ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/

T. Muzi

Numri i fanellës
11
Mesfushor

Foto: API-Football · Burimet: API-Football

Sezoni 2026Premier League · UEFA Conference League

9Ndeshje7 herë titullar
717Minuta
0Gola
0Asiste
2Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar7.05
Gola + asiste0
Minuta për ndeshje81
Gola + asiste për 90 min0.00

Numrat nga 59 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

5.9B23.05.26 · Beitar Jerusalem 1 - 1 Hapoel Tel Aviv · Vlerësimi 5.96.5H06.08.26 · Beitar Jerusalem 1 - 2 FK Austria Wien · Vlerësimi 6.56.6F13.08.26 · FK Austria Wien 1 - 2 Beitar Jerusalem · Vlerësimi 6.66.3H03.09.26 · Hapoel Tel Aviv 3 - 0 Beitar Jerusalem · Vlerësimi 6.37.3F07.09.26 · Bnei Sakhnin 0 - 1 Beitar Jerusalem · Vlerësimi 7.37.6F15.09.26 · Beitar Jerusalem 3 - 1 Maccabi Petach Tikva · Vlerësimi 7.67.1F19.09.26 · Beitar Jerusalem 2 - 1 Hapoel Haifa FC · Vlerësimi 7.18.6F11.10.26 · Hapoel Ramat Gan Givatayim FC 0 - 4 Beitar Jerusalem · Vlerësimi 8.66.3B19.10.26 · Beitar Jerusalem 0 - 0 Maccabi Tel Aviv FC · Vlerësimi 6.38.3F25.10.26 · Hapoel Petach Tikva 0 - 1 Beitar Jerusalem · Vlerësimi 8.3

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: Hapoel Beer Sheva 7.0, Maccabi Tel Aviv FC 7.5, Hapoel Tel Aviv 5.9, FK Austria Wien 6.5, FK Austria Wien 6.6, Hapoel Tel Aviv 6.3, Bnei Sakhnin 7.3, Maccabi Petach Tikva 7.6, Hapoel Haifa FC 7.1, Hapoel Ramat Gan Givatayim FC 8.6, Maccabi Tel Aviv FC 6.3, Hapoel Petach Tikva 8.3mes. 7.0812.05.26 · Beitar Jerusalem 1 - 1 Hapoel Beer Sheva · 7.016.05.26 · Maccabi Tel Aviv FC 1 - 2 Beitar Jerusalem · 7.523.05.26 · Beitar Jerusalem 1 - 1 Hapoel Tel Aviv · 5.906.08.26 · Beitar Jerusalem 1 - 2 FK Austria Wien · 6.513.08.26 · FK Austria Wien 1 - 2 Beitar Jerusalem · 6.603.09.26 · Hapoel Tel Aviv 3 - 0 Beitar Jerusalem · 6.307.09.26 · Bnei Sakhnin 0 - 1 Beitar Jerusalem · 7.315.09.26 · Beitar Jerusalem 3 - 1 Maccabi Petach Tikva · 7.619.09.26 · Beitar Jerusalem 2 - 1 Hapoel Haifa FC · 7.111.10.26 · Hapoel Ramat Gan Givatayim FC 0 - 4 Beitar Jerusalem · 8.619.10.26 · Beitar Jerusalem 0 - 0 Maccabi Tel Aviv FC · 6.325.10.26 · Hapoel Petach Tikva 0 - 1 Beitar Jerusalem · 8.38.38.6

Profili për 90 minuta27 ndeshje · 1532 min

Profili për 90 minuta: Gjuajtje 1.76, Pasime kyçe 1.63, Driblime 1.62, Saktësi pasimi 83%, Dyluftime 54%, Rikthime topi 3.91, Faulle të fituara 4.06Gjuajtje: 1.76Pasime kyçe: 1.63Driblime: 1.62Saktësi pasimi: 83%Dyluftime: 54%Rikthime topi: 3.91Faulle të fituara: 4.06Gjuajtje1.76Pasime kyçe1.63Driblime1.62Saktësi pasimi83%Dyluftime54%Rikthime topi3.91Faulle të fituara4.06
Profili për 90 minuta
Gjuajtje1.76
Pasime kyçe1.63
Driblime1.62
Saktësi pasimi83%
Dyluftime54%
Rikthime topi3.91
Faulle të fituara4.06
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2024: Gola 6, Asiste 1; 2025: Gola 2, Asiste 4; 2026: Gola 0, Asiste 02024 · Gola: 62024 · Asiste: 12025 · Gola: 22025 · Asiste: 4

Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 20 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 6431.01.26 · Titullar: 88'09.02.26 · Titullar: 90'16.02.26 · Titullar: 90'23.02.26 · Nga stoli: 16'19.04.26 · Nga stoli: 21'25.04.26 · Nga stoli: 25'02.05.26 · Nga stoli: 16'09.05.26 · Titullar: 61'12.05.26 · Nga stoli: 30'16.05.26 · Nga stoli: 29'23.05.26 · Titullar: 90'06.08.26 · Nga stoli: 33'13.08.26 · Nga stoli: 54'03.09.26 · Titullar: 90'07.09.26 · Titullar: 90'15.09.26 · Titullar: 90'19.09.26 · Titullar: 90'11.10.26 · Titullar: 90'19.10.26 · Titullar: 90'25.10.26 · Titullar: 90'

Statistika të hollësishme27 ndeshje · 1532 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)16 (5)1.76 për 90
  • Driblime të suksesshme12 / 40

Pasimet

  • Pasime kyçe181.63 për 90
  • Saktësia e pasimeve83%678 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje33 · 15
  • Duele të fituara120 / 221
  • Faulle të fituara634.06 për 90

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2026Premier LeagueBeitar Jerusalem70063020
UEFA Conference LeagueBeitar Jerusalem2008700
2025Premier LeagueBeitar Jerusalem2524129780
2024Premier LeagueBeitar Jerusalem2561153240
Gjithsej59853546140

Klubet

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë