AS TrencinMbrojtës
Richard Križan
- Numri i fanellës
- 33
Mbrojtës
Foto: API-Football · Burimet: API-Football
Sezoni 2026First League
4Ndeshje4 herë titullar
360Minuta
0Gola
0Asiste
0Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.80
Gola + asiste0
Minuta për ndeshje90
Gola + asiste për 90 min0.00
Numrat nga 29 ndeshje në arkivin tonë.
FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit
7.2F28.02.26 · MFK Skalica 0 - 1 AS Trencin · Vlerësimi 7.25.5H07.03.26 · FC Kosice 2 - 0 AS Trencin · Vlerësimi 5.57.4F15.03.26 · AS Trencin 2 - 1 MFK Skalica · Vlerësimi 7.47.2F21.03.26 · AS Trencin 3 - 1 MFK Ruzomberok · Vlerësimi 7.26.6F05.04.26 · KFC Komarno 0 - 1 AS Trencin · Vlerësimi 6.66.9F26.04.26 · FC Tatran Presov 0 - 1 AS Trencin · Vlerësimi 6.96.9B25.07.26 · AS Trencin 1 - 1 KFC Komarno · Vlerësimi 6.96.2B01.08.26 · FC Kosice 3 - 3 AS Trencin · Vlerësimi 6.27.4H10.10.26 · AS Trencin 0 - 1 FK Dukla Banska Bystrica · Vlerësimi 7.46.7H28.10.26 · AS Trencin 0 - 2 SK Slovan Bratislava · Vlerësimi 6.7
Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim
Profili për 90 minuta16 ndeshje · 1320 min
| Profili për 90 minuta | |
|---|---|
| Gjuajtje | 1.50 |
| Pasime kyçe | 1.00 |
| Saktësi pasimi | 87% |
| Dyluftime | 60% |
| Rikthime topi | 2.89 |
| Faulle të fituara | 1.87 |
Ndeshjet e fundit
- First LeagueAS Trencin0SK Slovan Bratislava290' Titullar6.7
- First LeagueAS Trencin0FK Dukla Banska Bystrica190' Titullar7.4
- First LeagueFC Kosice3AS Trencin390' Titullar6.2
- First LeagueAS Trencin1KFC Komarno190' Titullar6.9
- First LeagueFC Tatran Presov0AS Trencin190' Titullar6.9
- First LeagueKFC Komarno0AS Trencin1Të verdhë 190' Titullar6.6
- First LeagueAS Trencin3MFK Ruzomberok190' Titullar7.2
- First LeagueAS Trencin2MFK Skalica190' Titullar7.4
- First LeagueFC Kosice2AS Trencin0Të verdhë 190' Titullar5.5
- First LeagueMFK Skalica0AS Trencin1Të verdhë 190' Titullar7.2
- First LeagueAS Trencin1MFK Zemplin Michalovce290' Titullar6.2
- First LeagueSK Slovan Bratislava0AS Trencin290' Titullar7.0
Gola dhe asiste për sezon
- Gola
- Asiste
Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit
- Titullar
- Nga stoli
Statistika të hollësishme16 ndeshje · 1320 min
Sulmi
- Goditje (në portë)6 (1)1.50 për 90
Pasimet
- Pasime kyçe31.00 për 90
- Saktësia e pasimeve87%745 pasime
Mbrojtja dhe duelet
- Ndërhyrje · prerje20 · 13
- Duele të fituara78 / 129
- Faulle të fituara141.87 për 90
Statistikat e karrierës
| Sezoni | Kampionati · Ekipi | Ndeshje | Gola | Asiste | Minuta | Të verdhë | Të kuq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | First LeagueAS Trencin | 4 | 0 | 0 | 360 | 0 | 0 |
| 2025 | First LeagueAS Trencin | 14 | 0 | 0 | 1132 | 4 | 0 |
| 2024 | First LeagueSK Dynamo Ceske Budejovice | 11 | 0 | 0 | 793 | 2 | 1 |
| Gjithsej | 29 | 0 | 0 | 2285 | 6 | 1 | |
Klubet
- AS TrencinAktual#33
- SK Dynamo Ceske BudejoviceAktual#5
