ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/

Thiago Salinas

Numri i fanellës
14
Mesfushor

Sezoni 2026Primera Division, Clausura

17Ndeshje9 herë titullar
457Minuta
1Gola
1Asiste
2Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.70
Gola + asiste1
Minuta për ndeshje18
Gola + asiste për 90 min0.49

Numrat nga 20 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

–B25.05.26 · CD Comerciantes Unidos 0 - 0 Deportivo Garcilaso–H31.05.26 · Sport Boys Association 1 - 0 CD Comerciantes Unidos6.0F07.08.26 · CD Comerciantes Unidos 3 - 1 Cusco FC · Vlerësimi 6.06.7H14.08.26 · Atletico Grau 1 - 0 CD Comerciantes Unidos · Vlerësimi 6.77.6H28.08.26 · CD Comerciantes Unidos 2 - 3 FC Cajamarca · Vlerësimi 7.6–H12.09.26 · CD Comerciantes Unidos 0 - 1 CD Sport Huancayo–H18.09.26 · Alianza Atletico Sullana 2 - 1 CD Comerciantes Unidos–H18.10.26 · Sporting Cristal 4 - 2 CD Comerciantes Unidos6.0F25.10.26 · CD Comerciantes Unidos 3 - 1 Cienciano del Cusco · Vlerësimi 6.07.2B30.10.26 · FBC Melgar 1 - 1 CD Comerciantes Unidos · Vlerësimi 7.2

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: CD Sport Huancayo 6.1, Juan Pablo II 7.2, Alianza Atletico Sullana 6.8, Sporting Cristal 5.7, Cienciano del Cusco 5.4, FBC Melgar 6.8, ADT Tarma 6.6, Cusco FC 6.0, Atletico Grau 6.7, FC Cajamarca 7.6, Cienciano del Cusco 6.0, FBC Melgar 7.2mes. 6.5105.04.26 · CD Sport Huancayo 1 - 1 CD Comerciantes Unidos · 6.118.04.26 · Juan Pablo II 2 - 2 CD Comerciantes Unidos · 7.222.04.26 · CD Comerciantes Unidos 1 - 0 Alianza Atletico Sullana · 6.825.04.26 · CD Comerciantes Unidos 1 - 0 Sporting Cristal · 5.703.05.26 · Cienciano del Cusco 1 - 0 CD Comerciantes Unidos · 5.410.05.26 · CD Comerciantes Unidos 1 - 1 FBC Melgar · 6.817.05.26 · ADT Tarma 2 - 0 CD Comerciantes Unidos · 6.607.08.26 · CD Comerciantes Unidos 3 - 1 Cusco FC · 6.014.08.26 · Atletico Grau 1 - 0 CD Comerciantes Unidos · 6.728.08.26 · CD Comerciantes Unidos 2 - 3 FC Cajamarca · 7.625.10.26 · CD Comerciantes Unidos 3 - 1 Cienciano del Cusco · 6.030.10.26 · FBC Melgar 1 - 1 CD Comerciantes Unidos · 7.27.27.6

Profili për 90 minuta18 ndeshje · 502 min

Profili për 90 minuta: Gjuajtje 1.49, Pasime kyçe 4.18, Driblime 1.79, Saktësi pasimi 82%, Dyluftime 43%, Rikthime topi 2.07, Faulle të fituara 0.79Gjuajtje: 1.49Pasime kyçe: 4.18Driblime: 1.79Saktësi pasimi: 82%Dyluftime: 43%Rikthime topi: 2.07Faulle të fituara: 0.79Gjuajtje1.49Pasime kyçe4.18Driblime1.79Saktësi pasimi82%Dyluftime43%Rikthime topi2.07Faulle të fituara0.79
Profili për 90 minuta
Gjuajtje1.49
Pasime kyçe4.18
Driblime1.79
Saktësi pasimi82%
Dyluftime43%
Rikthime topi2.07
Faulle të fituara0.79
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 20 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 2601.03.26 · Titullar: 17'13.03.26 · Nga stoli: 25'21.03.26 · Titullar: 16'05.04.26 · Titullar: 45'18.04.26 · Nga stoli: 16'22.04.26 · Titullar: 71'25.04.26 · Titullar: 23'03.05.26 · Nga stoli: 54'10.05.26 · Nga stoli: 34'17.05.26 · Titullar: 45'25.05.26 · Nga stoli: 9'31.05.26 · Nga stoli: 1'07.08.26 · Nga stoli: 18'14.08.26 · Titullar: 24'28.08.26 · Titullar: 45'12.09.26 · Titullar: 1'18.09.26 · Nga stoli: 13'18.10.26 · Nga stoli: 12'25.10.26 · Nga stoli: 15'30.10.26 · Titullar: 45'

Statistika të hollësishme18 ndeshje · 502 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)5 (2)1.49 për 90
  • Driblime të suksesshme8 / 14

Pasimet

  • Pasime kyçe174.18 për 90
  • Saktësia e pasimeve82%217 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje6 · 3
  • Duele të fituara24 / 56
  • Faulle të fituara30.79 për 90

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2026Primera Division, ClausuraCD Comerciantes Unidos171145720
Gjithsej171145720

Klubet

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë