ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/
FC ZlinSulmues

T. Poznar

Kombësia
Czechia
Mosha
38
Numri i fanellës
88
Vendlindja
Zlín
Emri i plotë
Tomáš Poznar
Sulmues

Foto: API-Football · Burimet: API-Football

Sezoni 2026First League

12Ndeshje7 herë titullar
492Minuta
0Gola
1Asiste
3Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar5.94
Gola + asiste1
Minuta për ndeshje46
Gola + asiste për 90 min0.20

Numrat nga 44 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

5.5H08.08.26 · FC Zlin 0 - 2 Bohemians 1905 · Vlerësimi 5.55.8H22.08.26 · FC Zlin 0 - 1 FC Slovan Liberec · Vlerësimi 5.85.9H29.08.26 · FC Zbrojovka Brno 3 - 2 FC Zlin · Vlerësimi 5.96.0H06.09.26 · FC Zlin 1 - 3 FK Teplice · Vlerësimi 6.06.5H13.09.26 · FC Zlin 1 - 2 FC Hradec Kralove · Vlerësimi 6.55.6B20.09.26 · FK Jablonec 1 - 1 FC Zlin · Vlerësimi 5.66.0H09.10.26 · FC Zlin 0 - 1 SK Slavia Praha · Vlerësimi 6.05.8H17.10.26 · FK Pardubice 3 - 0 FC Zlin · Vlerësimi 5.85.8B24.10.26 · FC Zlin 1 - 1 SK Sigma Olomouc · Vlerësimi 5.86.5B31.10.26 · SK Artis Brno 2 - 2 FC Zlin · Vlerësimi 6.5

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: 1.FC Slovacko 5.8, FC Banik Ostrava 5.6, Bohemians 1905 5.5, FC Slovan Liberec 5.8, FC Zbrojovka Brno 5.9, FK Teplice 6.0, FC Hradec Kralove 6.5, FK Jablonec 5.6, SK Slavia Praha 6.0, FK Pardubice 5.8, SK Sigma Olomouc 5.8, SK Artis Brno 6.5mes. 5.9023.05.26 · FC Zlin 1 - 0 1.FC Slovacko · 5.825.07.26 · FC Zlin 0 - 1 FC Banik Ostrava · 5.608.08.26 · FC Zlin 0 - 2 Bohemians 1905 · 5.522.08.26 · FC Zlin 0 - 1 FC Slovan Liberec · 5.829.08.26 · FC Zbrojovka Brno 3 - 2 FC Zlin · 5.906.09.26 · FC Zlin 1 - 3 FK Teplice · 6.013.09.26 · FC Zlin 1 - 2 FC Hradec Kralove · 6.520.09.26 · FK Jablonec 1 - 1 FC Zlin · 5.609.10.26 · FC Zlin 0 - 1 SK Slavia Praha · 6.017.10.26 · FK Pardubice 3 - 0 FC Zlin · 5.824.10.26 · FC Zlin 1 - 1 SK Sigma Olomouc · 5.831.10.26 · SK Artis Brno 2 - 2 FC Zlin · 6.56.56.5

Profili për 90 minuta31 ndeshje · 1328 min

Profili për 90 minuta: Gjuajtje 2.07, Pasime kyçe 1.86, Driblime 0.50, Saktësi pasimi 59%, Dyluftime 41%, Rikthime topi 1.96, Faulle të fituara 2.64Gjuajtje: 2.07Pasime kyçe: 1.86Driblime: 0.50Saktësi pasimi: 59%Dyluftime: 41%Rikthime topi: 1.96Faulle të fituara: 2.64Gjuajtje2.07Pasime kyçe1.86Driblime0.50Saktësi pasimi59%Dyluftime41%Rikthime topi1.96Faulle të fituara2.64
Profili për 90 minuta
Gjuajtje2.07
Pasime kyçe1.86
Driblime0.50
Saktësi pasimi59%
Dyluftime41%
Rikthime topi1.96
Faulle të fituara2.64
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2024: Gola 7; 2025: Gola 7, Asiste 2; 2026: Gola 0, Asiste 12024 · Gola: 72025 · Gola: 72025 · Asiste: 22026 · Asiste: 1

Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 20 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 4804.04.26 · Nga stoli: 21'11.04.26 · Titullar: 76'18.04.26 · Titullar: 62'25.04.26 · Titullar: 73'02.05.26 · Titullar: 75'09.05.26 · Nga stoli: 17'12.05.26 · Titullar: 66'23.05.26 · Titullar: 68'25.07.26 · Nga stoli: 26'31.07.26 · Nga stoli: 11'08.08.26 · Titullar: 75'22.08.26 · Nga stoli: 22'29.08.26 · Titullar: 45'06.09.26 · Titullar: 45'13.09.26 · Nga stoli: 22'20.09.26 · Nga stoli: 30'09.10.26 · Titullar: 31'17.10.26 · Titullar: 45'24.10.26 · Titullar: 80'31.10.26 · Titullar: 60'

Statistika të hollësishme31 ndeshje · 1328 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)21 (11)2.07 për 90
  • Driblime të suksesshme2 / 12

Pasimet

  • Pasime kyçe91.86 për 90
  • Saktësia e pasimeve59%233 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje3 · 4
  • Duele të fituara94 / 232
  • Faulle të fituara292.64 për 90

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2026First LeagueFC Zlin120149230
2025First LeagueFC Zlin3272142040
2024FNLFC Zlin297–215960
Gjithsej731434071130

Klubet

Rreth

T. Poznar luan si sulmues te FC Zlin. Data dhe vendi i lindjes: 27 sht 1988, Zlín (38 vjeç). Kombësia: Czechia. Në sezonin 2026: 12 ndeshje, 492 minuta, 0 gola dhe 1 asistim.

Tekst automatik nga numrat e kësaj faqeje · përditësohet pas çdo ndeshjeje

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë