Lommel SKMbrojtës
Shawn Adewoye
- Numri i fanellës
- 4
Mbrojtës
Foto: API-Football · Burimet: API-Football
Sezoni 2026Pro League
9Ndeshje7 herë titullar
653Minuta
0Gola
0Asiste
2Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.97
Gola + asiste0
Minuta për ndeshje73
Gola + asiste për 90 min0.00
Numrat nga 65 ndeshje në arkivin tonë.
FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit
6.4B08.08.26 · Sint Truidense VV 1 - 1 Lommel SK · Vlerësimi 6.46.0H16.08.26 · Lommel SK 0 - 1 Sporting de Charleroi · Vlerësimi 6.08.1F23.08.26 · Lommel SK 4 - 0 KVC Westerlo · Vlerësimi 8.17.8F29.08.26 · Cercle Brugge KSV 0 - 1 Lommel SK · Vlerësimi 7.86.3H04.09.26 · Lommel SK 0 - 1 Club Brugge · Vlerësimi 6.36.5H12.09.26 · Royale Union Saint-Gilloise 5 - 0 Lommel SK · Vlerësimi 6.57.8B19.09.26 · Lommel SK 0 - 0 KV Mechelen · Vlerësimi 7.86.5F09.10.26 · SK Beveren 1 - 3 Lommel SK · Vlerësimi 6.56.0B24.10.26 · Oud-Heverlee Leuven 2 - 2 Lommel SK · Vlerësimi 6.08.3F01.11.26 · Lommel SK 2 - 0 KAA Gent · Vlerësimi 8.3
Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim
Profili për 90 minuta28 ndeshje · 2034 min
| Profili për 90 minuta | |
|---|---|
| Gjuajtje | 1.15 |
| Pasime kyçe | 1.03 |
| Driblime | 0.75 |
| Saktësi pasimi | 87% |
| Dyluftime | 60% |
| Rikthime topi | 4.49 |
| Faulle të fituara | 1.70 |
Ndeshjet e fundit
- Pro LeagueLommel SK2KAA Gent090' Titullar8.3
- Pro LeagueOud-Heverlee Leuven2Lommel SK2Të verdhë 180' Titullar6.0
- Pro LeagueSK Beveren1Lommel SK3Të verdhë 190' Titullar6.5
- Pro LeagueLommel SK0KV Mechelen090' Titullar7.8
- Pro LeagueRoyale Union Saint-Gilloise5Lommel SK090' Titullar6.5
- Pro LeagueLommel SK0Club Brugge164' Titullar6.3
- Pro LeagueCercle Brugge KSV0Lommel SK1Të verdhë 177' Titullar7.8
- Pro LeagueLommel SK4KVC Westerlo090' Titullar8.1
- Pro LeagueLommel SK0Sporting de Charleroi145' Nga stoli6.0
- Pro LeagueSint Truidense VV1Lommel SK117' Nga stoli6.4
- EredivisieHeerenveen2Fortuna Sittard190' Titullar7.2
- EredivisieFortuna Sittard1NAC Breda1Të verdhë 190' Titullar6.3
Gola dhe asiste për sezon
- Gola
- Asiste
Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit
- Titullar
- Nga stoli
Statistika të hollësishme28 ndeshje · 2034 min
Sulmi
- Goditje (në portë)7 (3)1.15 për 90
- Driblime të suksesshme3 / 9
Pasimet
- Pasime kyçe51.03 për 90
- Saktësia e pasimeve87%958 pasime
Mbrojtja dhe duelet
- Ndërhyrje · prerje45 · 45
- Duele të fituara120 / 199
- Faulle të fituara221.70 për 90
Statistikat e karrierës
| Sezoni | Kampionati · Ekipi | Ndeshje | Gola | Asiste | Minuta | Të verdhë | Të kuq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Pro LeagueLommel SK | 9 | 0 | 0 | 653 | 2 | 0 |
| 2025 | EredivisieFortuna Sittard | 28 | 0 | 0 | 2022 | 6 | 0 |
| KNVB BekerFortuna Sittard | 2 | 0 | 0 | 180 | 0 | 0 | |
| 2024 | EredivisieFortuna Sittard | 24 | 1 | 0 | 1753 | 3 | 0 |
| KNVB BekerFortuna Sittard | 1 | 0 | 0 | 45 | 0 | 0 | |
| Gjithsej | 64 | 1 | 0 | 4653 | 11 | 0 | |
Klubet
- Lommel SKAktual#4
- Fortuna SittardAktual#4
