ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/

Rodrigo Ureña

Numri i fanellës
18
Mesfushor

Foto: API-Football · Burimet: API-Football

Sezoni 2026CONMEBOL Sudamericana, Knockout stage · Liga DIMAYOR, Finalizacion

36Ndeshje36 herë titullar
3139Minuta
2Gola
4Asiste
15Të verdhë
1Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar7.14
Gola + asiste2
Minuta për ndeshje90
Gola + asiste për 90 min0.20

Numrat nga 93 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

6.0B22.08.26 · Aguilas Doradas Rionegro 1 - 1 Millonarios FC · Vlerësimi 6.07.9F28.08.26 · Llaneros FC Villavicencio 0 - 2 Millonarios FC · Vlerësimi 7.97.4B31.08.26 · Millonarios FC 0 - 0 Internacional de Bogota · Vlerësimi 7.46.9H03.09.26 · Independiente Santa Fe 3 - 2 Millonarios FC · Vlerësimi 6.96.8B07.09.26 · Deportivo Pereira 1 - 1 Millonarios FC · Vlerësimi 6.87.1B11.09.26 · Millonarios FC 1 - 1 Deportivo Cali · Vlerësimi 7.18.2F14.09.26 · Cucuta Deportivo 1 - 2 Millonarios FC · Vlerësimi 8.27.0F19.09.26 · Millonarios FC 3 - 0 Boyaca Chico · Vlerësimi 7.06.8B25.09.26 · Atletico Nacional Medellin 1 - 1 Millonarios FC · Vlerësimi 6.87.3B09.10.26 · Fortaleza CEIF 1 - 1 Millonarios FC · Vlerësimi 7.3

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: Atletico Junior Barranquilla 7.9, Deportivo Pasto 6.9, Aguilas Doradas Rionegro 6.0, Llaneros FC Villavicencio 7.9, Internacional de Bogota 7.4, Independiente Santa Fe 6.9, Deportivo Pereira 6.8, Deportivo Cali 7.1, Cucuta Deportivo 8.2, Boyaca Chico 7.0, Atletico Nacional Medellin 6.8, Fortaleza CEIF 7.3mes. 7.1802.08.26 · Atletico Junior Barranquilla 0 - 1 Millonarios FC · 7.905.08.26 · Millonarios FC 2 - 0 Deportivo Pasto · 6.922.08.26 · Aguilas Doradas Rionegro 1 - 1 Millonarios FC · 6.028.08.26 · Llaneros FC Villavicencio 0 - 2 Millonarios FC · 7.931.08.26 · Millonarios FC 0 - 0 Internacional de Bogota · 7.403.09.26 · Independiente Santa Fe 3 - 2 Millonarios FC · 6.907.09.26 · Deportivo Pereira 1 - 1 Millonarios FC · 6.811.09.26 · Millonarios FC 1 - 1 Deportivo Cali · 7.114.09.26 · Cucuta Deportivo 1 - 2 Millonarios FC · 8.219.09.26 · Millonarios FC 3 - 0 Boyaca Chico · 7.025.09.26 · Atletico Nacional Medellin 1 - 1 Millonarios FC · 6.809.10.26 · Fortaleza CEIF 1 - 1 Millonarios FC · 7.37.38.2

Profili për 90 minuta38 ndeshje · 3319 min

Profili për 90 minuta: Gjuajtje 1.23, Pasime kyçe 1.75, Driblime 0.72, Saktësi pasimi 82%, Dyluftime 57%, Rikthime topi 3.11, Faulle të fituara 1.16Gjuajtje: 1.23Pasime kyçe: 1.75Driblime: 0.72Saktësi pasimi: 82%Dyluftime: 57%Rikthime topi: 3.11Faulle të fituara: 1.16Gjuajtje1.23Pasime kyçe1.75Driblime0.72Saktësi pasimi82%Dyluftime57%Rikthime topi3.11Faulle të fituara1.16
Profili për 90 minuta
Gjuajtje1.23
Pasime kyçe1.75
Driblime0.72
Saktësi pasimi82%
Dyluftime57%
Rikthime topi3.11
Faulle të fituara1.16
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

  • Liga DIMAYOR, FinalizacionFortaleza CEIF1Millonarios FC1Gola 190' Titullar7.3
  • Liga DIMAYOR, FinalizacionAtletico Nacional Medellin1Millonarios FC188' Titullar6.8
  • Liga DIMAYOR, FinalizacionMillonarios FC3Boyaca Chico090' Titullar7.0
  • Liga DIMAYOR, FinalizacionCucuta Deportivo1Millonarios FC2Gola 190' Titullar8.2
  • Liga DIMAYOR, FinalizacionMillonarios FC1Deportivo Cali1Të verdhë 190' Titullar7.1
  • Liga DIMAYOR, FinalizacionDeportivo Pereira1Millonarios FC190' Titullar6.8
  • Liga DIMAYOR, FinalizacionIndependiente Santa Fe3Millonarios FC290' Titullar6.9
  • Liga DIMAYOR, FinalizacionMillonarios FC0Internacional de Bogota0Të verdhë 190' Titullar7.4
  • Liga DIMAYOR, FinalizacionLlaneros FC Villavicencio0Millonarios FC290' Titullar7.9
  • Liga DIMAYOR, FinalizacionAguilas Doradas Rionegro1Millonarios FC1Të verdhë 190' Titullar6.0
  • Liga DIMAYOR, FinalizacionMillonarios FC2Deportivo Pasto0Të verdhë 190' Titullar6.9
  • Liga DIMAYOR, FinalizacionAtletico Junior Barranquilla0Millonarios FC190' Titullar7.9

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2024: Gola 1, Asiste 1; 2025: Gola 0, Asiste 3; 2026: Gola 2, Asiste 42024 · Gola: 12024 · Asiste: 12025 · Asiste: 32026 · Gola: 22026 · Asiste: 4

Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 20 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 9020.04.26 · Titullar: 90'24.04.26 · Titullar: 90'29.04.26 · Titullar: 90'03.05.26 · Titullar: 90'08.05.26 · Titullar: 90'20.05.26 · Titullar: 90'27.05.26 · Titullar: 90'26.07.26 · Titullar: 90'02.08.26 · Titullar: 90'05.08.26 · Titullar: 90'22.08.26 · Titullar: 90'28.08.26 · Titullar: 90'31.08.26 · Titullar: 90'03.09.26 · Titullar: 90'07.09.26 · Titullar: 90'11.09.26 · Titullar: 90'14.09.26 · Titullar: 90'19.09.26 · Titullar: 90'25.09.26 · Titullar: 88'09.10.26 · Titullar: 90'

Statistika të hollësishme38 ndeshje · 3319 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)27 (13)1.23 për 90
  • Driblime të suksesshme10 / 18

Pasimet

  • Pasime kyçe481.75 për 90
  • Saktësia e pasimeve82%1810 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje57 · 35
  • Duele të fituara108 / 189
  • Faulle të fituara261.16 për 90

Statistikat e karrierës

Klubet

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë