ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/
Al HazemMbrojtës

Sultan Tanker

Numri i fanellës
4
Mbrojtës

Foto: API-Football · Burimet: API-Football

Sezoni 2026Saudi Professional League

10Ndeshje9 herë titullar
818Minuta
0Gola
0Asiste
2Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.41
Gola + asiste0
Minuta për ndeshje90
Gola + asiste për 90 min0.00

Numrat nga 40 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: Al Najma SC 6.8, Al Qadisiyah FC 6.2, Al Taawon Buraidah 7.2, Al Ittihad Jeddah 6.5, Al Shabab FC Riyadh 6.5, Al Faisaly Harmah 6.6, Al Taawon Buraidah 6.7, Al Ahli Jeddah 6.5, Neom SC 6.4, Al Fateh SC 5.9, Al Feiha 6.5, Al Khaleej Saihat 6.1mes. 6.4909.05.26 · Al Najma SC 2 - 2 Al Hazem · 6.814.05.26 · Al Qadisiyah FC 2 - 0 Al Hazem · 6.221.05.26 · Al Hazem 2 - 0 Al Taawon Buraidah · 7.224.08.26 · Al Ittihad Jeddah 3 - 2 Al Hazem · 6.530.08.26 · Al Hazem 1 - 1 Al Shabab FC Riyadh · 6.505.09.26 · Al Faisaly Harmah 0 - 0 Al Hazem · 6.608.09.26 · Al Hazem 1 - 0 Al Taawon Buraidah · 6.711.09.26 · Al Ahli Jeddah 3 - 1 Al Hazem · 6.510.10.26 · Al Hazem 1 - 1 Neom SC · 6.415.10.26 · Al Hazem 2 - 3 Al Fateh SC · 5.922.10.26 · Al Hazem 2 - 2 Al Feiha · 6.529.10.26 · Al Khaleej Saihat 4 - 2 Al Hazem · 6.16.17.2

Profili për 90 minuta32 ndeshje · 2586 min

Profili për 90 minuta: Gjuajtje 0.80, Driblime 1.00, Saktësi pasimi 87%, Dyluftime 62%, Rikthime topi 3.86, Faulle të fituara 1.50Gjuajtje: 0.80Driblime: 1.00Saktësi pasimi: 87%Dyluftime: 62%Rikthime topi: 3.86Faulle të fituara: 1.50Gjuajtje0.80Driblime1.00Saktësi pasimi87%Dyluftime62%Rikthime topi3.86Faulle të fituara1.50
Profili për 90 minuta
Gjuajtje0.80
Driblime1.00
Saktësi pasimi87%
Dyluftime62%
Rikthime topi3.86
Faulle të fituara1.50
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2025: Gola 0, Asiste 0; 2026: Gola 0, Asiste 0

Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 20 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 8027.02.26 · Titullar: 90'03.04.26 · Titullar: 90'11.04.26 · Titullar: 56'24.04.26 · Titullar: 90'28.04.26 · Nga stoli: 1'02.05.26 · Titullar: 90'09.05.26 · Titullar: 90'14.05.26 · Titullar: 90'21.05.26 · Titullar: 90'13.08.26 · Nga stoli: 8'24.08.26 · Titullar: 90'30.08.26 · Titullar: 90'05.09.26 · Titullar: 90'08.09.26 · Titullar: 90'11.09.26 · Titullar: 90'10.10.26 · Titullar: 90'15.10.26 · Titullar: 90'19.10.26 · Titullar: 90'22.10.26 · Titullar: 90'29.10.26 · Titullar: 90'

Statistika të hollësishme32 ndeshje · 2586 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)4 (0)0.80 për 90
  • Driblime të suksesshme4 / 9

Pasimet

  • Pasime kyçe1
  • Saktësia e pasimeve87%974 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje42 · 43
  • Duele të fituara110 / 177
  • Faulle të fituara221.50 për 90

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2026Saudi Professional LeagueAl Hazem100081820
2025Saudi Professional LeagueAl Hazem2900239860
Gjithsej3900321680

Klubet

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë