ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/

S. Bergier

Kombësia
Poland
Mosha
26
Numri i fanellës
99
Vendlindja
Wrocław
Emri i plotë
Sebastian Bergier
Sulmues

Foto: API-Football · Burimet: API-Football

Sezoni 2026Ekstraklasa

12Ndeshje7 herë titullar
560Minuta
2Gola
1Asiste
2Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.28
Gola + asiste2
Minuta për ndeshje40
Gola + asiste për 90 min0.45

Numrat nga 63 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

7.4F09.08.26 · Jagiellonia Bialystok 0 - 2 Widzew Lodz · Vlerësimi 7.45.6H15.08.26 · Widzew Lodz 1 - 2 Korona Kielce · Vlerësimi 5.66.5B22.08.26 · Slask Wroclaw 3 - 3 Widzew Lodz · Vlerësimi 6.55.8H30.08.26 · Widzew Lodz 2 - 3 KKS Lech Poznan · Vlerësimi 5.86.1B05.09.26 · Widzew Lodz 0 - 0 RKS Radomiak Radom · Vlerësimi 6.15.8B13.09.26 · Legia Warsaw 1 - 1 Widzew Lodz · Vlerësimi 5.86.7B18.09.26 · Widzew Lodz 2 - 2 KS Wieczysta Krakow · Vlerësimi 6.76.1H11.10.26 · Piast Gliwice 2 - 1 Widzew Lodz · Vlerësimi 6.16.3B23.10.26 · Widzew Lodz 1 - 1 Gornik Zabrze · Vlerësimi 6.36.5H31.10.26 · GKS Katowice 3 - 2 Widzew Lodz · Vlerësimi 6.5

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: LKP Motor Lublin 6.4, Wisla Plock 5.9, Jagiellonia Bialystok 7.4, Korona Kielce 5.6, Slask Wroclaw 6.5, KKS Lech Poznan 5.8, RKS Radomiak Radom 6.1, Legia Warsaw 5.8, KS Wieczysta Krakow 6.7, Piast Gliwice 6.1, Gornik Zabrze 6.3, GKS Katowice 6.5mes. 6.2626.07.26 · Widzew Lodz 2 - 2 LKP Motor Lublin · 6.431.07.26 · Wisla Plock 0 - 0 Widzew Lodz · 5.909.08.26 · Jagiellonia Bialystok 0 - 2 Widzew Lodz · 7.415.08.26 · Widzew Lodz 1 - 2 Korona Kielce · 5.622.08.26 · Slask Wroclaw 3 - 3 Widzew Lodz · 6.530.08.26 · Widzew Lodz 2 - 3 KKS Lech Poznan · 5.805.09.26 · Widzew Lodz 0 - 0 RKS Radomiak Radom · 6.113.09.26 · Legia Warsaw 1 - 1 Widzew Lodz · 5.818.09.26 · Widzew Lodz 2 - 2 KS Wieczysta Krakow · 6.711.10.26 · Piast Gliwice 2 - 1 Widzew Lodz · 6.123.10.26 · Widzew Lodz 1 - 1 Gornik Zabrze · 6.331.10.26 · GKS Katowice 3 - 2 Widzew Lodz · 6.56.57.4

Profili për 90 minuta32 ndeshje · 2163 min

Profili për 90 minuta: Gjuajtje 2.40, Pasime kyçe 1.77, Driblime 1.17, Saktësi pasimi 72%, Dyluftime 35%, Rikthime topi 2.53, Faulle të fituara 2.13Gjuajtje: 2.40Pasime kyçe: 1.77Driblime: 1.17Saktësi pasimi: 72%Dyluftime: 35%Rikthime topi: 2.53Faulle të fituara: 2.13Gjuajtje2.40Pasime kyçe1.77Driblime1.17Saktësi pasimi72%Dyluftime35%Rikthime topi2.53Faulle të fituara2.13
Profili për 90 minuta
Gjuajtje2.40
Pasime kyçe1.77
Driblime1.17
Saktësi pasimi72%
Dyluftime35%
Rikthime topi2.53
Faulle të fituara2.13
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2024: Gola 9, Asiste 2; 2025: Gola 14, Asiste 4; 2026: Gola 2, Asiste 12024 · Gola: 92024 · Asiste: 22025 · Gola: 142025 · Asiste: 42026 · Gola: 22026 · Asiste: 1

Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 20 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 6004.04.26 · Nga stoli: 24'11.04.26 · Titullar: 90'18.04.26 · Titullar: 90'26.04.26 · Titullar: 90'01.05.26 · Titullar: 89'09.05.26 · Titullar: 87'15.05.26 · Titullar: 90'23.05.26 · Titullar: 88'26.07.26 · Titullar: 90'31.07.26 · Titullar: 66'09.08.26 · Titullar: 78'15.08.26 · Titullar: 90'22.08.26 · Nga stoli: 45'30.08.26 · Nga stoli: 20'05.09.26 · Nga stoli: 15'13.09.26 · Nga stoli: 16'18.09.26 · Nga stoli: 27'11.10.26 · Titullar: 56'23.10.26 · Titullar: 30'31.10.26 · Titullar: 27'

Statistika të hollësishme32 ndeshje · 2163 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)45 (25)2.40 për 90
  • Driblime të suksesshme4 / 17

Pasimet

  • Pasime kyçe231.77 për 90
  • Saktësia e pasimeve72%363 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje18 · 10
  • Duele të fituara101 / 285
  • Faulle të fituara342.13 për 90

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2026EkstraklasaWidzew Lodz122156020
2025EkstraklasaWidzew Lodz30144229051
2024EkstraklasaGKS Katowice2192126140
Gjithsej632574111111

Klubet

Rreth

S. Bergier luan si sulmues te Widzew Lodz. Data dhe vendi i lindjes: 20 dhj 1999, Wrocław (26 vjeç). Kombësia: Poland. Në sezonin 2026: 12 ndeshje, 560 minuta, 2 gola dhe 1 asistim.

Tekst automatik nga numrat e kësaj faqeje · përditësohet pas çdo ndeshjeje

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë