ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/

Simon Lorenz

Numri i fanellës
32
Mbrojtës

Foto: API-Football · Burimet: API-Football

Sezoni 20263. Liga

1Ndeshje1 herë titullar
90Minuta
0Gola
0Asiste
0Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.40
Gola + asiste0
Minuta për ndeshje90
Gola + asiste për 90 min0.00

Numrat nga 46 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

7.1B04.03.26 · FC Ingolstadt 04 0 - 0 MSV Duisburg · Vlerësimi 7.16.6H08.03.26 · FC Ingolstadt 04 1 - 2 SC Verl · Vlerësimi 6.66.1F15.03.26 · SSV Ulm 1846 1 - 3 FC Ingolstadt 04 · Vlerësimi 6.16.3H21.03.26 · FC Ingolstadt 04 1 - 2 Alemannia Aachen · Vlerësimi 6.37.0H05.04.26 · 1.FC Saarbrucken 1 - 0 FC Ingolstadt 04 · Vlerësimi 7.06.1H08.04.26 · FC Ingolstadt 04 1 - 2 FC Viktoria Koln · Vlerësimi 6.16.6H18.04.26 · FC Ingolstadt 04 0 - 1 VfL Osnabruck · Vlerësimi 6.66.4F25.04.26 · TSG 1899 Hoffenheim II 0 - 3 FC Ingolstadt 04 · Vlerësimi 6.45.3H03.05.26 · FC Ingolstadt 04 3 - 5 Erzgebirge Aue · Vlerësimi 5.36.5B08.08.26 · FC Ingolstadt 04 2 - 2 FC Wurzburger Kickers · Vlerësimi 6.5

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: TSV Havelse 6.6, Wehen Wiesbaden 6.3, MSV Duisburg 7.1, SC Verl 6.6, SSV Ulm 1846 6.1, Alemannia Aachen 6.3, 1.FC Saarbrucken 7.0, FC Viktoria Koln 6.1, VfL Osnabruck 6.6, TSG 1899 Hoffenheim II 6.4, Erzgebirge Aue 5.3, FC Wurzburger Kickers 6.5mes. 6.4121.02.26 · FC Ingolstadt 04 3 - 2 TSV Havelse · 6.628.02.26 · Wehen Wiesbaden 2 - 1 FC Ingolstadt 04 · 6.304.03.26 · FC Ingolstadt 04 0 - 0 MSV Duisburg · 7.108.03.26 · FC Ingolstadt 04 1 - 2 SC Verl · 6.615.03.26 · SSV Ulm 1846 1 - 3 FC Ingolstadt 04 · 6.121.03.26 · FC Ingolstadt 04 1 - 2 Alemannia Aachen · 6.305.04.26 · 1.FC Saarbrucken 1 - 0 FC Ingolstadt 04 · 7.008.04.26 · FC Ingolstadt 04 1 - 2 FC Viktoria Koln · 6.118.04.26 · FC Ingolstadt 04 0 - 1 VfL Osnabruck · 6.625.04.26 · TSG 1899 Hoffenheim II 0 - 3 FC Ingolstadt 04 · 6.403.05.26 · FC Ingolstadt 04 3 - 5 Erzgebirge Aue · 5.308.08.26 · FC Ingolstadt 04 2 - 2 FC Wurzburger Kickers · 6.56.57.1

Profili për 90 minuta22 ndeshje · 1976 min

Profili për 90 minuta: Gjuajtje 1.75, Pasime kyçe 1.00, Driblime 0.14, Saktësi pasimi 86%, Dyluftime 47%, Rikthime topi 2.14, Faulle të fituara 1.05Gjuajtje: 1.75Pasime kyçe: 1.00Driblime: 0.14Saktësi pasimi: 86%Dyluftime: 47%Rikthime topi: 2.14Faulle të fituara: 1.05Gjuajtje1.75Pasime kyçe1.00Driblime0.14Saktësi pasimi86%Dyluftime47%Rikthime topi2.14Faulle të fituara1.05
Profili për 90 minuta
Gjuajtje1.75
Pasime kyçe1.00
Driblime0.14
Saktësi pasimi86%
Dyluftime47%
Rikthime topi2.14
Faulle të fituara1.05
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

  • 3. LigaFC Ingolstadt 042FC Wurzburger Kickers290' Titullar6.5
  • 3. LigaFC Ingolstadt 043Erzgebirge Aue590' Titullar5.3
  • 3. LigaTSG 1899 Hoffenheim II0FC Ingolstadt 043Të verdhë 186' Titullar6.4
  • 3. LigaFC Ingolstadt 040VfL Osnabruck190' Titullar6.6
  • 3. LigaFC Ingolstadt 041FC Viktoria Koln2Të verdhë 190' Titullar6.1
  • 3. Liga1.FC Saarbrucken1FC Ingolstadt 04090' Titullar7.0
  • 3. LigaFC Ingolstadt 041Alemannia Aachen290' Titullar6.3
  • 3. LigaSSV Ulm 18461FC Ingolstadt 04390' Titullar6.1
  • 3. LigaFC Ingolstadt 041SC Verl290' Titullar6.6
  • 3. LigaFC Ingolstadt 040MSV Duisburg090' Titullar7.1
  • 3. LigaWehen Wiesbaden2FC Ingolstadt 04190' Titullar6.3
  • 3. LigaFC Ingolstadt 043TSV Havelse290' Titullar6.6

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2024: Gola 3, Asiste 0; 2025: Gola 3, Asiste 0; 2026: Gola 0, Asiste 02024 · Gola: 32025 · Gola: 3

Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 20 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 9022.11.25 · Titullar: 90'29.11.25 · Titullar: 90'07.12.25 · Titullar: 90'13.12.25 · Titullar: 90'20.12.25 · Titullar: 90'24.01.26 · Titullar: 90'31.01.26 · Titullar: 90'07.02.26 · Titullar: 90'21.02.26 · Titullar: 90'28.02.26 · Titullar: 90'04.03.26 · Titullar: 90'08.03.26 · Titullar: 90'15.03.26 · Titullar: 90'21.03.26 · Titullar: 90'05.04.26 · Titullar: 90'08.04.26 · Titullar: 90'18.04.26 · Titullar: 90'25.04.26 · Titullar: 86'03.05.26 · Titullar: 90'08.08.26 · Titullar: 90'

Statistika të hollësishme22 ndeshje · 1976 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)7 (3)1.75 për 90
  • Driblime të suksesshme3 / 4

Pasimet

  • Pasime kyçe41.00 për 90
  • Saktësia e pasimeve86%1164 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje10 · 37
  • Duele të fituara143 / 307
  • Faulle të fituara231.05 për 90

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
20263. LigaFC Ingolstadt 041009000
20253. LigaFC Ingolstadt 042630233630
20243. LigaFC Ingolstadt 041830158720
DFB PokalFC Ingolstadt 041009010
Gjithsej4660410360

Klubet

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë