Football

Sezoni 2026Bundesliga

6Ndeshje1 herë titullar
186Minuta
0Gola
0Asiste
1Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.45
Gola + asiste1
Minuta për ndeshje43
Gola + asiste për 90 min0.21

Numrat nga 50 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

6.6H25.04.26 · RZ Pellets WAC 1 - 0 Grazer AK · Vlerësimi 6.68.0F02.05.26 · Grazer AK 4 - 0 WSG Tirol · Vlerësimi 8.06.2B09.05.26 · Grazer AK 2 - 2 SCR Altach · Vlerësimi 6.26.2F16.05.26 · FC Blau Weiss Linz 0 - 3 Grazer AK · Vlerësimi 6.25.6B09.08.26 · RZ Pellets WAC 1 - 1 Red Bull Salzburg · Vlerësimi 5.66.5B29.08.26 · Grazer AK 0 - 0 RZ Pellets WAC · Vlerësimi 6.56.6H01.09.26 · RZ Pellets WAC 1 - 3 LASK Linz · Vlerësimi 6.6–H12.09.26 · RZ Pellets WAC 0 - 3 SK Rapid Wien–H20.09.26 · SV Ried 4 - 1 RZ Pellets WAC5.9H11.10.26 · SCR Altach 3 - 0 RZ Pellets WAC · Vlerësimi 5.9

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: WSG Tirol 8.2, FC Blau Weiss Linz 7.3, SCR Altach 7.2, SV Ried 6.5, RZ Pellets WAC 6.6, WSG Tirol 8.0, SCR Altach 6.2, FC Blau Weiss Linz 6.2, Red Bull Salzburg 5.6, Grazer AK 6.5, LASK Linz 6.6, SCR Altach 5.9mes. 6.7321.03.26 · WSG Tirol 1 - 5 Grazer AK · 8.204.04.26 · Grazer AK 2 - 1 FC Blau Weiss Linz · 7.311.04.26 · SCR Altach 1 - 0 Grazer AK · 7.217.04.26 · Grazer AK 1 - 1 SV Ried · 6.525.04.26 · RZ Pellets WAC 1 - 0 Grazer AK · 6.602.05.26 · Grazer AK 4 - 0 WSG Tirol · 8.009.05.26 · Grazer AK 2 - 2 SCR Altach · 6.216.05.26 · FC Blau Weiss Linz 0 - 3 Grazer AK · 6.209.08.26 · RZ Pellets WAC 1 - 1 Red Bull Salzburg · 5.629.08.26 · Grazer AK 0 - 0 RZ Pellets WAC · 6.501.09.26 · RZ Pellets WAC 1 - 3 LASK Linz · 6.611.10.26 · SCR Altach 3 - 0 RZ Pellets WAC · 5.95.98.2

Profili për 90 minuta24 ndeshje · 1407 min

Profili për 90 minuta: Gjuajtje 1.11, Pasime kyçe 2.07, Driblime 2.18, Saktësi pasimi 75%, Dyluftime 57%, Rikthime topi 5.41, Faulle të fituara 2.23Gjuajtje: 1.11Pasime kyçe: 2.07Driblime: 2.18Saktësi pasimi: 75%Dyluftime: 57%Rikthime topi: 5.41Faulle të fituara: 2.23Gjuajtje1.11Pasime kyçe2.07Driblime2.18Saktësi pasimi75%Dyluftime57%Rikthime topi5.41Faulle të fituara2.23
Profili për 90 minuta
Gjuajtje1.11
Pasime kyçe2.07
Driblime2.18
Saktësi pasimi75%
Dyluftime57%
Rikthime topi5.41
Faulle të fituara2.23
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

  • BundesligaSCR Altach3RZ Pellets WAC090' Titullar5.9
  • BundesligaSV Ried4RZ Pellets WAC13' Nga stoli
  • BundesligaRZ Pellets WAC0SK Rapid Wien38' Nga stoli
  • BundesligaRZ Pellets WAC1LASK Linz325' Nga stoli6.6
  • BundesligaGrazer AK0RZ Pellets WAC045' Nga stoli6.5
  • BundesligaRZ Pellets WAC1Red Bull Salzburg1Të verdhë 115' Nga stoli5.6
  • BundesligaFC Blau Weiss Linz0Grazer AK321' Titullar6.2
  • BundesligaGrazer AK2SCR Altach2Të verdhë 163' Titullar6.2
  • BundesligaGrazer AK4WSG Tirol0Asiste 190' Titullar8.0
  • BundesligaRZ Pellets WAC1Grazer AK068' Titullar6.6
  • BundesligaGrazer AK1SV Ried1Të verdhë 166' Titullar6.5
  • BundesligaSCR Altach1Grazer AK084' Titullar7.2

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2024: Gola 0, Asiste 0; 2025: Gola 0, Asiste 2; 2026: Gola 0, Asiste 02025 · Asiste: 2

Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 20 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 5507.12.25 · Titullar: 70'13.12.25 · Titullar: 28'08.02.26 · Nga stoli: 12'01.03.26 · Titullar: 90'08.03.26 · Titullar: 90'14.03.26 · Titullar: 74'21.03.26 · Titullar: 87'04.04.26 · Titullar: 61'11.04.26 · Titullar: 84'17.04.26 · Titullar: 66'25.04.26 · Titullar: 68'02.05.26 · Titullar: 90'09.05.26 · Titullar: 63'16.05.26 · Titullar: 21'09.08.26 · Nga stoli: 15'29.08.26 · Nga stoli: 45'01.09.26 · Nga stoli: 25'12.09.26 · Nga stoli: 8'20.09.26 · Nga stoli: 3'11.10.26 · Titullar: 90'

Statistika të hollësishme24 ndeshje · 1407 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)4 (1)1.11 për 90
  • Driblime të suksesshme8 / 14

Pasimet

  • Pasime kyçe132.07 për 90
  • Saktësia e pasimeve75%549 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje56 · 21
  • Duele të fituara97 / 170
  • Faulle të fituara242.23 për 90

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2026BundesligaRZ Pellets WAC60018610
2025BundesligaGrazer AK2202135260
2024BundesligaGrazer AK2200105162
Gjithsej50022589132

Klubet

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë